Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Medal of Honor- לוחמה מודרנית באפגניסטן - כל הפרטים כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 583
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה היא ש BF יצא לפני פחות משנה, למה צריך לקנות את אותו משחק שוב בשביל SP שונה :nixweiss:

בקשר למנועים הגרפיים, המנוע של DICE מתקדם בהרבה וגם יעיל יחסית, לא צריך כרטיס מסך מפלצתי בשביל שהוא יעבוד, הסיבה שצריך מעבד חזק (עדיף מרובע לא כפול) היא שהוא משתמש ב HAVOK בצורה טיפה מוגזמת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מאוכזב. =\

הרקע, כל המבנים והכל הם נראים לי.. שמנים מדי. אני לא יודע איך להסביר את זה. זה פשוט לא נראה לי מציאותי כמו ב-BC2. והניקוד על ההריגות, הצהוב למעלה מפריע לי כל כך. שמתי לב שגם פה אתה יכול לרוץ 3 מטרים לקראת מישהו ועדיין לנצח אם אתה דוקר. ומה זה מורטר סטרייק תוך שנייה? זה יותר מוגזם מ-CG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע של BC2 נראה דינאמי ומהיר יותר בMOH, אם כי לא בהרבה.

אולי האפקט הזה בכלל נוצר בגלל שהמפה הזאת הרבה יותר קטנה ודחוסה ממפות BC2 רגילות.

ד"א כשחקן COD אני ממש לא מבין מה רע בK/D, הרי תכלס על זה מבוססים FPS, אנשים אוהבים לירות בכמה שיותר דברים ולמות כמה שפחות. :D

כשהמשחק הוא כ'כ OBJECTIVE BASED שהK/D מאבד כמעט לגמרי את המשמעות והחשיבות המשחק מאבד מאופי הFPS שלו לדעתי.

אני מאמין שכשנראה גיימפליי מולטיפלייר מBLACK OPS נוכל מהר מאד להחליט על איזה משחק נעדיף לשלם שוב 40-60$...

דאמ... 40-60$ :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב להתבכיין אבל...... הסרטון מרגיש פחות מציאותי מאשר MW2. ניראה שלנשקים בקושי יש רתע, התזוזה של השחקנים ניראת פחות מציאותית.

אולי זה בגלל שזה רק סרטון......?

ככה זה גם ב- BC2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

הגזמת, המשחק לא ניראה דפוק ו COD BO לא היה ניראה מעניין בכלל. חוץ מזה שבאחד הראו רק SP ובשני רק MP :P

האנימציות מאוד דומות למה שיש ב BC2, הנשקים צריך לבדוק לבד אי אפשר לדעת לפי הדגמה ב כי הרבה פעמים הם משנים דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...