מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו! - עמוד 18 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים לגרפיקה - גרפיקאים כנסו!

Silencer

Recommended Posts

את כל הקישורים אנו מכירים (אני לפחות), ועובדה שאתה תוכל לראות שב-99% מההמלצות כאן בכל הנוגע לגראפיקה זה שילובים של מעבדי ביחד עם כרטיסי , אף אחד לא חולק עליך בנוגע לזה. הבעיה היא הקביעה, ההכללה וההצהרות המפגרות שלך כמו "כל המקצוענים כבר יודעים לתלת, רק NVIDIA", "Nvidia תמיד היו ותמיד יהיו מובילים בתחום הזה, ופה נגמר הסיפור", "עדיף להתרחק מהם", "AMD = אשפה" וכמובן את התגובות השחצניות שלך של "אתה לא מבין בתחום". בן כמה אתה, 25~? אז תוריד את האף מהתקרה ותתחיל להבין שלמטבע יש 2 צדדים, את הצד השני רואים שלא חקרת לפי צורת התגובות שלך, וזה גם לא רלוונטי עכשיו אם תגיד שכן. אתה נראה יותר פאנבוי ו/או בעל עניין של חברה מאשר מישהו מקצועי, כי מישהו שכזה בחיים לא היה קובע קביעות כה חד-משמעותיות. אף פעם. אז אם אתה מתכוון להמשיך להיות נעול ואנוידיה+אינטל היא הבחירה הדיפולטית והיחידה שלך - אתה מוזמן להראות את חוכמתך בפורומים "מקצועיים" יותר, לא פה.

אז נהפוך הוא, זו הסיבה שאנחנו פורום מקצועי, העובדה שאנחנו לא הולכים כמו כבשים אחר הרועה לתהום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 279
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שימו לב: עמית הזה הוא בחור שבקושי דיבר פה במשך שנתיים וחצי, ואז פתאום החליט להתחרפן פה עם דיון על vs ...

אני באמת לא יודע אם הוא טרול או לא, אבל אני מרגיש שזה כמו לדבר לקיר.

אם הוא לא מאמין שצריך להתאים לכל אדם את המחשב לצרכיו, אז שיהיה לו בכיף (וכשהוא יצטרך לנסוע לירושלים הוא יקנה טנק כי הוא חייב אחיזת כביש טובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, טרול שנותן לינק והוכחה לכל דבר שהוא אומר.

מה שאתם לא יודעים, שהבניה לכל אחד היא לא ב NVIDIA או .

אתם תשימו לכולם NVIDIA.

אתם כן תתאימו את היחס בתוך המערכת

כמות מסכים / כמות ראם / איכות הוואקום / מהירות המעבד / סוג העכבר

בכל מקרה שני רכיבים במחשב תמיד יהיו NVIDIA ו INTEL נכון לשנת 2014.

אני לא טרול אתם פשוט לא מבינים בזה, ובגלל שאני גם יחיד וגם עם דעות נחרצות אתם ישר מתנפלים כמו בבונים. במקום לקחת את הלינקים שלי לגגול, לבצע חיפוש של 10 דקות ולראות שבכל קהילה של אנימציה בעולם שהיא פופולרית ימליצו על NVIDIA. וההסברים שלהם זהים לשלי.

ומפה בא האימרה הראשונית "כל המקצוענים כבר יודעים, תלת רק NVIDIA" .

יאללה תמשיכו להשתגע אני ימשיך להוכיח לכם שאתם מדברים שטויות, זה די קל כל דבר שאכתוב בגוגל ובו שם של תוכנת תלת, ויצרף את שתי המילים NVIDIA ו , ישר אקבל קישור שתומך בדברי.

ד"א דיבור על גיל, שימו לב איך אני נשאר לגופו של עניין בעוד שאתם יורדים לגופו של אדם, זה מראה את ההבדל בבגרות, אולי אני צריך לשאול כמה פה מה הגיל שלהם ולא להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב

זו ההיסטוריה שלי עם התלת והחומרה

3ds max 4

AMD Duron 850 + Readon 64

6 motnhs

Lightwave 3D 7.5-8

AMD Duron + Readon 64

AND Duron + Readon 8500LE

AMD Barton 2500+ +readoen 8500LE

Pentium 3 prescot 3000 + RAdeon 9600XT

3 years

Softimage XSI 4.2 - 2013

Pentium 3 prescot 3000 + RAdeon 9600XT

Core 2 due + 8800 GT

T7700 + Gefore 8200

Core I7 + 4870

Core I7 + GTX 260

Core I7 + GTX 650 TI

Quadro 2000

6 years

3ds max 9 - 2013

T7700 + Gefore 8200

Core 2 due + 8800 GT

T7700 + Gefore 8200

Core I7 + 4870

Core I7 + GTX 260

Core I7 + GTX 650 TI

Quadro 2000

Maya 8 - 2013

T7700 + Gefore 8200

Core I7 + 4870

Core I7 + GTX 260

Core I7 + GTX 650 TI

Quadro 2000

Modo 701 - 801

Core I7 + GTX 650 TI

Core I7 + 4870

וזה רק ניסיון עם מחשבים אישיים, אני לא מתחיל בכלל לפרט על הניסיון עם מחשבים בסטודיואים שעבדתי בהם

AMD + 3d Animation = shit

ONLY NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ן סון-האנג (מנכ"ל אנוידיה), זה אתה?

sbmf9uO.jpg

הגיל לא ממש משנה, אבל יחד עם זאת להגיד שהתחלת "להתעסק" בתחום בערך בבר-מצווה שלך גם אומר משהו.

ובסדר, כמעט אותה חומרה עבור מספר תוכנות, לא היית צריך לרשום כפילויות כדי שזה יראה "מנופח". אני לא מזלזל בך וגם לא זלזלתי ואתה בהחלט מבין בתחום, אבל הגישה שלך לא נכונה, על אחת כמה וכמה כשאתה קובע עובדות שגם אי אפשר להוכיח אותם ("כל העולם עובד עם קודה" או איך שלא תנסח את זה). את התמיכות שרשמת אפשר למצוא ב-2 שניות בגוגל, זה לא בעיה - אין פה מה להוכיח בכלל. בטומס (הלינק שליאור שם בעמוד 30 בדיון זה) יש לך סקירה קטנה על מספר שיטות עבודה בסיסיות לדוגמא שלאו דווקא קשורות ל"אקסטרות" של אנוידיה. לאחר שתראה גם את הפרשי המחירים בין קוואדרו לפיירג'יאל אתה תבין שה-100% שלך הוא בהכרח 99%, לפחות. אני מאמין שאם מה שהיית אומר היה נכון, היה אפשר להגיד ביי-ביי לסדרה המקצועית של עוד ממזמן. אני בספק אם בן אדם אינטיליגנטי שקורא את הדיון הזה באמת יגיד "וואלה....לא משנה מה, אני הולך על אנוידיה!" במקום אשכרה לשאול ולברר האם זו אכן הבחירה הנוכנה עבור התוכנות בהן הוא מתעסק וצורת העבודה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כל המקצוענים כבר יודעים, תלת רק NVIDIA" .

בסופו של יום עמית צודק!

ואני באמת מבין אותו, בתחום המקצועי של CG כולם מעדיפים את NV על פני , זה לא חדש.

NV נותנים לעוסקים בתחום יותר כלים ואפשרויות, גם רנדר בזמן אמת על GPU עובד בהרבה יותר טוב על כרטיסי NV.

אגב, למי שהביא לדיון את המק פרו של , אז רק שתדע שבתחום ה-CG הרגו את הילד החדש,

מהסיבה שאנשי תלת מעדיפים את הכרטיסים של NV.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתם לא יודעים, שהבניה לכל אחד היא לא ב NVIDIA או .

אתם תשימו לכולם NVIDIA.

אתם כן תתאימו את היחס בתוך המערכת

כמות מסכים / כמות ראם / איכות הוואקום / מהירות המעבד / סוג העכבר

בכל מקרה שני רכיבים במחשב תמיד יהיו NVIDIA ו INTEL נכון לשנת 2014.

סתם בשביל הקטע בדקתי באוניברסיטה כמה מחקרים. רוב מוחלט של אלה העוסקים בלמידה ממוחשבת ועיבוד אותות, משתמשים המון ב-GPU לביצוע חישובים רבים. נחש מה? ברוב גדול של המקרים כרטיסים של נותנים תוצאות טובות משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים פה על מחשבים לאנימציה וגרפיקה, מה קשור מחשב מחקר באוניורסיטה

מה קשור מחקרים באוניורסיטה, יכול להיות שהם בנו תוכנה ותיכנתו אותה שתעבוד עם OPENCL והספריה הפתוחה של , כי הם NOOBS בתלת ולא יודעים לעבוד עם .

חברות מקצועיות שמתעסקות בסימולציות תלת בוחרות פה אחד בכל המוצרים לעבוד עם , נתתי את כל השמות והלינקים התומכים בהודעות הקודמות לכך.

אתה ממש NOOB שאתה מביא לדיון על תלת ואנימציה דוגמאות ממחקרים של אוניורסיטה שלא מייצגים את השוק ואת התוכנות שהגרפיקאים ישתמשו בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 8 חודשים מאוחר יותר...

היי חברה,

אני מעוניינת לשדרג מחשב

מי יכול להמליץ לי או לעזור לי להרכיב מחשב? אני גרפיקאית ויש לי המון חומר גרפי שאני צריכה לשמור במחשב

התקציב עד 5000 ש"ח

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...