Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 89 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

This is just too fucking much|!!!!

המשחק מעיף אותי כל שניה

PnkBstrB.exe heartbeat stopped

אני במשבר עמוק.

זה התחיל אחרי הפאץ' החדש למשחק.

מישהו יכול אולי לעזור?

WIN7 64BIT

אה ומקס, גם אני לא קיבלתי שום בקשת חברות וכל מה ששלחתי לא התקבל.

ויש לי את המשחק עוד מאותו יום חמישי ארור, כשארקדיה התקשרו.

אגב, המשחק מהנה בטירוף:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו קרא לשרת? הרגע הוא העיף את כל 32 השחקנים שהיו בו

כן, הוא קורס פעם ביום, מאז שחרור הפאץ' האחרון לשרתים. הגירסה הנוכחית לצערי לא ממש יציבה, אבל אין משהו שאני יכול לעשות בנידון.

כעת הוא שוב למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

сucilida123 תסיר את הבטא אם היא קיימת ותעדכן פאנקבאסטר ידנית (כמו שהיינו עושים בCOD4)

הדבר הזה בחתימה שלי נידפק.. כשלוחצים עליו רואים שאני LV17 ופה הוא לא מתעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה בחתימה שלי נידפק.. כשלוחצים עליו רואים שאני LV17 ופה הוא לא מתעדכן

זה קורה לפעמים, תעשה ריפרש באתר של החתימות וזה אמור לעדכן לך את החתימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי את הבטא וכבר עדכנתי את הPB- לא עוזר.

כבר כיביתי את הפיירוול.

אני עובד עצות.

גש ל :

C:\Users\<User>\AppData\Local\PunkBuster\<Game>\pb

מחק את ספריית ה PB בתוך BC2, ותבצע עדכון באמצעות ה PBSETUP - כפי שתיארתי בת'ראד הראשי של השרת.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=454146.0

אם לאחר-מכן זה עדיין לא עובד, בצע הסרה מלאה של המשחק, תתקין אותו מחדש ובצע עדכון באמצעות ה PBSETUP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני חוויתי את זה.

מישהו יודע מה זה SKILL LEVEL?

כן, זאת שיטה שבנויה על שיטה שנקראת ELO על שם, Arpad Elo.

לפי מה שקראתי זה עובד בצורה הזאת

אם אתה הורג מישהו שהוא ברמה יותר גבוהה משלך נקודות הסקיל שלך עולות

אם אתה הורג מישהו אבל בדרגה לא ממש גבוהה משלך אתה מקבל קצת נקודות סקיל

אם הורגים אותך מישהו ברמה נמוכה ממך יורד לך נקודות סקיל

אם הורגים אותך מישהו ברמה שלך\יותר גבוהה ממך ירד לך קצת נקודות סקיל

(נלקח מפה)

http://www.gamespot.com/pc/action/battlefieldbadcompany2/show_msgs.php?topic_id=m-1-53825630&pid=957944

אבל השיטה הזאת טובה לשחמט ולא לBF:BC2

עוד FAIL מוצלח של EA שבחרו לבחור בחרא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובד עצות, לא עובד!!!! לגבי הסקיל- קצת יותר פירוט ממה שרשם ג'וני היקר:

Skill is a complicated thing. In XLRstats it indicates your actual level of how good you are. Our basic skillcalculation formula is taken from the scientific method used in more online competitions like chess and online tacticall games. Because this game is not exactly chess we had to modify it so it works for our game. We've added penalties and weaponmodifiers so there is a way to include them in the calculation. We also added a team-work factor in the calculation to award teamplay. Your skill increases when you kill, it decreases when you die. Keep the next things in mind when playing for skill:

* Extra skillpoints are received when:

o you kill a player with a better skill than yourself

o you kill with a difficult weapon like a pistol, rifle or by bashing an opponent

* Extra skillpoints are deducted (you receive a skillpenalty) when:

o you kill a teammate

o you fall from a roof

Basicly skill is calculated after each kill or death. After a bad day your skill would be down significantly, while on a good day your skill might go up to the point where you show up in the top list - skill. Common sence is the main thing, if you choose the team that has a hard time winning, you have better chances on improving your skill, because the skilled players are probably in the opposite team, and killing them gives you extra skillpoints! On the other hand, if you are number 1 on the skill ranking, you will not be able to earn extra skillpoints. Simply because there is no one better than you! You will have to defend your position without the possibility to receive extra points Choose your weapon carefully, killing with a thompson or MP-40 (typicall spraying weapons) will make you improve less on skill, while setting guns to semi will give you more skillpoints. More on weaponmodifiers in the next chapter.

לגבי ה-bronze- זה לא נכון, אתה לא יכול לקבל 2 עיטורים בגלל זה, לא רק אחד. וזה בכלל לא קשור ל-defib ול-repair tool ולכל אלו, זה כנראה בגלל ה-m1 garand שההריגות איתו אינן נרשמות. זה בטח יתוקן בזמן הקרוב.

בכל מקרה גם בעניין ה-bronze וגם בעניין ה-skill --------------> תפסיקו להתייחס לשטויות האלו, סטטיסטיקות, K/D, סקיל, awards... קניתם את המשחק בשביל הכיף אז פאקינג תעשו כיף, שכחו מכל השאר!! הדבר היחיד שאומר משהו על שחקן זה ה-win-lose ratio.. כל השאר כולל kill-death ratio לא אומרים כלום (כי יש כאלו שמתקמפרים, יש כאלו שמרמים, ויש כאלו שנהנים למות 20 פעמים בניסיון לחמש את ה-MCOM.) אז בשורה התחתונה תהנו מהמשחק וזהו, תשכחו מהכל. וגם ה-win-lose לא אומר הרבה כי לא תמיד משחקים בשביל לנצח.. אלא סתם בשביל הכיף.

אם תאמרו שאתם לא רוצים לנצח אלא רק רוצים להנות- אז זו בידיוק הנקודה שלי.. למשל היה לי משחק עכשיו של 25:1, הייתי recon כי התחשק לי. הרבה זמן לא שיחקתי recon, אני לא יכול לומר שנים או חודשים.. אבל דיי הרבה זמן באופן יחסי. למרות ה-k/d הטוב בסוף הפסדנו את המשחק. אז מי שרוצה לנצח- שינצח, מי שרוצה להרוג בכמויות - שיעשה זאת.. אבל שלא יגידו שזה בגלל ה-k/d או הדרגה או איזשהו insignia.. תאמרו שזה בשביל הכיף כי באותו רגע בא לכם לעשות שטויות ולא אכפת לכם מהניצחון.

חפירה out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...