Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 355 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם לא מבינים! לפני כמה זמן שיחקתי Ground war-Domination בWASTELAND וזה מטורף! 1. יש פאקינג 18 איש רצים במפה העצומה הזאת! 2. אני צולף וכל הזמן אני רואה אויבים, אין רגע מנוחה אחד! בגלל זה העדפתי לקחת משתיק, למרות שצריך לפעמים 2 פגיעות, במפה הזאת זה לא משנה, הם לא יספיקו להתחבא בשטח הפתוח, מקסימום הם יזחלו ויהיה לי קצת קשה לראות אותם.

מתים רק בטעינות, כי אני מעדיף SCAVANGER בBARRET ולא זריזות ידיים

כי יש פחות יריות וFIRE RATE יותר גדול.

אבל בכללי, אם אתה צולף טוב, תתקמפר איפשהו בGROUND WAR DOMINATION WASTELAND או אפילו בTDM ותעשה מלא הריגות!

למרות שאני מתתי אחרי ההרייר, נחשו, ניחשתם נכון, מסכין :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכאוס שנוצר בשרתים עם 64 שחקנים בCOD4 (גם היום זה קיים) לא ממש מאפשר משחק סולידי, לא משנה עד כמה טוב אתה, עם כמות כזו של שחקנים הRESPAWN יגיד לך שלום כל 40 שניות.

MW2 יותר מסודר ומאורגן בקטע הזה ויש בזה משהו נחמד מצד אחד אך חבל שבכל זאת אין אפשרות לגוון מצד שני. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתאמן על QUICKSCOPING עם CHAOS בפרטי זה מצחיק, אם רק הוא היה רציני ולא היה כל כמה סיבובים מתקמפר/מתחבא/עושה משהו אחר... ;D ;D ;D

:lol:

היה ממש כיף, גם הרבצתי כמה QSים ממש אדירים ממרחק דיי גדול (המרחק המקסימאלי שאפשר לתפוס ב rust), גם נפלתי כמה פעמים אם אתה מבין למה אני מתכוון :lol:

אני רוצה עוד פעם :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שMW2 לא מתאים להיות משחק מרובה שחקנים, אני מעדיף את זה ככה, אולי היה אפשר לעשות את DOM הרגיל 18 , וGW 24 או משהו כזה, זה היה נחמד, אבל בכל מקרה ככה זה עדיף ,מסודר יותר, נעים יותר לעין וזהו, עוד מעט בא לשחק :cool2:

אחזור מהעבודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים העלתי סרטון קטן להזכיר לכם את האופי ההנחמד והחביב על כולנו של שחקני ארצינו הקטנטונת... נוכח גם בMW2.

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

זה פשוט טירוף! אני הייתי עושה את הכותרת בעברית, כי הערסים מדברים בעברית. ואתם מתלהבים שאני יודע מה זה דגדגן?? תקשיבו למילים שלהם! :kopfpatsch:

כמה טיפשים אני לא מאמין שככה העולם מכיר אותנו, בגלל חבורה של מטומטמים :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב כמה שזה נכון. תמיד הילדים המפגרים האלה מושכים את תשומת הלב של כל העולם, למרות שהם אפילו לא רוב (אני מקווה :-\).

פשוט גועל נפש :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט טירוף! אני הייתי עושה את הכותרת בעברית, כי הערסים מדברים בעברית. ואתם מתלהבים שאני יודע מה זה דגדגן?? תקשיבו למילים שלהם! :kopfpatsch:

תקרא את הפוסט הקודם שלי (זה שבאנגלית), על הניסיון (הלא מועט) שלי, בכל משחק אונליין שבו נתקלתי בכמות גדולה מספיק של ישראלים, 90% משלל ה"נובים" באותו משחק שנהגו לנצל את הבאגים למיניהם, בחרו בדרך הקלה (כמו מטולים אצלינו למשל), ניסו לרמות אותך ולגנוב לך חפצים (בMMORPGS) וכו' היו ישראלים. תמיד.

העולם מכיר אותנו ככה לא בגלל חבורה של מטומטמים, אלא בגלל רוב גורף של ילדים בעלי האופי הישראלי הטיפוסי... בגלל זה אני שונא את העובדה שIWNET דוחף אותי בלובי עם ישראלים 50% מהזמן, יותר מזה - ברגע שאני רואה שמות ישראלים ברשימת השחקנים במשחק אפילו אם הם לא עושים את מה שאני מראה בסרטון אני כבר מרגיש כאילו ירדו COOL POINTS למשחק הזה... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את הפוסט הקודם שלי (זה שבאנגלית), על הניסיון (הלא מועט) שלי, בכל משחק אונליין שבו נתקלתי בכמות גדולה מספיק של ישראלים, 90% משלל ה"נובים" באותו משחק שנהגו לנצל את הבאגים למיניהם, בחרו בדרך הקלה (כמו מטולים אצלינו למשל), ניסו לרמות אותך ולגנוב לך חפצים (בMMORPGS) וכו' היו ישראלים. תמיד.

העולם מכיר אותנו ככה לא בגלל חבורה של מטומטמים, אלא בגלל רוב גורף של ילדים בעלי האופי הישראלי הטיפוסי... בגלל זה אני שונא את העובדה שIWNET דוחף אותי בלובי עם ישראלים 50% מהזמן, יותר מזה - ברגע שאני רואה שמות ישראלים ברשימת השחקנים במשחק אפילו אם הם לא עושים את מה שאני מראה בסרטון אני כבר מרגיש כאילו ירדו COOL POINTS למשחק הזה... >:(

COOL POINTS-גאון אתה אחי! בואו נוסיף בכל סיקור\המלצה למשחק נקודות קוליות, מ1 ל100

אבל לא כל הישראלים כאלה, וגם, כששיחקתי טיביה איזה בן זונה שוודי גנב לי PLATE ARMOR כשהייתי רק רמה 8!! וגם אח שלי גנב לאיזה מישהו IK SET והחזיר אותו, איזה טמבל! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol:

למי שלא יודע IK set זה הסט הכי טוב בסרבר ששיחקנו (יעני הכי הרבה def לכל חלק) והוא סופר נדיר וסופר יקר, מישהו מת וזה נפל לו, לקחתי, הוא התחנן אז החזרתי לו.

מה לעשות, היו לי יסורי מצפון :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...