Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 351 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אני מקבל תשלום יומי מאקטיויז'ן כדי להפסיק לחפור לכם שלא תקנו את ההרחבה.

+מצאתי עבודה כאיש מכירות באינטרנט רימון.זו העבודה הראשונה שלי אז תקדישו לי איזה ניוק או לפחות צ'ופר.הממ..האם צריך לשנות אותי עכשיו ל"בעל עניין" דווקא נשמע טוב גם פרסומת חינם וגם נרגיש את עצמי חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

(למה הת'רד הזה הפסיק להכיל הודעות שהן בעצם כן על נושא הת'רד AKA המשחק?)

תגידו, איך יותר נוח לכם לראות אוייבים מרחוק במפות נניח כמו AFGHAN או SUB BASE שבהן קצת קשה יותר לראות, על BRIGHTNESS ברירת המחדל, גבוה יותר או נמוך יותר?

ואם נמוך יותר אז עד כמה?

אני משחק עם הבהירות כמעט עד החצי, אבל אני מניח שכל מסך זה עולם ומלואו (תרתי משמע). פשוט שחק עם זה עד שתגיע למה שהכי נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבועיים שלא שיחקתי נכנסתי הערב לשחק והמצב רק הולך ומחמיר

קאמפרים, נובים, מנוזלים קיבלו אותי בברכה.

15 דולר הם רוצים על עוד כמה רסיסי חרא של המשחק הזה

בחלומות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבועיים שלא שיחקתי נכנסתי הערב לשחק והמצב רק הולך ומחמיר

קאמפרים, נובים, מנוזלים קיבלו אותי בברכה.

15 דולר הם רוצים על עוד כמה רסיסי חרא של המשחק הזה

בחלומות שלהם.

חבל שזה עובד על הוסט, ב-bfbc2 בשרתים של אירופה כולם משחקים טוב אין קאמפרים אין GL GUYS אין כלום, כולם שם משחקים נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היו תופעות של לאגים ומערכת מזויינת של הוסטים,אז עוד הייתי חושב אם לקנות את המפות..

BFBC2 חרא משחק חבל על כל שקל שיצא מהכיס שלי.

מהיום בחיים אני לא קונה יותר משחקים במיוחד לא חבילת מפות מזויינת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איגור הוא ממש הדוב הרוסי, הוא תמיד רדום ומתעורר אחרי כולם :lol:

גם למשחק הוא בקושי מתחבר!

הזכרונותשל הנייח שלי איפושהו בין לטאיוון (RMA...) אז אני לא כ"כ יכול לשחק... ואני קבור עד מעל הראש בלימודים, תשלב את אלה ביחד ותבין למה נעלמתי

נכון להיום איפה הכי זול לקנות (עזבו את המבצע שפיספיסתי... חלב שנשפך וכו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה כבר כמה שעות אני לא מצליח להכנס למשחק...

בהתחלה קיבלתי כמה פעמים הודעה כביכול שקבצי המשחק לא מסונכרנים עם ה- CLOUD והסינכרון לא הצליח להתבצע, שיחקתי בכל מקרה כמה פעמים.

אח"כ החלטתי לנסות לסדר את זה ועשיתי GAME CACHE FILE VERIFITCATION עם סטים, מה שכביכול תיקן וסינכרן את כל הקבצים עם סטים, אך לאחר מכן בכל פעם שפתחתי את המשחק קיבלתי את הודעת הCOMPLETING INSTALLATION שנתקעה על 0% עד שקיבלתי הודעה שהINSTALLATION IS NOT COMPLETE...

הסרתי והתקנתי מחדש את המשחק (בלי להסיר את סטים) ואני עדיין מקבל את אותה השגיאה למרות שסטים הראה שהוא כן עשה אפדייט לMW2.

מה דעתכם? בעיה בשרתים של סטים או אצלי?

לוקח גם די הרבה זמן להתחבר למשתמש בסטים, הרבה יותר מהרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקר ראיתי אותך משחק לפני כמה דק'... ;D

בכל אופן הסרתי את המשחק וסטים ואני מתקין את הכול מחדש מהדיסקים עכשיו... זה בטח לא יעזור עד שסטים לא יסדרו את הבעיה בצד שלהם THOUGH.. :nixweiss:

כמה טוב שרכשתי את COD4 בימים עברו... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה משהו שאטיופי שלח לי:

אני רוצה לארגן איזה משחקון היום ושנעשה את זה היום. אחד יהיה עם scambler כדי שידעו איפה אנחנו, כל השאר עם קומנדו.

ד"א

מומלץ בחום קודם לטעון את הסרטון ואז לראות ברציפות. זה פשוט ROFL אחד ענק :xyxthumbs: ;D :D;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...