ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגליזציה בקליפורניה של קנאביס (מריחואנה) למטרות הנאה!

Rockaved

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נורא כל כך כייון שאם זה יהיה חוקי ימכרו הזנים המובחרים ביותר שזה אומר %10-20 THC ככה ש 1\2\3 גרם יכול לסדר לך אחלה ערב\יום :cool2:

10-20%מישהו שמע על דבר כזה במחוזותינו? זה גורם לי להמעיט בערך ה White widow שלפי ויקפדיה מתהדר ב 8.2% .

אגב, יש מצב לטבלה עם נתונים של אחוזי THC בזנים שונים ?

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ,אני לא כי באמת אין לי כוח ,כבר רשמתי את זה בתחילת הדיון הזה .

חוץ מזה ,אתה התחלתה את התרד לא אני .

זה לא שאין לך כוח ,

זה פשוט שאין לך שום הוכחה אמינה ומבוססת לכל השטויות שרשמת בשנה האחרונה בפורום שקשורות לקנאביס.

יום טוב שיהיה. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ,אני לא כי באמת אין לי כוח ,כבר רשמתי את זה בתחילת הדיון הזה .

חוץ מזה ,אתה התחלתה את התרד לא אני .

חביבי, דעותם של אחרים מתקבלות פה בברכה, זה דיון בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הינה עוד אחת מהסיבות למה מדינת קליפורנייה קורסת (או יותר נכון בגלל שהיא קורסת היא עושה את המהלך הנואש הזה ).

עכשיו תסביר למה זה מהלך " נואש " ,

כי לדעתי זה מהלך עיסקי מעולה וזה רק יעזור לכלכלה שלהם !

החלטה מעולה שהתבצעה שם תכניס רק יותר כסף לא הפסדים .. לא צעד נואשות .

אז עכשיו תסביר את עצמך :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאין לך כוח ,

זה פשוט שאין לך שום הוכחה אמינה ומבוססת לכל השטויות שרשמת בשנה האחרונה בפורום שקשורות לקנאביס.

יום טוב שיהיה. :hat:

באמת שאין לי כוח ,ועכשיו אם האמירות דמגוגיות שלך אתה סוחף אותי לדיון .

וכן ,לא לכל מה שאני אומר מבוסס על מאמרים מדעיים ,אבל כל מה שאמרתי מבוסס על המעט נסייון האישי שיש לי עם העולם הזה .

אגב ,עוד לא התבצעה אף מחקר מקיף וארוך טווח בנושא (לא שאני יודע לפחות) ,וזה לדעתי אחת הבעייות במאבק נגד הסמים .

אבל עזוב ,אני חייב לומר שהדעה שלי על מריחואנה היא שונה לגמריי מהדעה שלי על סמים וצמחים נרקוטיים אחרים אחרים ,כן קנאביס הוא רע לדעתי (כמו כל דבר שמערפל את החושים שלך וגורם לך לחשוב בצורה לא נקייה או "נקייה מדיי" ) ,אבל ביחס לסמים אחרים (וביינהם ,אלכוהול והחומרים הפעילים בסיגריות ) צריך להתייחס יותר בגמישות לקנאביס מאשר לסמים האחרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן ,לא לכל מה שאני אומר מבוסס על מאמרים מדעיים ,אבל כל מה שאמרתי מבוסס על המעט נסייון האישי שיש לי עם העולם הזה .

אוקי אז כרגע הבאת לי את הסיבה הכי טובה למה לנדות אותך מהדיון,

כל אחד פה מדבר מנסיון שהוא קצת יותר מאישי - ניסיון מדעי או אחרי התנסות כזאת או אחרת בצמח וידיעת ההשפעות שלו.

שים לב שכל מי שמשבח את הצמח הוא אחד שהתנסה בו - אלה שלא התנסו מכפישים אותו.

בניגוד לאלכוהול שאני מכיר הרבה אנשים שלמרות שניסו ואהבו ידעו להצביע על הרבה בעיות באלכוהול החל מחוסר שליטה משלב מסויים בתהליך השיכרות , הקאות חוזרות ונישנות גם ביום אחרי השיכרות ואפילו מצבים מסכני אדם שהם נקלעו אליהם סה"כ בגלל כמה כוסות אלכוהול.

אגב ,עוד לא התבצעה אף מחקר מקיף וארוך טווח בנושא (לא שאני יודע לפחות) ,וזה לדעתי אחת הבעייות במאבק נגד הסמים .

בוצעו הרבה מחקרים , זה שהם סותרים את דעותייך המוזרות והמושפעות (האממ-אל-סם-האממ) משהו לא אומר שהם לא קיימים ונעלמו מעל פני האדמה.

אבל עזוב ,אני חייב לומר שהדעה שלי על מריחואנה היא שונה לגמריי מהדעה שלי על סמים וצמחים נרקוטיים אחרים אחרים ,כן קנאביס הוא רע לדעתי (כמו כל דבר שמערפל את החושים שלך וגורם לך לחשוב בצורה לא נקייה או "נקייה מדיי" ) ,אבל ביחס לסמים אחרים (וביינהם ,אלכוהול והחומרים הפעילים בסיגריות ) צריך להתייחס יותר בגמישות לקנאביס מאשר לסמים האחרים .

סבבה, רק אל תשתף את בורותיך ברבים כי אתה גורם להשפעה סביבתית והפצת שקרים והטעיות בנוגע לקנאביס,

זה שאתה לא מבין בזה לא אומר שאתה צריך להתגאות ולהפיץ את זה.

:s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שכל מי שמשבח את הצמח הוא אחד שהתנסה בו - אלה שלא התנסו מכפישים אותו.

אפשר לקיים דיון על רצח או תאונות דרכים גם אם בחיים לא חווית רצח או תאונת דרכים, וגם אם לא שמעת שום מחקר בנושא. טיעון לא רלוונטי לכלום

אוקי אז כרגע הבאת לי את הסיבה הכי טובה למה לנדות אותך מהדיון,

סלח לי, אבל אף אחד לא מינה אותך "לנדות" אנשים מהדיון. זו לא החבורה השכונתית של מושיקו. זה פורום. אתה לא תנדה פה אף אחד, בטח אם הוא בסך הכל מביע את דעתו, בדיוק כמוך. אתה כנראה לא מבין מה היא תרבות דיון (או מה הוא דיון בכלל), או איך עובד פורום, כך שאם מישהו צריך לבחון את הטעם בהשתתפותו כאן זה אתה. בשביל מה אתה בא בכלל לפורום אם לא בשביל לדון בדברים? בשביל להקשיב לעצמך?

בוצעו הרבה מחקרים , זה שהם סותרים את דעותייך המוזרות והמושפעות (האממ-אל-סם-האממ)

אני רוצה להאמין שכולנו פה מספיק בוגרים בשביל להמנע מכינויי גנאי בסגנון "נה נה בננה" או "יא מושפע". זה שהוא לא מסכים איתך לא הופך את דעותיו למוזרות.

סבבה, רק אל תשתף את בורותיך ברבים כי אתה גורם להשפעה סביבתית והפצת שקרים והטעיות בנוגע לקנאביס

לפני שאתה מעז לקרוא למישהו בוּר, כדאי שלתמד לאיית. בכל מקרה, זכותו להשתתף בדיון - כמו שאמרתי. הוא לא פקיד ציבורי או דובר צה"ל, ולכן אם הוא רוצה זכותו גם לשקר פה אם בא לו. אני לא מאמין שזה מה שהוא עושה, אלא - אני מאמין שהוא מביע דעה שונה משלך.

אף אחד לא קבע שאתה צודק, ולכן אני לא מבין למה אתה ממהר כל כך לקבוע ביהירות שכולם טועים.

קצת ענווה וצניעות לא יזיקו לך.

ואגב, אם תשים דברים ב-"אדום" וב-"בולד" זה לא הופך אותם ליותר נכונים.

כל מה שאמרתי הוא כמובן, ללא כל קשר לגוף הדיון עצמו - שאת עמדתי בו - הבעתי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מגיב אתה מוזמן להכנס לדיון הקודם שניהלנו עם הבחור הנ"ל (alexbmw),

כפי שזכור לי הדיון עוסק בהתווכחות של מעל לעשרה עמודים עם הבחור על עובדות מוצקות שהוצגו בפניו על ידי כ"כ הרבה חברי פורום אך הוא נשאר אטום.

אז אני הוא פותח הדיון וכן זכותי המלאה להחשיב אותו מנודה מבחינתי בדיון שלי (הנה אדום ובבולד כמו שאתה אוהב).

אז לפני שאתה קופץ להגן על אנשים תבדוק קודם למה יוצאים עליהם.

המשך ערב טוב[br]פורסם בתאריך: 21.01.2010 בשעה 20:05:52

אפשר לקיים דיון על רצח או תאונות דרכים גם אם בחיים לא חווית רצח או תאונת דרכים, וגם אם לא שמעת שום מחקר בנושא. טיעון לא רלוונטי לכלום

אבל כמו שידוע לכל , אין חכם כבעל נסיון. (עוד פעם באדום ובבולד כי אתה ממש אוהב את זה) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(עוד פעם באדום ובבולד כי אתה ממש אוהב את זה) :xyxthumbs:

אני מרגיש צורך להבהיר לך שלהתנהג כמו ילד קטן או "לעשות דווקא" לא מחמיא לך במיוחד

לפני שאתה מגיב אתה מוזמן להכנס לדיון הקודם שניהלנו עם הבחור הנ"ל (alexbmw),

כפי שזכור לי הדיון עוסק בהתווכחות של מעל לעשרה עמודים עם הבחור על עובדות מוצקות שהוצגו בפניו על ידי כ"כ הרבה חברי פורום אך הוא נשאר אטום.

אני אגיב במקום ובזמן שנוחים לי, ולא לפני ולא אחרי שום דבר שנראה לך שאני צריך לעשות

זה שהצגת בפניו טענות (שלדעתך הן עובדות מוצקות) והוא "נשאר אטום" -- זו טענה חסר פשר. זה לא בית משפט ולכן אין פה "עובדות". זה פורום, ויש פה רק דעות וטענות. אתה יכול להסכים עם טענות, אתה יכול לא להסכים. כל קשר בין זה ובין "המציאות" או "העולם האמיתי" הוא מקרי בהחלט.

אף אחד לא מגיע לפורום כדי לראות אותך (או כל אחד אחר) "מנצח" באיזה ויכוח -- ולא מתקיימת פה תחרות "מי צודק".

הפורום נועד להשמיע דעות ובעיקר לשמוע דעות של אחרים. אם זה לא מה שאתה מחפש, כנראה שפורום זה לא מה שאתה זקוק לו, אלא שרפרף לעמוד עליו בכיכר העיר ולצעוק על עוברים ושבים.

אז אני הוא פותח הדיון וכן זכותי המלאה להחשיב אותו מנודה מבחינתי בדיון שלי (הנה אדום ובבולד כמו שאתה אוהב).

הדיון לא "שייך" לאף אחד, גם לא לך, אתה לא מנהל, ואתה - כמו שחשבתי - לא מבין איך עובד פורום.

אם אתה רוצה שמשהו יהיה שלך, תואיל בטובך לפתוח לעצמך פורום ושם תוכל לדבר עם עצמך (או כל אחד אחר שתרצה) מהבוקר עד הערב.

זה פורום פומבי, שכל אחד יכול להירשם אליו ולהששתף בו. כל ת'רד שנפתח בו הוא פתוח לכניסה ולהשתתפות עבור כל חברי הפורום, ללא מגבלה.

אתה יכול להתעלם ממה שאנשים אומרים, אם אתה רוצה , אתה לא יכול "לנדות" אף אחד

אז לפני שאתה קופץ להגן על אנשים תבדוק קודם למה יוצאים עליהם.

ממש לא מעניין אותי מה הוא טען. מבחינתי הוא יכל לטעון שמריחואנה גורמת לך להפוך לשימפנזה, ושכסף גדל על העצים.

לא רלוונטי. עדיין זכותו להביע דעתו, ועדיין מצופה ממך להתנהג בכבוד אל אנשים בפורום.

אבל כמו שידוע לכל , אין חכם כבעל נסיון

יכול להיות שנסיון, ידע קודם, הפניות לאתרים, מאמרים ומקורות מידע שונים יכולים לתמוך בטיעון ולגרום לו להיות משכנע יותר.

אם זאת, עדיין זכותו של כל אדם להשמיע קולו ואת דעתו גם אם אין לו אף אחד מהדברים האלה.

אם אינך מסכים איתו, כאמור - יש לך שתי אפשרויות:

א. להתעלם ולהמשיך בחייך

ב. להתמודד עם טיעוניו על ידי טיעונים נגדיים - לקיים דיון מכובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rockaved, אני מסכים עם דעותיך, אבל לא מסכים עם הגישה שלך להתמודד עם כאלו שלא חושבים כמוך.

זכותם של אנשים לחשוב אחרת ממך, וזכותם להביע את דעותיהם פה, גם אם אתה פתחת את הדיון הזה.

בתור אחד שמאמין בלגיליזציה למטרות הנאה, אני מבקש ממך לקחת את הגישה ולשנות אותה. אני יודע שזה מעצבן לראות אנשים "עיורים", אבל זה לא קל לכולם לבצע את השינוי ולהודות בזה, לכן זה שאתה "מנדה" מישהו מהדיון לא יתרום לכלום ובעצם רק יעזור להעצים את מחשבות הבחור כנגד הקנאביס ומעשניו.

גם לי קשה לערוך דיון אמיתי עם אנשים שלא מנוסים, אבל מתגברים על זה בעזרת הבאת מחקרים ודוגמאות. אם זה לא עוזר, שלא יעזור.

גם באמסטרדם שיש לגיליזציה כבר שנים רבות, כולם חושבים שהיא במקום.

קיצר Rockaved, קבל את השונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חבר'ה קלטתי את המסר אך לא זאת הכוונה שלי...

alexbmw מתנהג כמו סוג של טרול שרק מנסה לגרום לחמימות מוח של המשתתפים בדיון.

לא שללתי את האפשרות שלו להגיב פה וגם לא רציתי,

רק אמרתי שמבחינתי הוא מנודה - כל תגובה שהוא ירשום

תחשב בעייני כלא רצינית מפאת הזמן הרב שניסו רוב חברי הפורום להחדיר למוחו קצת

יותר מ"סמים זה רע, אפשר למות מזה ולחשוב מעבר לקופסא!".

ראבק מישהו חייב למצוא את הדיון שהיה פה איתו אני לא מוצא אותו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...