החתול טעם מהחמין, החייל בכלא כי בישל בשבת - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החתול טעם מהחמין, החייל בכלא כי בישל בשבת

qwerty1987

Recommended Posts

לא מבין איך זה קשור לדיון אבל בכל מקרה - יקום שטוח (אכן הדעה הרווחת היום היא שעקמומיות המרחב היא אפסית) חייב להיות אינסופי - נובע מהנחות ההומגניות והאיזוטרופיות (או שאני טועה בגדול).

אל תגיד חייב או לא חייב להיות בקשר ליקום. אתה לא תאמין אילו מקרים של "יקום" מתקיימים לפי הM theory. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ ועד שיש אישוש כלשהו לתיאוריה זו, מעבר להיתכנות תיאורתית מסויימת, טרם שמעתי על אפשרות בה היקום יכול להיות שטוח וסופי, בטח ובטח שהדבר לא הוכח כפי שנטען בציטוט אליו הגבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתהיו בעינינים , עוד 10 שנים החייל היה נידון למוות ולא ל20 יום מחבוש צבאי !

נאמן: יש לדון בישראל לפי דין תורה

שר המשפטים קרא בכנס משפט עברי בירושלים "שמשפט התורה יהיה המחייב במדינת ישראל, והדרך הראויה לעשות את זה היא צעד אחר צעד". הרב עובדיה יוסף: "אין הבדל בין שופטים גויים לשופטים יהודים הדנים לפי משפט גויים"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3816710,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיר אש בשבת

אהההה שכחתי מיסיונר אתה בכלל כת יהודית , אתה זרטוסטראי רבני אתם הולכי לפי הדת שלמדת בגלות בבל ( עם התלמוד הבבלי שלכם - חחח ) אתה הולך לפי תורת הרבנים : הלכה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. איך היא לא מתביישת להצטלם עם בגד ים??!!??!!??

למשרפות!!!!!

מילפורד, אני לא מבין מה אתה מנסה להראות פה. וואו, אתה "מנהל ראשי" ומתבטא כך.

הייתי מצפה ממך לרמה קצת אחרת.

זכותה להצטלם איך שבא לה, אני לא רוצה לצאת עם בחורה שתמונות שלה בביקיני מסתובבות ברחוב

כי מעדיף שלא כל חרמן יצלול למחשוף של חברה שלי, או ישקע בה. אני באמת חושב, שבחורות

שמסתובבות עם חצאיות מיני וחולות מינימליות לא מעריכות את עצמן מספיק. לא אמרתי להתכסות בשטיחים.

ובכלל, זה טעמי האישי, אני לא מדבר פה כרגע כמייצג של אף קבוצה\רעיון. טעם אישי מותר שיהיה לא?

אם תמונה של בחורה בבקיני באינטרנט כ"כ מקשה עליהם אין פלא שהם כ"כ מקפידים על הפרדה מוחלטת בין נשים וגברים

(http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=442690.0 )

ובכלל, OMG בחורה בבקיני על גבי מסך מחשב, קצת שליטה עצמית לא תזיק להם

אה באמת? וכשאתה קולט פתאום תמונה של בחורה בביקיני באינטרנט, שנראית טוב. זה אף פעם

אבל אף פעם לא מחרמן אותך\בסופו של דבר נגמר במסיבה עם קרם ידיים\סבון? יפה.

זה אסור, ולמה בן אדם שמאמין שזה אסור (כרגע בוא לא נתווכח על האמונה הזאת)

יענה את עצמו ויסתכל ויתפתה, אם הוא יכול להימנע מזה?

לא מבין איך זה קשור לדיון אבל בכל מקרה - יקום שטוח (אכן הדעה הרווחת היום היא שעקמומיות המרחב היא אפסית) חייב להיות אינסופי - נובע מהנחות ההומגניות והאיזוטרופיות (או שאני טועה בגדול).

מה שבאמת ידוע שהוא אין סופי - הוא הטימטום האנושי. הנושא עליו ת'ראד זה נסוב, ותגובות של חלק מהמגיבים שטופי המוח, רק ממחישים את העניין.

מזל שלפחות בדבר אחד אתה מסכים איתי.

גם אם תמשיך לומר ולזעוק "שטופי מח", "מטומטמים" ועוד ועוד, לא אומר שזה לא נכון.

גש, תחפש ותחכים.

מחכים להבא שיזרוק את המשפט "איראן זה כאן" בעקבות הקישור של עכביש.

נו מי זוכה? ...

והזוכה הוא ויק! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך אני תמיד שואל את השאלה הזאת איך אנשים עושים זאת לעצמם, הרי

לא יודעים דבר ביהדות -ובכל זאת פוסלים אותה [ממקום להתגאות בחכמה שבה-לפחות הגוים אומרים זאת]

הבעיר אש בשבת -לא דינו מוות יש גם תורה שבעל-פה המפרטת את הדינים.

זה צריך כל כך הרבה תנאים -לכן זה יותר להתראה.

אז יש חרדם קיצונים -כמו שרוצים לעשות הפרדה בין גברים לנשים ברחוב ,אבל זה לא דעתם של רוב החרדים וגדולי .

פשוט לקחת אותם ולהכליל על כולם איראן.

אבל שמדברים על הרוסים -אז הרוסים כאן בוכים :'( למה מכלילים עלינו [המבין יבין]

פשוט בושה -מה ששנוא עלייך על תעשה לחברך.

עכביש לגבי זרטוסטראי קיבלת הסבר בעבר אבל מתעלם- אז אתה עכביש או תוכי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר רוני היקר (?),

בהבדל מהדברים שאתה מנסה להכניס לפי, אני מעולם לא טענתי שהחרדים\דתיים הם פושעים אחד אחד. מה שאמרתי (ושמתקשר לנושא הדיון - וגם לדיון השני) הוא שהנסיון מראה שניתן לעשות שימוש בדת ובהלכה (ציני או שלא...) כדי להצדיק או לפחות לא לגנות מעשים נפשעים מסויימים, כמו גם כדי לגנות מעשים שלאדם כמוני וכמו רוב אוכלוסיית אינם נראים פליליים כלל וכלל, למשל מעשה החייל הנידון.

אז נכון, אני לא מבין גדול לא ביהדות ולא בהלכה. מצד שני, אני בטוח שאתה למשל לא מבין גדול באיסלאם ובשריעה, ועדיין לא היית רוצה שזו תהיה מערכת החוקים שאתה חי תחתיה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה לא כזה בפועל, אבל יצא לך להכליל בדת-ואמונה [כנראה מעצבים] כמובן שלא מדובר אחד אחד [כי זה לא דבר קיים] אלה רוב.

החייל הנידון עבר על חוקי הצבא של משמעת [שכוללים כמה דברים] לכן נענש.

אין לי בעיה שלא תסכים אם זה [כל דבר של דת] ,אך אם לא יודעים מדוע לכתוב איראן?

להשוות את חוקי התורה לאיראן? זה מראה שאתה כן מושפע מקיצונים ומכליל אותם על דעת התורה .

אגב

אני לא צריך להגיב בדיון שם ,ממלא מדובר באתאיסטים שונא דת שכותבים לרוב שטויות כמו- 40 אחוז מהמדינה למוות.

על שפיכת זרע לבטלה מקבלים עונש מוות.

הרי יש ביתי דין על פי תורה [כמובן שלרוב חרדים הולכים לשם], עוד לא שמענו שסקלו מישהו .

בבית המשפט כיום הרבה דברים לקוחים מהיהדות -פשוט לוקחים מה בא להם.

איך בן גוריון אמר בפני ועדת פיל הבריטית "תנ"ך הוא המנדט שלנו על ארץ-ישראל".

אז אני אגיד לך מה הם יכלו להשיב לו מר דוד האם אתה מקיים כל מה שכתוב בתנ"ך ?

פתאום שזה מתאים לו אז כן צריך להשתמש בתנ"ך.

תבין רק בגלל שזה מדינה יהודית הם דוגלים לכך, הם לא ילכו לאפריקה ויתחילו לחייב שם אנשים לנהוג לפי אמונתם.

אם היה רוב איסלמי בצרפת -אז תגיד לה שלום, ואם היה בצרפת רוב יהודי הם לא היו מנסים לחוקק לכל האכלוסיה את אמונתם -זאת לא דעת התורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה באמת? וכשאתה קולט פתאום תמונה של בחורה בביקיני באינטרנט, שנראית טוב. זה אף פעם

אבל אף פעם לא מחרמן אותך\בסופו של דבר נגמר במסיבה עם קרם ידיים\סבון? יפה.

זה אסור, ולמה בן אדם שמאמין שזה אסור (כרגע בוא לא נתווכח על האמונה הזאת)

יענה את עצמו ויסתכל ויתפתה, אם הוא יכול להימנע מזה?

האמת? שלא.

אני לא מאונן על פרסומות באינטרנט, זה סוג של פטיש מסויים, לא הקטע שלי.

אני רק יכול לחשוב מה אדם (כמוך) שמאונן על כול תמונה (פרסומת!) של בחורה רנדומלית בבקיני, עושה בים :screwy:

או על שלטי חוצות. :screwy:

טיפה שליטה עצמית, אתה בן אדם עם שכל, לא חייה שלא מסוגלת לשלוט על עצמה.

(או שאני טועה? כניראה שבאמת יש קבוצות מסויימות שלא מסוגלות להתנהג כמו בני אדם)

בקצב הזה עוד תצדיק אונס של בחורות שלא עטופות בהרבה שכבות מכף רגל ועד הראש (כולל הראש)

אולי אתה בעד שנכסה גם את הפנים?

אגב, גם נשים הם בני אדם, אני לא מתיחס אליהן כאל אוביקט מיני שכול יעודו זה להשריץ ילדים, להכין אוכל ולנקות.

תתעורר! אתה לא בימי הביניים!

אגב, אני חושב שאם תמונה רנדומלית של בחורה בבקיני ככה מפוצצת לך את הראש (ועוד איברים) אולי כדאי שתשקול בצורה רצינית טיפול או משהו, מה יקרה אם תצא מהבית ותלך לים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

על פירסומות לא ,אך כן כן.

מי אתה שתצחק עליו? בור ועם הספר ;D

היהדות מאוד מכבדת את האישה, ואינה מוכנה להציג אותה כמוצר פרסום או להשתמש בגופה ככלי לסיפוק תאוותיו של הגבר.

היהדות טוענת שהיחסים שבין גבר לאישה הם קדושים ולא טמאים, ולכן אסור לזלזל בהם, ואין להשתמש בגוף האישה כדי למשוך תשומת לב ולעורר את התאווה.

מי שמביט בגוף של אישה למטרות הנאה, פוגם בכבוד האישה, הוא הופך אותה לכלי לסיפוק צרכיו החומריים,

חשוב לציין שהיהדות בשום אופן אינה רואה באישה מושג טמא , וגם לא דבר מגעיל או רע להיפך - היהדות במפורש מצווה על הגבר להתחתן עם אישה, לכבד את האישה [זו מצווה מפורשת בשולחן ערוך], ולקיים איתה יחסים זוגיים בשלום ואהבה.

יש האומריםעל בעיית הפריצות -רק בגלל שנמצאים עמוק בתוכה [מועדונים, פרוץ, פרוצים, פרסומות פרוצות, אתרים פרוצים, צ'טים פרוצים, וכדו'].

דומה הדבר לאדם הנכנס לשירותים כדי לעשות את צרכיו, והוא אינו מריח את עצמו - אבל אם הוא ייצא לרגע מהשירותים ואחר כך יחזור לשם, הוא ירגיש מיד בריח הרע שלו.

כך הוא האדם החי בפריצות כל כך הרבה זמן, עד שהוא לא רואה כל בעיה בכך - אך אם הוא יעזוב את הפריצות ויחיה חיים של טהרה ושל קדושה, הוא מיד יבין את חומרת הנזק הרוחני של הפריצות

ואני לא מבקש ממך להשיב מר NocWis כבר יצא לי לראות את כתיבתך המזלזלת.

תשאר בריח :smile1: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר זה דומה למישהו ששם בושם שהוא מאוד אוהב את הריח שלו. לדעתך הריח של הבושם שלו לא טוב ואתה אוהב רק את הבושם שלך.

למרות שיש המון אנשים שמאוד אוהבים את הבושם שלו וחושבים שזה ריח מעולה לך זה מאוד מפריע להריח את הריח הזה ואתה חושב שכולם צריכים לחשוב כמוך שהריח של הבושם לא טוב ושהבחור רק חושב שהבושם שלו מריח טוב כשבפועל הוא מריח רע! (הרי לך זה לא טוב אז זה חייב להיות גרוע לכוווולם).

לא רוצה להריח את הבושם שלי? אל תתקרב אלי. אני לא רואה למה שאני צריך להפסיק להשתמש בבושם שלי שאני וכל החברים והמכרים שלי אוהבים אותו רק כי אתה לא אוהב את הבושם שלי.

לכל דוגמה ומשל אפשר תמיד למצוא משל נגדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

על פירסומות לא ,אך כן כן.

מי אתה שתצחק עליו? בור ועם הספר ;D

היהדות מאוד מכבדת את האישה, ואינה מוכנה להציג אותה כמוצר פרסום או להשתמש בגופה ככלי לסיפוק תאוותיו של הגבר.

היהדות טוענת שהיחסים שבין גבר לאישה הם קדושים ולא טמאים, ולכן אסור לזלזל בהם, ואין להשתמש בגוף האישה כדי למשוך תשומת לב ולעורר את התאווה.

מי שמביט בגוף של אישה למטרות הנאה, פוגם בכבוד האישה, הוא הופך אותה לכלי לסיפוק צרכיו החומריים,

אסור להשתמש בגוף האישה = האישה חייבת להיות עטופה בשכבות, מכוסה מכף רגל ועד ראש ואחרי שהיא התחתנה (אפשר להשתמש בה לצורכי השרצת ילדים) היא צריכה לגלח את השער\ללבוש כיסוי ראש, כדי שחלילה! אף גבר לא יעבד את אשתונותיו!

ואם חלילה! אישה הולכת עם מרפק חשוף (או משהו כזה) צריך לחסות אותה, ע"י זה שרוגמים אותה באבנים.

ואל תגיד שזה קומץ, בכול שכונה חרדית זה ככה.

אתה לא יכול לקרוא לי בור ועם הספר אם אתה כ"כ פרימיטבי.

חשוב לציין שהיהדות בשום אופן אינה רואה באישה מושג טמא , וגם לא דבר מגעיל או רע להיפך - היהדות במפורש מצווה על הגבר להתחתן עם אישה, לכבד את האישה [זו מצווה מפורשת בשולחן ערוך], ולקיים איתה יחסים זוגיים בשלום ואהבה.

אני חושב שזה דבר בסיסי שגבר צריך לכבד את האישה כמו שהיא צריכה לכבד אותו.

זה בסיסי, זה נורמלי, לא צריך מצווה בשביל זה

אם אתם צרכים מצווה בשביל זה, משהו מאוד דפוק.

יש האומריםעל בעיית הפריצות -רק בגלל שנמצאים עמוק בתוכה [מועדונים, פרוץ, פרוצים, פרסומות פרוצות, אתרים פרוצים, צ'טים פרוצים, וכדו'].

דומה הדבר לאדם הנכנס לשירותים כדי לעשות את צרכיו, והוא אינו מריח את עצמו - אבל אם הוא ייצא לרגע מהשירותים ואחר כך יחזור לשם, הוא ירגיש מיד בריח הרע שלו.

כך הוא האדם החי בפריצות כל כך הרבה זמן, עד שהוא לא רואה כל בעיה בכך - אך אם הוא יעזוב את הפריצות ויחיה חיים של טהרה ושל קדושה, הוא מיד יבין את חומרת הנזק הרוחני של הפריצות

אני רואה את הנזק בלהכריח אנשים להאמין

אני רואה את הנזק בלהצדיק אונס של בחורה שהלכה עם מרפקים חשופים

אני רואה את הנזק בחוקים פרימיטבים שמונעים מאנשים לחיות בצורה חופשית (הדלקתה אש בשבת! לכלא!)

אני רואה את הנזק בקווי אוטובוס עם הפרדה בין נשים לגברים, והנזק (הפיזי והנפשי) שניגרם לכול אישה שבצד של הגברים.

אני רואה את הנזק שחרדי אחד גורם בזה שהוא משתלולל באוטובוס בגלל שיש מקום פנוי ליד אישה (הופיע פה כבר הלינק לכתבה הזאת, או שאולי אתה בוחר להיתעלם מזה בכוונה?)

אני רואה את הנזק הכלכלי העצום שגורמים חרדים שלא עובדים ורק לומדים תורה כול היום. שלא לדבר על התרומה שאותם חרדים היו נותנים אם הם היו מתגייסים לצבא.

אתה רואה את הנזק הזה?

ואני לא מבקש ממך להשיב מר NocWis כבר יצא לי לראות את כתיבתך המזלזלת.

אני לא שואל אותך, לא משנה כמה החרדים ינסו, זאת עדיין מדינה חופשית ומותר לי להביע את דעתי

זכותך לא לקרוא אותה אם לא טוב לך איתה

תשאר בריח :smile1: .

תישאר עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב

אני לא צריך להגיב בדיון שם ,ממלא מדובר באתאיסטים שונא דת שכותבים לרוב שטויות כמו- 40 אחוז מהמדינה למוות.

על שפיכת זרע לבטלה מקבלים עונש מוות.

הרי יש ביתי דין על פי תורה [כמובן שלרוב חרדים הולכים לשם], עוד לא שמענו שסקלו מישהו .

בבית המשפט כיום הרבה דברים לקוחים מהיהדות -פשוט לוקחים מה בא להם.

איך בן גוריון אמר בפני ועדת פיל הבריטית "תנ"ך הוא המנדט שלנו על ארץ-ישראל".

חז"ל (מסכת נידה דף י"ג): "אמר רבי יוחנן: כל המוציא שכבת זרע לבטלה – חייב מיתה, שנאמר: "וירע בעיני ה´ אשר עשה וימת גם אותו". רבי יצחק ורבי אמי אמרי כאילו שופך דמים".

ויראו אלוהי הגוגל כי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...