Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם לא יביאו עוד KEYS כי הבטא של C&C נגמרה ממזמן והמשחק המלא יצא כבר, ככה שמי שעדיין לא הספיק לא יצליח להשיג יותר. אם למישהו יש BETA KEY של BFBC2 שלא היה בשימוש גם יכול לנסות אין סיבה שלא יעבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח COMBAT TESTING לא כזה ביג דיל. שלוש אקאונטים פתחתי שם ובאף אחד מהם לא הגעתי לשלב של הרעיון בTS וגם בכולם השתמשתי באותו מכתב.

כל מה שצריך זה לעדכן פרטים ולחכות יום-יומיים, אני נירשמתי בשישי והיום קיבלתי את הקיי (אל תבקשו, מכרתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שCOD בכיף מצליחים לגרום לכל משחק בסדרה להיות נבדל מהקודם ולהרגיש כמשחק נפרד ואחר, בזמן שDICE שמרו על אותו הדבר אחד באחד כשאפילו לא מדובר באותה הסדרה אלא כותר "אחר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה משהו לדעתי. אין רתע לנשקים, שזה מבחינתי מינוס גדול. אני לא מצפה שהמשחק יהיה הכי מציאותי שיש. אבל דברים פשוטים כמו רתע זה חובה לדעתי. למרות שזה אותו מנוע כמו BC2 הבניינים לא ניתנים להריסה, די באסה. זה אומר שתמיד יהיו נקודות גישה קבועות ואי אפשר לגוון. אני מניח שזה משחק שיתבסס יותר על K/D מאשר עבודת צוות.

יש גם דברים נוספים שפשוט מראים על חוסר השקעה ויותר העתק של BC2. אפילו הקולות של האנשים כשהם מתים הם בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...