Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין אותכם אנשים.

כל משחק שיוצא אתם אומרים שהמשחק לא טוב וככה וככה.

גם MW2 היה טוב אבל היו הרבה מינוסים

גם BC2 טוב אבל יש גם מינוסים

אז חלאס להיתלונן כל כך הרבה

כי אני כבר הבנתי מזמן שאין משחק מושלם ואין דבר כזה שמשחק יענה על כל הציפיות

כל אלה שאומרים ''יאללה זה רק מוד יקר לBC2'' מה אכפת לכם יקר או לא? למה אתם מתלוננים? אל תקנו וזהו כי גם ככה לא אהבתם אותו ולא שווה שקל נכון? אז מה אכפת לכם כמה זה עולה?

אתם פותחים פה שירשורים של 20 עמודים על כמה המשחק לא טוב וכמה הוא יקר ושזה רק עוד איזה מוד לBC2

חפרתם כבר!

וכן אני די אהבתי אותו

יש פה גם מינוסים ופלוסים בהשוואה לBC2 המפות נראות יותר קטנות

אבל יש יתרון גדול שהנשקים והכוונות יותר יפות וטובות.

ולMW2 אני לא ישווה בכלל

שבכלל כל המשחק אחרי חודש של משחק משעמם ומפות מטר על מטר וגם מערכת IWNET גרועה שלא היה ולא יהיה כמוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

דיון משמעו לדון על הנושא, אם זה לטוב ואם זה לרע. זה יכול להיות 20 עמודים וזה יכול להיות גם 2,000 עמודים.

חפרנו - צא מכאן ואל תקרא את השרשור.

עד כה זה הפוסט הכי מפגר שראיתי בשרשור. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Treyarch מאבדים Pre-Orderers בזמן שהם לא מוציאים גיימפליי מולטיפלייר וDICE כבר הוציאו את של MOH...

נקווה שיגיע בקרוב ::)

אני ממש לא דואג לאקטיויז'ן/טריארך, המשחק ימכור יפה מאוד. COD זה מותג כל כך מצליח שהוא בטח ישבור שיאי מכירה אפילו בלי להראות שניה של גיימפליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטונים עכשיו , הרבה מזה נראה כמו MW וממש לא כמו BC2... (לפחות לפי הסרטונים האלה)

שלא נדבר על זה שהמשחק רק בשלב האלפא שלו (לפי המפתח של המולטי)

אני חושב שאנשים פה סתם קוטלים את המשחק מוקדם מידי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

דיון משמעו לדון על הנושא, אם זה לטוב ואם זה לרע. זה יכול להיות 20 עמודים וזה יכול להיות גם 2,000 עמודים.

חפרנו - צא מכאן ואל תקרא את השרשור.

עד כה זה הפוסט הכי מפגר שראיתי בשרשור. :xyxthumbs:

:goodposting:

הסירטונים שהראו עד עכשיו באמת על הפנים, אבל בראיון יש משהו שאולי בשבילו עדיין שווה לעקוב, הוא מזכיר שם שהמולטי יתחלק ל 2,

מצב אחד שזה מה שאנחנו מכירים ב MW2, קבוצה נגד קבוצה במפה קטנה, בלי רכבים, כמו שראינו בסירטון, אבל יהיה מצב שני שהוא יותר מזכיר

את BC2, מפה גדולה שיש משימות מסויימות וצריך עבודת צוות עם באפים וכל מה שמסביב, אולי המוד השני יהיה שווה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד ששיחק גם ב MW2 וגם ב BC2, זה בהחלט נראה כמו MW2 ואפילו גרוע יותר.

מאיזה בחינה נראה גרוע יותר ? הגרפיקה נראת מאוד מרשימה - יותר יפה מ BC2 וכמובן יותר מ MW2 , התכוונת למשחקיות ?

ועדיין לא ראינו את כל הפרטים והמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהגראפיקה ב-MOH נראית טוב יותר מ-BC2. הרי זה אותו מנוע, אני בספק אם שיפרו אותו ולו במעט. אני אישית מעדיף את איך ש-BC2 2. אני גם לא יודע למה, זה זה פשוט נראה ש-MOH הכל 'שמן' מדי, BULKY כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כל אחד ודעתו, למשל העלו את הסרטון הזה מה BETA לפני כמה שעות.

אהבתי :xyxthumbs:,

נקווה שלא יאכזבו ברגע שהמשחק ישוחרר למדפים.

האמת שלא נראה משהו (לדעתי לפחות), אפילו פחות טוב מההדגמה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...