Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 354 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואו כמה ספאם רק בגלל דגדגן אחד, חלאס זה לא מדגדג יותר.

וואי, עכשיו מה זה בא לי לשחק COD MW2.

באמת בא לי, לפעמים שאתה משחק יותר מידי במשחק אחד אתה מתחיל קצת לאבד את הטעם שלו.

זה כמו מסטיק MUST שנגמר לו הטעם אחריי ה5 שניות הראשונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל להרגיש שעשיתי משהו לא טוב כשמכרתי את המשחק לג'וני בוי...

לעשן? לסגוד לדגדגן? וכל זה בגלל עותק של MW2???

אני מרגיש ייסורי נפש ובגלל זה כשימאס לי מBC2 אני אמכור אותו בשמחה לג'וני בוי :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר׳ה, הכמות ספאם פה נגררת לרמה חדשה.

אני מזכיר לכם שזה לא צ׳אט פרטי, וכל מי שרשום לדיון רואה שוב ושוב הודעות מיותרות בתגובות החדשות.

אז בחייאת, אם בא לכם להמשיך לפטפט ולצחוק- תעשו את זה בפרטיות.

זה הדיון של modern warfare, אז תיצמדו לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב 100%.

מעכשיו-תגובות עניניות בלבד בבקשה, ע"מ שב"הראה תגובות חדשות להודעות שלי" יהיה גם משהו מועיל לראות.

ד"א עלה לי רעיון לראש לפתוח ת'רד בפורום כללי "Call Of Duty: Modern Warfare - דיון הספאם הראשי", או פשוט לעשות העתק הדבק של כל הדיון הזה לפורום כללי, ולנעול את הדיון הזה.. גם ככה הכל זה ספאם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א"א בלי להספים כלל לכן הפתרון שמצאתי הוא להשתדל להוסיף משהו עניני לכל הודעה.+יש לי עבודות גדולות להגשה מחר וביום ראשון תתפללו שאני אצליח אם אתם רוצים שאני אמשיך לשחק מתישהוא בזמן הקרוב.+ג'וני יום ראשון יש לי יומולדת אז תצטרך להקדיש לי ניוק.

+מה עדיף לדעתכם הריירז או מסוק קל? לי תמיד נדמה שההרייר תקוע באמצע השמים ואולי את המסוק יותר קשה להוריד כי הוא בתנועה,מצד שני להריירז יש גם הפצצה בילט אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא שמו במסוקים טייס שאותו צריכים להרוג בירייה לראש וככה המסווק מתרסק ? אין פה ראלטי.. ;D

ובאמת ! הספאם פה עבר כל גבול ! חאלס עם הפלירטוטים,דברו לעניין !

ומה הchallenge הזה אומר ?

Emblem-loadedfinger.jpg

Complete the "MG Master" challenge.

Get 5 killstreak using mounted machine gun

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה נהיה בדומיניישן ,רק לאגים, מילא נובים, אבל גם אותם אי אפשר להרוג כבר על חיבור כזה,

ממש קשה לי לשחק במוד הזה, אני לא מוצא את עצמי, זה גם מבולגן כזה, לא יודע למה :smile1: (אני מזדקן?)

FFA הרבה יותר שקט וסולידי ,מה גם שמתבסס יותר על סקיל אישי, בגלל זה אני מעדיף,

שחקנו נגד איזה קבוצה של נובים יחסית, אבל ישב איזה קמפר מטורף שעשה בסוף ניוק, לא כי הוא טוב ,סתם התקמפר כי זה דומיניישן והמפה מחולקת לשני בסיסים אז יש עילה להתקמפרות, זה הדבר שהכי מפריע לי, מעבר לכל המטולים שכבר אני לא ממש מתייחס אליהם ,כי ניוק = ניצחון, גם אם יש לנו 190-0 ,אז ככה שהמוד לא מאוזן בכלל כרגע, בכל מקרה, עדיין יש משחקים טובים עם החבר'ה פה, דיי חזרנו לעצמנו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק. אלא המודים שאני הכי נהנה בהם (הכי פחות נובים, לאגים וכו'):

1) Sabotage-הנאה מוחלטת, פוטנציאל גדול לניוק.

2) HQ Pro-כנ"ל.

3) FFA-כאן נמדדת רמת הביצועים שלך נטו. ללא תלות באף אחד.

4) S&D-סגנון אדיר אם אתה שחקן טוב. ד"א, אתמול עשיתי בו פאקינג 10/3, אני הורג איזה 4-5 אנשים מהקבוצה היריבה וכל הנובים שאיתי מתים כמו זבובים והפסדנו.. בכל מקרה, קיבלתי 10,383 ללא challenges במשחק ההוא. פשוט אדיר. הבעיה היא שיש כאלה שרוצים EAZY KILLZ, משתמשים במטולים ואני בקושי אחד הורג, ז"א בזבוז זמן/XP מוחלט.

אה ואיך שכחתי את Demolition? זה כמו S&D גרסה 2: 2 פצצות לפוצץ, ויש respawn. אני דיי בטוח שזה הסגנון שמצריך הכי הרבה תכנון טקטי ותקשורת עם הקבוצה, מה שעושה את האתגר עוד יותר אתגרי :P.

נראה לי שחפרתי מספיק. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הפאדיחות שנתתי במשחק ששיחקתי איתכם, אני מתחיל די לתפוס ביסוס במשחק (אחרי הכול אני משחק בו רק שבוע), הקלאס האהוב עליי כרגע זה VECTOR, ואני אישית מעדיף FMJ או כלום במקום משתיק.. אני מעדיף את תשומת הלב אליי בFFA לדוגמא, וזה כי הפרקים שלי הם נינג'ה פרו, סטופינג פאוור פרו וסקאוונג'ר פרו, כך שרואים אותי אמנם על המפה, אבל בגלל הנינג'ה לא שומעים אותי וזה מבלבל את היריב, אני תמיד שומע אותו מגיע הרבה לפני שהוא קולט איפה אני. ;D

להתאמן על QUICKSCOPING עם CHAOS בפרטי זה מצחיק, אם רק הוא היה רציני ולא היה כל כמה סיבובים מתקמפר/מתחבא/עושה משהו אחר... ;D ;D ;D

אין לי כוח לכתוב את זה גם בעברית אז אני פשוט אצטט לכם פוסט שכתבתי בפורום בחו"ל לגבי המשחק:

The way I see it, Modern Warfare 2 is horded with noobtubers, campers and whatever crap we all hate (you name it they got it) because of two main things, and that is how IW decided to promote all the things that make the game easier, for an example the noobtube (unlike in COD4) comes as an attachment, doesn't block any of your perks and is one of the first attachments to get on many weapons. They're basically asking you to use the damn thing, and as a beginner who can't aim jack shit and doesn't really know about the whole rant going around the more experienced community - you sure as hell will. Same goes for perks, Steady Aim is just crying for your use, that combined with the low recoil on most MW2's weapons and you get no need in any aiming skill whatsoever, in OCD4 you would usually prefer Deep Impact over Steady Aim.

That said, IW not only made it insanely noob friendly, but launched a huge advertising campaign for the game, which basically made things work for raw profit, the "noob" audience of the game is way bigger than the veteran audience is (apparently), advertising combined with noob friendliness in-game = lots of buyers.

What I'm saying is that you can't really blame players, blame IW. Of course I'm taking aside the lack of dedicated servers on PC, and even though I'm a PC player I'm just going at it from the view of a console guy. Personally I could care less about the matchmaking system, which actually forces me to play all of the maps and not just my favorites like I used to in COD4, but it's the ridiculous ping we all get. >100ms compared to COD4's <80ms is a significant difference.

Last but not least, the matchmaking system makes me feel like I'm playing on the , yet I'm kinda stuck in my own shithole's network, which is Israel and the typical local 12-15y/o noobs whose nature (and I encountered that in many games, be it MMORPGS or FPS online) is to abuse any piece of crap that's there to abuse and basically be a "noob". I'm not being racist or anything but that is just so true in my experience.

All of the above makes me sad, but thankfully I only purchased MW2 a week ago so I'm having my fun... For now.

Here ends my rant, call in the Mr. Obvious pics!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...