Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי. - עמוד 87 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield Bad Company 2 - הדיון הראשי.

rroonnii

לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?  

783 הצבעות

1. 1. לאיזה קלאס/תפקיד אתם הכי מתחברים ?

Recommended Posts

נכון.. למה שבכלל תרצה להיות בצוות של צלפים אם אתה לא צלף? הרי אם אתה נלחם אז אתה רוצה לעשות spawn על חברי קבוצה שנמצאים באיזור הקרב ולא הרחק ממנו.

וכן, כנראה שזו הסיבה. כי צלפים בד"כ יורים למרחקים ואם אתה רוצה את ה-20 פקודות הגנה אז אתה צריך לתת פקודת הגנה על MCOM או על דגל ששייך לך- ואז שמישהו בצוות שלך יהרוג אויב בסביבה של ה-MCOM/דגל שבחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 7.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אה תודה על ההבהרה, פשוט רוב הזמן פשוט אין סקוואד נורמלי

ואני לא מאמין שביטלתם את הkill cam! בשביל מה זה טוב, עכשיו יש לסנייפרים עוד יותר יתרון, בחיים לא יתפסו אותו והם רק יעלו את הKD RATIO הדפוק שלהם

למה לא, בואו נבטל כבר את כל הHUD כמו שעושים בסרברים הגרמניים, אחרי הכל ריאליסטי הכי טוב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמאלה שיחקתי בסרבר בחו"ל עכשיו וכולם שם נובים! אני כזה יורה על מישהו והוא קולט אותי ואז הוא מתחיל לרוץ בסיבובים ואחורה וקדימה ואז הוא רץ אליי

או שאני זורק רימון אז כולם רצים לרימון

מה זה סוג חדש של בוטים אנושיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב שאין kill cam.. אם כך, אני גם בעד להחזיר את האופציה! :xyxthumbs:

ה-M1 Garand ממש טוב.. הבעיה היא שכשנכנסים לפרטים שלו ההריגות לא נספרות. גם בסוף סיבוב לא רשום שהוא הנשק שאיתו הרגתי הכי הרבה- למרות שזה נכון. סיבוב מעולה היה לי עכשיו עם הנשק הזה, רק כפי שניתן לראות ה-most score by הוא עם האקדח, שזה ממש לא נכון- 95% מההריגות היו עם ה-M1 המצוין (:

bfbc2game20100320222940.th.jpg

בלי קשר לנשק, זה היה משחק ממש מהנה.. הייתי בהתקפה לאחר כמה משחקים עם אותה קבוצה בה פשוט קרענו לאויבים את הצורה. במשחק הזה דווקא לא קרענו להם את הצורה, ניצחנו אבל זה היה ממש צמוד וממש מותח.. כל הזמן דוחפים ודוחפים.. לפעמים חשבתי שנפסיד, אבל בסוף התעלינו על עצמנו והצלחנו להטמין את הפצצה האחרונה (: (נשמע כמו סיפור מלחמה אמיתי חחח)

זה שההריגות לא נספרות - לא ביג דיל, פשוט לא מקבלים איתו מדליות = וגם כתוצאה מכך לא ניתן להשיג את העיטור/ribbon (שניים למעשה) של get all [weapon] bronze stars.

תמונות נחמדות..

מישקס, אהבת את החנייה? 2 בהקשר הזה..

15312cc7.th.gif

bfbc2game20100315051827.th.jpg

bfbc2game20100315054243.th.jpg

bfbc2game20100316012406.th.jpg

bfbc2game20100319160140.th.jpg

bfbc2game20100319213958.th.jpg

bfbc2game20100319214541.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח Nike היו איזה שתי קעים מצחיקים איתך חח

דקרת אותי

ואז כמעט באותו המקום דקרתי אותך עוד פעם

אבל איך שזה קרה זה הצחיק אותי חחח

אני לא יתחיל לחפור על המקרה עצמו כי זה יותר מדי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח Nike היו איזה שתי קעים מצחיקים איתך חח

כן.. עשיתי spawn על שגיא ופתאום אני קולט מולי 2 אנשים.. אני מרסס אבל בתת מודע יודע שלא אצליח כי גם אתם רק עשיתם שם spawn. אבל אל תתרגל לזה (:

עריכה- אבל התבלבלת. אתה דקרתי אותי קודם, אני אחר כך דקרתי אותך.

מה קרה ל-mohawk? רק אני נותקתי ממנו ולא מצליח להתחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרת ה KILLCAM נסיונית למס' ראונדים. היא תחזור.

E.A אולי ייאפשרו הפרדה להגדרה נוספת של ה SpawnCam (או שם אחר) בעתיד.

אבל בשביל צריך להסיר את הקיל קאם מהבחינה של הקיל קאם ולא הSPAWN? כדי שכל הסנייפרים יוכלו להיות בלתי מנוצחים כמו במשחקים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח נייק יש שם תמונה מצחיקה שלי ושל שגיא נראה לי באריקה הרבור חחחחחחחח (התמונה השלישית)

קבלו עוד תמונה שהרגתי אויב שהיה על הטרקטורון ואז ככל הנראה "נצלב" :lol: :lol: :lol: :lol:

http://lh5.ggpht.com/_RTv0UZvVrJQ/S6VA7nItSwI/AAAAAAAAAyg/RVIRs7L5gJo/s800/BFBC2Game%202010-03-20%2020-28-06-40.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את ההריגות האלה , עשיתי כמה כאלה בפורט וולאדז ובמפה המגעילה עם האופנועי ים.

יריתי עם הM95 בטרקטורון והוא התפוצץ והעיף את הגופה כמו בסרטונים שהיו פה עם השיגורים של הטרקטורונים. :lol: :lol:

ועם האופנועי ים , ממש כיף לצלוף במישהו ששט לו עם האופנוע ים... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...