על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על הכוונת: ישראלים המחליפים קובצי מוזיקה - WTF?

chris_u16

Recommended Posts

יופי אז אין לי מה לפחד, אני לא משתף!!

גם ככה אני לא יכול למשהו.....

אבל נגיד והייתי משתף, אבל שירים של אמנים לא ישראלים! האם גם אז הם יכולים לתבוע אותי????

(למרות שיש לי שירים של להקות שלא ירויחו מה זה כבר, כמו מטליקה[מפוצצים בכסף, והחיזרים רוצים עוד], אירון מידן, פנתרה[התפרקו].. וכדומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שהכתבה שהובאה בתחילת הת'רד מתייחסת רק לאמנים ישראליים אבל יש כאלה הטוענים שהם צדים גם אנשים שמחליפים לא רק ישראלית.

תקרא את הכתבה ותסיק את המסקנות שלך לגבי העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא רוצים כסף

הם רוצים שלא תשתפו

אם אף אחד לא ישתף לא יהיה מאיפה להוריד ....

הבעיה שאז זה לא שאנשים יקנו דיסקים - הם פשוט יחזרו לקנות מהתחנה המרכזית ה$#@@ מזוייפים.

אסור לשכוח שאנחנו קובעים את החוק ולא החוק קובע לנו,

אז גם אם זה יקח כמה שנים - וכמה תביעות, בסוף הם יהיו חייבים לשבת ולנהל את נהסיפור הזה אחרת.

אי אפשר לנהל את ההמון - הוא חזק מהכול !!!!

POWER 2 THE PEOPLE !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכתבה שהובאה בתחילת הת'רד מתייחסת רק לאמנים ישראליים אבל יש כאלה הטוענים שהם צדים גם אנשים שמחליפים לא רק ישראלית.

תקרא את הכתבה ותסיק את המסקנות שלך לגבי העניין.

בו'אנה! איזה אנשים קשי הבנה :cwm23:!!!

הם צדים כל מי שמוריד , ולא משנה איזה!!!!

ציטוט: "....הצעד הוא חלק ממאמצים בנלאומיים להביא להפסקת העתקת והחלפת קובצי מוסיקה באינטרנט...."

כיוון שהם רק משווקים דיסקים ולא חברות ההקלטה של אותם אומנים שהם "מגינים" עליהם, דיסק של סבלימינל ושל אמינם בשבילם זה אותו הדבר בשבילם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D , אין לי שום מושג, אבל רציתי פשוט להראות שלא כולם בתעשיית המוזיקה חושבים כמו חברות ההפצה, והפעם הבשורה מגיעה מהאמן עצמו, אשר אומר בפירוש שזה רעיון טוב ושהוא לא מתנגד לזה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...