כרטיסי מסך מסדרת GTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסי מסך מסדרת GTX

yosi58

Recommended Posts

אה... מה זה "סדרת GTX" בדיוק?

המיתוג GTX לא מתייחס לסדרה ואפילו לא לדגם, כי אם תתי דגמים בד"כ. היו כרטיסים מסדרה 7 עם המיתוג GTX כמו שיש כרטיסים מסדרה 200 הנוכחית עם המיתוג הזה. בכל מקרה, כל כרטיס החל מסדרה 8 תומך בDX10, בין אם הוא 8400 או 280 ובין אם הוא GS, GT, GTS או GTX.

לגבי DX11, הרי שWIN7 לא תומך רק ב11. אם זה היה באמת המצב, זה יהיה טמטום גמור מצידם, בהתחשב בעובדה שהכרטיס הזול ביותר התומך בכך עולה כ800 שקל נכון להיום. לא, יקירי, כל תומכת גם בגרסאות קודמות של DX, וזה אומר לכל הפחות 10, 9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... מה זה "סדרת GTX" בדיוק?

המיתוג GTX לא מתייחס לסדרה ואפילו לא לדגם, כי אם תתי דגמים בד"כ. היו כרטיסים מסדרה 7 עם המיתוג GTX כמו שיש כרטיסים מסדרה 200 הנוכחית עם המיתוג הזה. בכל מקרה, כל כרטיס החל מסדרה 8 תומך בDX10, בין אם הוא 8400 או 280 ובין אם הוא GS, GT, GTS או GTX.

לגבי DX11, הרי שWIN7 לא תומך רק ב11. אם זה היה באמת המצב, זה יהיה טמטום גמור מצידם, בהתחשב בעובדה שהכרטיס הזול ביותר התומך בכך עולה כ800 שקל נכון להיום. לא, יקירי, כל תומכת גם בגרסאות קודמות של DX, וזה אומר לכל הפחות 10, 9.

צודק בהערה

התכוונתי לסדרה 200

ספציפית: gtx 285

ולגבי השאלה השניה שלי - כדאי להמתין או לרכוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להמתין למה בדיוק?

אם אתה רוצה כרטיס HIGH-END, לא הייתי מציע לך לקנות את הנוכחיים של ולו מהסיבה שהחדשים של ATI לא רואים אותם ממטר, DX11 או לא.

נעול על NVIDIA? ממש ממש חבל. או שתשלם יותר ותקבל פחות, או שתמתין חצי שנה לכרטיסי סדרה 300, או ששתפשר על כרטיס בתחום המחירים והביצועים שבו הם כן משתלמים - נניח, 250GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ויק07, כאחד שעבר מGTX285 לHD5850 אני יכול להעיד שהHD5850 מועך את הGTX285

הן ב25-45% ביצועים לכרטיס

הן בצריכת החשמל הנמוכה

הן ביכולות האוברקלוקינג

הן בDX11

לגביי הדרייברים ופיצ'רים כמו הPHYSX, בם באמת מתגמדים לכדיי כלום לעומת הייתרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ויק07, כאחד שעבר מGTX285 לHD5850 אני יכול להעיד שהHD5850 מועך את הGTX285

הן ב25-45% ביצועים לכרטיס

בממוצע הוא יותר חזק בכ-5%~

איך הגעת ל-25-45 אחוזים אין לי מושג... אולי הרבצת באוברקלוק משמעותי במיוחד או שאתה מתייחס למשחק ספציפי.

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/HD_5850/30.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתרי סקירות זה נחמד

אבל אני מדבר על השיפור שאני ראיתי

במבחנים כמו , במשחקים כמו CRYSIS או משחקים מבוססי UE3

התוצאה הייתה חד משמעית - ביצועים גבוהים יותר בעשרות אחוזים,

אני מאמין שהעיניים שלי לא התקלקלו :)

כמה דוגמאות? בכיף, שיפור של 26% בקרייסיס לעומת GTX285, באוברקלוק זה יותר כמו 46%.

הייתי עם GTX285 חצי שנה, מספיק זמן כדיי לבדוק את הדברים לעומק :)

אגב נניח שההבדל הוא לא אייאיי, מוסיף טון של ביצועים לHD5850

הוא צורך פחות חשמל גם כן.

עוד דבר, , ופה דווקא לטובת ATI, יש לHD5850 עוד המון ביצועים לקבל במהלך הדרך.

DX11 למען עתיד ילדינו :)

הPCB קצר יותר :)

אני ממש לא אומר פה שהGTX285 גרוע, אבל ביחס עלות תועלת אין ספק מי מוביל פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, לפי השמועות האחרונות הכרטיסים החדשים של NV ישווקו בינואר, שזה להמתין חודש וחצי - חודשיים בניגוד לחצי שנה שטען vic07

http://www.fudzilla.com/content/view/16544/1/

yosi58 שאל אם כדאי להמתין. בהתחשב במחירים והמבחר של DX11 (הלא מנוצל) בשוק, לדעתי לא יזיק להמתין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר, , ופה דווקא לטובת ATI, יש לHD5850 עוד המון ביצועים לקבל במהלך הדרך.

למה הסטיגמה הזאת עדיין קיימת? זה כאילו מודפס עכשיו על כל כרטיס ATI שעתידו לקבל עוד ועוד ביצועים לאחר יציאת כל דייבר חדש - למה נראה לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן, אבל שמתי לב לאורך זמן שכל הרעיון המרהיב לגבי כרטיסי ATI נורא תפס. אנשים נותנים לכרטיסי ATI יתרון על אלה של במחשבה שבכל כרטיס של ATI יש עוד עשרות FPS'ים של ביצועים שיצאו לאור בעתיד אחרי כמה וכמה מחודשים... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...