Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 356 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני מודה ל IW/אקטיוויז'ן שלא חסמו לנו לפחות את האפשרות לעשות מיוט לשחקנים... כשאני משחק כמעט תמיד חצי מהשחקנים במשחק אצלי במיוט

כן! יהיה כתוב-Only admins are allowed to mute a player

והאדמינס יהיו רק העובדים, אם זה היה ככה אז בכלל היינו נדפקים, כי אין הם עובדים :smile1: כולם פוטרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בינתיים העלתי סרטון קטן להזכיר לכם את האופי ההנחמד והחביב על כולנו של שחקני ארצינו הקטנטונת... נוכח גם בMW2.

:s07:

יותר עצבן אותי המניאק עם הlast stand בFFA.

למרות שלא נתקלתי בהרבה מקרים כאלה מחוץ ללובי, מקסימום, MUTE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון, רק עכשיו נתקלת בזה? מה נסגר?

השחקנים עושים את קפיצות הארנבים הללו מאז ששיחררו את המשחק. ובכלל, אני זוכר את זה עוד מהמולטי של COD1.

תגידו, איך עושים MUTE לשחקן מסויים לא בלובי אלא במהלך המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון, רק עכשיו נתקלת בזה? מה נסגר?

השחקנים עושים את קפיצות הארנבים הללו מאז ששיחררו את המשחק. ובכלל, אני זוכר את זה עוד מהמולטי של COD1.

תגידו, איך עושים MUTE לשחקן מסויים לא בלובי אלא במהלך המשחק?

תלחץ ESC ואז ברשימה, נראה לי מתחת לשינוי העבודה כתוב MUTE PLAYER

שם אתה בוחר את מי להשתיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם ריקוד החרגולים של מרבית השחקנים היום?

אתה בא לירות על מישהו, הוא מתחיל לנתר ללא הפסקה

נראה אותו מנתר ככה בחיים

נראה אם בחיים יש מישהו שיכול לשרוד headshot אחד.

יש הבדל בין המשחק למציאות. גם במציאות הצלפים יושבים בתוך שיח במשך שעתיים+, אז למה במשחק הם רצים? התשובה בגוף השאלה.

צריך להתייחס גם לעובדה שלא רק לו יותר קשה לכוון-גם לי, ככה שזה בעצם אותו יחס כמו אם שנינו נעמוד, רק מוסיף אתגר והנאה. מה הבעיה פה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אם בחיים יש מישהו שיכול לשרוד headshot אחד.

יש הבדל בין המשחק למציאות. גם במציאות הצלפים יושבים בתוך שיח במשך שעתיים+, אז למה במשחק הם רצים? התשובה בגוף השאלה.

צריך להתייחס גם לעובדה שלא רק לו יותר קשה לכוון-גם לי, ככה שזה בעצם אותו יחס כמו אם שנינו נעמוד, רק מוסיף אתגר והנאה. מה הבעיה פה? :nixweiss:

אומנם לשנינו קשה לפגוע, אז אם אתה יודע לכוון כמו שצריך, תשתמש בזה לטובתך, בקפיצות, אבל באקימבו זה סיפור אחר לגמרי, גם ברובה קשה כמו UMP- זה קל באקימבו לפגוע בקפיצה הרי זה מרסס, אז חלק יפגע והרוב לא יפגע, אבל מה שיפגע משנה. אז אקימבו וEXTENDED MAGS בכלל, כמו G18
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשק הכי מדוייק שניסיתי הוא ה ACR

קשה להתחבר אליו וקל מאוד לוותר עליו כי האלטרנטיבות רבות.

וויתרתי עליו כבר 7 פרסטיזים והפעם אני רוצה להישאר איתו קצת.

למרות שהוא לא הכי חזק הכוונת פשוט מתבייתת על האויב

יש גם אחלה לירי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UMP לא רובה קשה כשלומדים להשתמש בו כמו שצריך (לא לרסס ממרחק)-הוא מדוייק ברמות פנומנאליות, והורג ב-3 פגיעות ללא stopping power מכל מרחק, וזה בדוק אני בדקתי בעצמי.

הUMP זה היה רק דוגמא לאקימבו, יכול להיות כל אקימבו, P90 G18 ועוד כל רובה שאפשרי בו אקימבו

אבל הוא צריך להיות אוטומאטי לא כמו מאגנום או דסרט

רובים אוטומטים אקימבו זה רק לנובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...