מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו! - עמוד 16 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו!

Silencer

Recommended Posts

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קישור מעולה, רק חבל שאת התכנה הפופולרית ביותר בתחום שכחו 3DS...?

עוד פרט חשוב שחסר זאת השוואה במנועי רנדר כגון: Vray. Mentalray...

בכל מקרה, נשארנו באותה הנקודה. המלצות לכרטיסי מסך מקצועי מומלצות רק לפי השימוש של המשתמש.

הפיתרון הטוב ביותר שלמדתי מניסיון זה לשלב את שני האפשרויות, כרטיס מקצועי וגיימינג יחד, קצת מייגע אבל אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדיבור עם אנשים בתחום, עושה רושם שעבודה עם מודלים ב3DSMAX עובדת בצורה נהדרת עם חומרת , הן מבחינות פירוט והן מבחינת ביצועים.

ידוע לי שהיה יתרון לא מבוטל ל-HD 7970 על פני GTX 680 דאז, ובהתבסס על הארכיטקטורה, זה לא אמור להשתנות בקרב שבין R9 290 לבין GTX 780 למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3DSMAX עובדת טוב עם הירוקים כנ"ל C4D.

מאיה עובדת טוב יותר עם האדומים.

ואם היום הייתי קונה כרטיס, 780 Ti ללא ספקות בכלל! מדהים שהוא חזק יותר מ-Q6000K כרטיס בשווי של ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כל המקצוענים לא יודעים

כשכל המקצוענים לא יודעים - הם בודקים בתוכנה איתם הם עובדים איפה יפיקו ביצועים ואיכות תמונה טובה יותר ואז המקצוענים רוכשים בהתאם, הן אם או הן אם .

זה מה שמפריד אותנו מחיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nvidia תמיד היו ותמיד יהיו מובילים בתחום הזה, ופה נגמר הסיפור

CUDA

physics

Far better drivers

AMD הפכה עם השנים לחברה פחות טובה.

הפסידה מול אינטל במעבדים ומזדנבת אחרי בפיצ'רים של ה GPU.

עדיף להתרחק מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל היישומים הפופולרים בתחום עובדים עם CUDA חלקם גם עשו טובה ואיפשרו OPENCL

קונסולות בחרו בAMD כי עשו להם DEAL יותר טוב.

הכל זה כסף.

INTEL תמשיך לעשות הרבה יותר כסף בPC כי יש לה מוצר טוב יותר שכבר 5 שנים חיסל לחלוטין את בשוק הזה.

ולא יודע מי אמר לך על חזקה יותר במחשבי על, לINTEL יש מעבדי E7 חדשים והם הרבה יותר מתקדמים מהאופטרון

תחנות עבודה זה רק בלבד, כי זה מוצר יותר טוב.

וזה לא משנה כלום, בתחום הזה מנצחים בגדול וזה ככה כבר הרבה מאוד שנים.

AMD = אשפה

השילוב היחידי ששוקלים היום זה

INTEL + NVIDIA

ומי שלא פשוט לא מבין בדברים האלה, וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין דעות לעובדות.

אתה חושב ש- "אשפה"? סבבה.

עם סוג התגובות שלך לא הייתי מחשיב אותך כ"אחד שמבין". אז באמת,

ומי שלא פשוט לא מבין בדברים האלה, וחבל.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום לשון הרע

אפילו SONY בחרה לעבוד צמוד עם אינטל עם המרנדר הפופולרי שלה ARNOLD, כדי לתת אופטימיזציות למנוע רנדר, הם בכלל לא יורקים לכיוון של זה כבר ברור למקצוענים שAMD זה נטו להוציא ביצועי גיימינג בזול ו זה למקצוענים שמחפשים את המותג היותר גבוה שמספק ביצועים יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לתת מיליון ואחד דוגמאות משני הצדדים.

אני גם יכול להגיד שכרטיסי אנוידיה לא מתקרבים ליכולות עיבוד ה-opencl של כרטיסי (רוצה הוכחה? בדוק את מהירויות הכרייה של כרטיסי שני החברות במטבעות הוירטואליים). אני גם יכול להגיד שלאחרונה קיבלו האצת חומרה רצינית בפוטושופ CS6 - גם פה אגב ניתן להשליך את עניין ה-opencl כאשר חלק מהאפקטים שמנוע המרקורי מאפשר מקבלים האצה לא קטנה. ואם כבר מנוע מרקורי - אז הוא לא תומך ב-CUDA כלל. דוגמא נוספת למשל היא כרטיסי הפייר-פרו האחרונים שלה. אומנם בכללי סדרה זו וקוואדרו אינן משתלמות, אך אם נשווה בין שניהן אתה תוכל לראות שפייר-פרו מספקת לרוב ביצועים גבוהים יותר במחיר נמוך יותר מאשר סדרת קוואדרו האחרונה (K). מוזמן לחזור לעמוד 30 בדיון זה ללינק שליאור נתן.

זה יכול להמשך עוד ועוד. כל אחד והשימושים+ החומרה שמתאימה להם. לדרוס את מעיד יותר על היותך פנבוי מאשר מישהו שמדבר ברצינות, צר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח מרקורי

Vray,Iray,Maxwell,Arion,Octane,cycles

Nuke,Hiero,3ds max,Modo,Softimage,Mari,Mudbox

כל אלה ועוד רבים עובדים הכי טוב עם קודה

Mari תוכנת הצביעה הכי גדולה בעולם שמשתמשים בה בהוליווד בכלל לא תמכה רישמית בכרטיסי עד לפני שנה

Vray לא תמך ב OPENCL עד לפני שנה+, הוא המנוע רנדר הכי פופולרי בעולם בקרב פרילאנסרים

CS6? אתה באמת לא קשור לתחום?

מה שחשוב בתוכנה הזו זה כמות הראם ואיכות ה SSD שלך, האצת כרטיס מסך שווה כקליפת השום בתוכנות כאלה ולא מורגשת.

כתבת "אני יכול להגיד". תגיד מה שנראה לך אני בא לעזור לאנשי גרפיקה מתחילים לא ליפול ל ואתה משום מה מנסה בכוח לתת לגיטימציה לAMD.

כמו שלא תמליץ לגיימר לקנות i7 3960X, ככה לא תמליץ לאיש שמתעסק באנימציה / גרפיקה כלשהיא להתקרב לAMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו שמתמש בתוכנת מידול מסויימת, ומקבל נניח ב-HD7970 ביצועים גבוהים בעשרות אחוזים מזה שיקבל נניח בשימוש ב-GTX 770, כפי שמראים מבחני ביצועים רבים.

מה תגיד לו? האם תדחף לו את הכרטיס בפנים ותגיד לו "קח! זה חלש בעשרות אחוזים בתוכנה הזאת אבל זה NVIDIA! קח!!" ?

תעשיית FireGL ו-FirePro וכל שימוש במעבדי הגרפיים לא קיימת על אוויר. הרבה מאוד משתמשים (כולל מכרים רבים שלי מחו"ל) התלהבו מאוד מהשיפור שנתנה להם CGN של כשהושקה.

אתה לא יכול לשנות עובדות בשטח לפי אמרות סופר-כלליות (אני קורא לזה גזענות חומרה, הכללה עיוורת של חומרה לשימוש מסויים), מבלי לבחון לעומק הדברים. דבר כזה סתם יגרום לך להביך את עצמך בעתיד, כשמתישהו תעקל ש- היא לא היחידה בתעשיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...