דיון על סרטים מסריחים - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על סרטים מסריחים

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הוא מציג שם את חלק מהאנשים כמו נאצים ואת החיזרים כמו המסכנים הנרדפים שבגלל זה עושים טרור

הסרט אומנם פותח במחשבה על האפרטיד אבל הוא מציג את השלטון -לפחות חלקו כמו נאצים

ושלטון האפרטיד אולי לא היה צדיק אבל גם לא נאצי

חלק גם יכולים לראות את המצב בעזה כמו בסרט למרות שזה מאוד לא נכון

יש פה תמונה מאוד חד צדדית שלטעמי השקפה שמאלנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים אומרים..דווקא על אוואטר יש פולמוס שלם באמריקה.לא היתי הולך להתווכח עם ג'יימס קמרון על זה כי זה קונספט טוב לסרט אקשן אבל באמריקה מתווכחים על זה.אח איפה הימים של ALIENS כשהצבא היה הטוב והחיזרים הרעים? היום אפילו לבאטמן יש יסורי מצפון,והוא כולה נלחם במאפיה.אין מה לעשות זו הרוח שנושבת בעולם.אם אתה חזק/יש לך רובה/דרגה בכירה בצבא או שתלחם ותבכה כמה שזה נורא או שאתה נבל.אין יותר שוורצנגרים וצ'אק נוריסים.נראה לי שמייקל ביי עדיין אוהב את הצבא האמריקאי וחושב במונחי טובים רעים ושמאלנים שיותר גרועים מהמחבלים אבל מה לעשות שרובוטריקים 2 שלו באמת היה חלש מאוד.(זאת בניגוד ל1 שהיה אחד הטובים מבחינתי,ועם פסקול אדיר)

אני גם מצטרף לקרירין בגינוי של סרטי הAVP.ל1 היה הרבה פוטנצאל(המיקום באנטרטיקה וגם הבמאי שאולי לא שייקספיר אבל מורטל קומבט ורזידנט איוול הם הדברים הכי קרובים שיש לנו לסרט טוב שמבוסס על משחק מחשב) ו2 הוא בכלל פספוס כי אני לא רואה טעם בלשסות את המפלצות האלה באוכלוסיה אזרחית רב הסרט ולהקדיש 2 דקות ליחידה צבאית.נהרוג קצת הומלסים פועלי בנין מלצריות כן זה מגוון אנשים יאהבו את זה.לא!לא!תקדישו רבע שעה למחיקת האוכלוסיה ותביאו חייליםותתנו להם לירות לכל הכיוונים כל הסרט מצדי זה יקבל אצלי שלוש כוכבים.למרות שהטריילר שלו היה טוב.

גם לDAREDEVIL היה טריילר טוב והוא יצא אחד הגרועים ביותר שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובוטריקים 2 היה די מסריח כמו שאמרתה

וALIENS או הנוסע השמיני 2 איך שזה ניקראה בארצנו סרט פשוט ענקי

אני מקווה להשיג אותו יום אחד ברזולוציה גבוה

אם AVP ברור שאני מסכים

לא ידעתי שזה אותו בימאי שעשה גם את מורטל קומבט וריזידנט איוול אני אישית חושב שהסרטים האלו טובים ומספיק קרובים למקור

בעניין באטמן כל כמה זמן משנים את הסגנון בסרטים ובסדרות והוא זיכיון מאוד לא עקבי מהבחינה הזאת

לפעמים עושים סרטים וסדרות מאוד ילדותיות ולפעמים עושים אותו כמו שאני אישית אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא אהבתי את רובוטריקים 2

סרט מצחיק, מרגש, מלא אקשן ומעביר את הזמן יופי

שיאה לבוף שחקן נהדר. עשה עבודה מצויינת ברובוטריקים 1+2 ואיגל איי..הוא מזכיר לי את ברוס וויליס משום מה

גם איך אפשר לא לאהוב סרט שמייגן פוקס משתתפת בו? איי איי איי...

ומייקל ביי? יוצר ארמגדון, פארל הרבור, האי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא זה סרט טוב, הטורף הראשון עם שוורצנגר.דיברנו על הטורף נגד הנוסע השמיני אם זה אומר לך משהו.יצאו 2 כאלה ושניהם גרועים,אז אל תטרח לנסות לראות אותם.אם כבר כדאי לנסות את המשחק החדש שיוצא עוד מעט.get to the choppa!

מה שמעניין בטורף הישן זה שלמרות שבתור ילד ממש אהבתי אותו(והאמת שדי נבהלתי שם מהגופות פשוטות העור) כל חבר שהמלצתי לו עליו פשוט נרדם באמצע.[br]פורסם בתאריך: 22.01.2010 בשעה 00:07:04

UNFAIR פספסת בדוגמאות שלך את הפריצה לאלקטרז. אבל רובוטריקים 2 היה מבולגן עלילתית יותר מMW2,וגם לא ניצל את התקציב כדי ליצור אקשן שמצטלם יפה מדי או רובוטירקים הגיונים שמזכירים טיפה את הדמויות מהסדרה.להוציא הקרב של אופטימוס ביער הוא היה די מפושל מבחינתי,יותר מדי קאמפי,וגם יש כל מיני מאמרים חביבים באינטרנט שטוענים על גזענות מצדו כלפי כל קבוצת מיעוט שרק קיימת(מה שפחות מפריע לי כי זה סרט אקשן,אבל אם שקרניקים מתקיפים נושאת אני ארצה לראות קרב שבו שני הצדדים עושים משהו ולא סתם כמה מטוארים שמתרסקים עליה ומטביעים אותה.דוגמא לבזבוז תקציב מיותר.

ואם כבר בבזבוב תקציב מיותר עסקינן אז שליחות קטלנית 3 הוא אחד הגרועים מבחינתי.זכורים לי ממנו כמה פיצוצים ממש לא קשורים ומיותרים+מבחינה עלילתית הוא הרס לגמרי את האבולוציה היפה מ1 ל2 מבחינת הבחירה חופשית ויכולת ההשפעה על העתיד,עצרו את האפוקליפסה אבל הינה היא באה שוב,ולא רק שהיא באה גם אי אפשר לעצור אותה והתרוצצתם חצי סרט בלי שום סיבה אמיתית.FAIL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון בזה עם avp? זה עם ארנולד שווצנגר ביער והטורף??? זה אחד הסרטים החלקתם על הראש

כבר אמרו לך

יש הטורף ויש AVP

לטורף יצאו 2 סרטים רישמים עד היום רק הראשון אם שוורצנגר ובספר שלי שניהם טובים יחסית לתקופתם

לא יודע איך הם יתישנו

AVP שני הסרטים מסריחים מאוד

דרך אגב עושים סרט חדש על הטורף לבד ונקווה שלא יצא מסריח כמו AVP

אני דווקא אהבתי את רובוטריקים 2

סרט מצחיק, מרגש, מלא אקשן ומעביר את הזמן יופי

שיאה לבוף שחקן נהדר. עשה עבודה מצויינת ברובוטריקים 1+2 ואיגל איי..הוא מזכיר לי את ברוס וויליס משום מה

גם איך אפשר לא לאהוב סרט שמייגן פוקס משתתפת בו? איי איי איי...

ומייקל ביי? יוצר ארמגדון, פארל הרבור, האי?

לא מסכים אתך אם הרבה דברים

1-לדעתי השחקנים בסרט לפחות אלו בתפקיד הראשי שיחקו מסריח

2-העלילה הייתה מפוזרת בכל מקום

3-הגרפיקה הממוחשבת אולי הייתה מאוד מורכבת אבל בגלל זה בהרבה חלקים מהסרט לא ידעתי מי טוב ומי רע

4-הכניסו כל מיני חלקים מטומטמים בסרט שלא קשורים לכלום

לדוגמה מה כל הבולשיט על החלק במכללה ? למה זה היה טוב בכלל ?

זה לא היה מצחיק ויותר מאוחר השקרניקית דמוי "המחסל" לא היה במקום בכלל

5-איפו לעזאזל היה השקרניק אם הקלטות ? -הייתי צריך לראות ביוטיוב שעשו אותו ללווין בכלל וביטלו לגמרי את עניין הקלטות

בטענה שהיום לא משתמשים יותר בקלטות

6-מורגן פוקס שווה אבל לא שווה להציל סרט בסדר גודל כזה

להזכיר לך זה לא סרט פורנו וחוץ מזה יש יפות מימנה

7-המוזיקה הרגישה גנרית ביותר

בקיצור בספר שלי סרט מטומטם ביותר וחבל כי הראשון היה נחמד והיה מספיק תקציב לסרט גדול

ולמעשה אם הגרפיקה הממוחשבת הייתה פשוטה יותר במודלים של הרובוטים זה היה יכול לצאת הרבה יותר מוצלח

למעשה יש לי כמה רעיונות לשיפור

1-לעשות כמו המוזיקה בסרט רובוטריקים המצויר

2-לעשות מודלים של רובוטים יותר פשוטים שיהיה הבדל ברור בין רובוטריק לשקרניק

3-להוציא חלקים מפגרים כמו רובוט מעונן \חלקים של סרט נעורים וכו \

4-לעשות עלילה פשוטה יותר ומסודרת יותר גם ככה זה סרט שהעיקר בו זה האפקטים

5-לקחת את זה לכוכב אחר לפחות חלק מהסרט

עריכה -

peacebringer7 אני חשבתי ששליחות קטלניט 3 היה סרט טוב

נכון שזה לא היה הבום הגדול של T2 וגם קשה לי יותר להאמין למחסלת יפה במקום מחסל קשוח אבל סך הכל היה מספיק פעולה

והרגשתי שזה סגר את הטרילוגיה יפה -(מבחינתי הסרט הרבעי זה כבר סדרה חדשה )

גם להרבה היו טענות נגד הסרט הרבעי כי הרבה אולי ציפו למשהו כמו T2 רק בעתיד

אבל היום עובדים המון אם גרפיקה ממוחשבת והסגנון הזה פחות קיים היום

אין היום הרבה גדולים שמבוססים על כוכב או כוכבי סירטי אקשן סופר מפורסמים

במקום זה הרבה מאוד מהסרטים מתבססים על שחקנים פחות מוכרים שהאפקטים עצמם עושים את הסרט ולפעמים זה טוב ולפעמים זה רע

אבל זה המצב

אולי שלאנשים ימאס לראות כל הזמן רק את הסגנון הזה יעשו כאלו גם בדרך היותר ישנה

אולי אפילו צוות לעניין יצא ככה אבל אני לא בטוח צריך לראות איך יצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים אתך אם הרבה דברים

1-לדעתי השחקנים בסרט לפחות אלו בתפקיד הראשי שיחקו מסריח

אני אהבתי את המשחק של השחקן הראשי, שיאה להבוף. גם בראשון וגם בשני ואני לא יכול לחשוב על שחקן אחר בכזה טווח גילאים שיתאים יותר לסרט.

הוא זוכר כמויות מטורפות של טקסטים, מעביר את הטקסטים בצורה מעניינת ולא בנאלית שאתה אומר לעצמך "יאללה רק שיסתום", מתאים את עצמו לסצינה בצורה נפלאה..פשוט שחקן טוב בשביל הגיל שלו.

2-העלילה הייתה מפוזרת בכל מקום

מופרזת? רובוטים נלחמים ברובוטים. ממש מטורף..

3-הגרפיקה הממוחשבת אולי הייתה מאוד מורכבת אבל בגלל זה בהרבה חלקים מהסרט לא ידעתי מי טוב ומי רע

כאן אתה צודק, בקרבות צפופים היה קשה להבדיל בין הטובים לרעים. לא נראה לי שזה קשור לגרפיקה ממוחשבת כי גם אם היו עושים אותם באותה צורה ואותם צבעים אבל לא בעזרת מחשב, עדיין לא היינו רואים הבדלה של ממש.

4-הכניסו כל מיני חלקים מטומטמים בסרט שלא קשורים לכלום

לדוגמה מה כל הבולשיט על החלק במכללה ? למה זה היה טוב בכלל ?

זה לא היה מצחיק ויותר מאוחר השקרניקית דמוי "המחסל" לא היה במקום בכלל

השחקן הראשי גדל והולך למכללה. לא הבנתי מה בולשיט בזה. צריך גם סייד-סטורי כלשהו ולא רק רובוטים-אקשן-יריות-פיצוצים. סצינה שגם תרמה לזרימת הסרט והציגה לנו סוג של מחתרת שעובדת על חשיפת האמת על הרובוטריקים, שהממשלה כל כך מנסה להסתיר.

5-איפו לעזאזל היה השקרניק אם הקלטות ? -הייתי צריך לראות ביוטיוב שעשו אותו ללווין בכלל וביטלו לגמרי את עניין הקלטות

בטענה שהיום לא משתמשים יותר בקלטות

לא עוקב אחריך.

6-מורגן פוקס שווה אבל לא שווה להציל סרט בסדר גודל כזה

להזכיר לך זה לא סרט פורנו וחוץ מזה יש יפות מימנה

לא זכור לי שמורגן פוקס השתתפה בסרט..

7-המוזיקה הרגישה גנרית ביותר

אממ, לא יודע, לא שמתי לב למשהו מיוחד. זה לא שהם שמו רומנטית בסצינת קרב בין חיילים לרובוטים, או משהו בסגנון..

בקיצור בספר שלי סרט מטומטם ביותר וחבל כי הראשון היה נחמד והיה מספיק תקציב לסרט גדול

ולמעשה אם הגרפיקה הממוחשבת הייתה פשוטה יותר במודלים של הרובוטים זה היה יכול לצאת הרבה יותר מוצלח

למעשה יש לי כמה רעיונות לשיפור

ביום שתהיה במאי או עוזר במאי או יועץ במאי או תסריטאי או עוזר תסריטאי או מישהו ששייך לתעשיית הסרטים, תהיה בטוח להעביר את זה לבנאדם הנכון!

1-לעשות כמו המוזיקה בסרט רובוטריקים המצויר

2-לעשות מודלים של רובוטים יותר פשוטים שיהיה הבדל ברור בין רובוטריק לשקרניק

3-להוציא חלקים מפגרים כמו מעונן \חלקים של סרט נעורים וכו \

4-לעשות עלילה פשוטה יותר ומסודרת יותר גם ככה זה סרט שהעיקר בו זה האפקטים

5-לקחת את זה לכוכב אחר לפחות חלק מהסרט

אתה צריך פחות לחפש איך לשלול וללעוג לסרט, ויותר להנות ממנו.

סרטים נועדו רק בשביל זה, להעביר לנו את הזמן, לגרום לנו לצחוק, לרגש אותנו, לעניין אותנו. תנסה להתחבר לסרט. אל תשלול אותו בגלל כמה קטעים שלא אהבת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...