Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 359 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה מספר יפה (ומכובד מאוד :hat:)!

לי היה היום משחק FFA פשוט מצוין! נזכרתי למה אני אוהב את המשחק הזה כל כך. לא היו כמעט קאמפרים וטיוברים וכו', והיה מותח ממש! במשך כל המשחק אני הובלתי, אבל כשהייתי עם 27 הריגות פתאום שניים השוו לתוצאה שלי. אחרי כמה שניות אחד מהם הרג ועקף אותי, ואז אני הרגתי ושוב היינו תיקו עם 28 הריגות. ואז זרקתי רימון למקום ששמעתי ממנו תזוזה ובינתיים ראיתי מישהו אחר... הרימון הרג ואחד ואני הרגתי את זה שראיתי וניצחתי את המשחק :D

סליחה על החפירה הקטנה, אבל זה פשוט היה כיף והרגשתי את האדרנלין בדם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה שכל פעם שאני נכנס למשחק הוא מתחיל לי טעינה של "updating steam" שלוקחת מעל שעה, ואחרי הטעינה אני מנסה להכנס ושוב הטעינה מופיעה בלופ אינסופי.. הקיצר-כרגע המשחק פשוט מושבת :(

פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL כמה חוסר מזל לילד אחד, ראיתי את הצ'ופר הזה, הביא לו גג איזה 6-7 הריגות :lol:

אתה צריך להתאמן על הצ'ופר, כי יש הרבה מקרים שאתה יכול להרוג ופשוט לא יורה כי אתה חושב שהוא עמוק מדי בתוך הבניין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם זה משהו חיחי.. :xyxthumbs:..חבל שבמקום ללכת לברביקיו ובירות(או אפילו יותר טוב להתחפשן בבית עם MW2 :silly:) אני צריך להכין עבודה מפגרת בדיני עונשין..ביום הולדתי.. :facepalm: ג'וני תקדיש לי צ'ופר!GET TO THE CHOPPA!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נפלתי!!! :'( :'( :'(

ואז התחלתי לצעוק... ואמא שלי נכנסה ונתנה לי עונש לא לגעת במחשב שבועיים, כמה סליחות, כמה התחננויות, והינה, עכשיו אני על המחשב :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לשמוע על הנפילה

אבל גם לי זה קרה

סטריק מטורף של 22 הריגות תוך כדי גניבת נשקים כי נגמרה התחמושת והריגות נואשות עם סכינים

עד שאיזה קמפר לוזר ירה בי מאחורה :facepalm:

אני אומר לכם אנשים, זה משחק של מזל יותר משכל...

איך אתם מצליחים לזוז בלי לקבל יריות מאחורה או מאיזה מטוליסט מסכן שמתחבא באיזה חלון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...