Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 350 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

כן חזרתי לחפור לכם-אומר רק שאני חזק עם סיימון ומייק.

לא מקובל עליי-"גם ככה הרבה אחרים יקנו"-זו הקטנת ראש.הרי מדובר בצעד כ"כ מרגיז שיכול להיות שתהיה התקוממות של השחקנים,וגם אם הרבה יקנו בכל מקרה כשתעשיית הגיימינג תלך לעזעזל אתם תוכלו לישון במצפון נקי.על כל דבר רע שקורה אפשר להגיד "מה אני הקטן יכול לשנות כבר".אז נכון זה רק משחקי מחשב ולא המהפכה הצרפתית או משהו אבל הטענה הזאת תמיד נשמעת רע.

לא מקובל עליי-"זה רק שירות אל תקנה ואל תתלונן" כי עד היום זה לא היה רק שירות-זה היה משחק שקנית בחנות והגיע שלם עם כל מה שאתה צריך.ומאז ההצלחה של WOW החברות ולא רק אקטיויז'ן בליזארד,גם חברות כמו יוביסופט רוצות להפוך משחקי מחשב לשרות.בגלל זה כולן מבטלות את האופציה למשחקי רשת מולטי או אפילו יסנגל עצמאיים שלא דרך שרתי החברות.ה10 דולר שהם גובים ממך יותר על המשחק עצמו זה רק ההתחלה.תקנה מפה ב3 דולר ומחר יציאו לך נשק בשלוש דולר וכדי לוודא שתקנה פשוט יוציאו את המשחק חסר לאור וישלימו אותו באינספור DLC.אולי גם ירצו ממכם תשלום חודשי על המולטי של MW או SC2 אם אתם כל כך נהנים-אולי יתחילו לחשב את זה בזמן אויר-הכל תלוי בצרכנים וכמה הם מוכנים לשלם. הצרכנים במבחן והחברות בודקות עד כמה אפשר לדפוק אותם,אתם חושבים שוולב תשאר הפריירית של תעשיית הגיימינג ותמשיך להוציא DLC למחשב בחינם?אם צרכני המחשב פריירים אז אין ברירה אלא לנצל את זה-לכן יוביסופט העלתה את הסטנדרט ל60 דולר כי אנשים מוכנים לשלם עבור מה שמהנה אותם. ואין בעיה יותר מאוחר להעלות את זה עוד.אבל בקצב הזה כמה שנים מהיום אכן תעשיית הגיימינג תהפוך ממחלקת מוצרים מוגמרים להנאת הצרכן(משהו סטייל קנה ותראה כמה שאתה רוצה) לנותנת שרותים.גם כל מי שנהנה עכשיו יתעצבן בשלב מסוים זה רק ענין של זמן..אולי כשיסגרו את MW2 בעוד שנתיים כשיצא 3 כמו שMS עשו לHALO 2 עכשיו אתם תתעוררו להבין ש"שירות" זה בסה"כ דרך לתת לנו את מה שאנחנו מקבלים היום,רק ביותר כסף.וכל מי שמסכים לתנאי "השירות" שדופקים את הגיימרים יורה להם ולעצמו ברגל.אז אנחנו מתלוננים כדי להציל את עצמנו ואותו מעצמו.

גם להגיד שזה השימוש הכי טוב שיש ל15 דולר נשמע לא חזק בעליל כשרק לפני יומיים יכולנו לקנות את COD4 המלא במחיר הזה כשדי בטוח שיש בו הרבה יותר תוכן ואיכות.עוד 5 דולר ואפשר לקנות את L4D2 שמגיע עם DLC בחינם. חסר מה לקנות? לא מדובר כאן בDLC סטייל התוספים של או של דרגון אייג' שיש בהם תוכן של ממש-אלה רק 5 מפות חדשות למולטי,קחו בחשבון שאם רק כמה יקנו לא תוכלו לשחק אותן עם כל הקלאן מה שעוד ייצור פילוג בקהילה חלילה,היה לא תהיה ואין לי מושג איך הן תעבודנה בהתחשב בעובדה שאף פעם אתה לא באמת בוחר מפה למשחק..אין נשקים חדשים,אפילו חלק מהמפות לא באמת חדשות שווה לכם לבגוד בעקרונות שלכם בשביל הזבל הזה?גם אם MW2 היה המשחק היחידי שאני משחק(לא רחוק מהמציאות) לא היתי קונה את הDLC. לכו תקנו משהו לחברה או שתזרקו כמה שקלים לאמני רחוב..

כן אני יודע שלקחתי את זה קשה ורציני מדי אבל מי שמכיר אותי בפורום יודע שאני כזה חיחי :עכביש: :kopfpatsch:

דגדה אמנם עשיתי את טעות חיי וקניתי את AVP אבל לפחות לא קניתיאת הDLC שלו(4 מפות למולטי..נשמע מוכר) הוי אומר אני לומד מטעויות ומשתדל שלא לשלם על זבל.מומלץ לכולם.בכל מקרה סחטיין על העקיצה,היא בהחלט היתה במקום.חפראווי אאוט.+2 נקודות למי שקרא את הפוסט עד הסוף :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא נורמלי , איך הצלחת לחפור כל כך הרבה??

החמאס יכולים לגייס אותך לחפור להם מנהרות מתחת לישראל ועד לאירן... :lol:

לכל אלה שאין להם כוח לקרוא את החפירה , זה התקציר:

כן חזרתי לחפור לכם-אומר רק שאני חזק עם סיימון ומייק.

בקיצור עוד אחד שלא קונה את הDLC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

peacebringer7

כהרגלך בקודש חפרת למאורות עמוקות אבל לא נותר לי אלא לחזק את כל מה שכתבת.

גם אם רוב השחקנים יקנו את החבילה הזו זה לא אומר דבר, הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם (קרדיט-ש.ח.)

במחיר של 5 מפות, שכבר 2 מתוכן יש לך במשחק עצמו , :kopfpatsch:

huh , אני הולך לשלם על זה??

:screwy:

:smile1: שקול זאת שוב.

רק תחשבו על זה שאם היה מדובר במשחק מולטי עם שרתים ייעודים וכל אחד היה שם 15$ על שרת לקהילה והייתי מספר לכם שיש משחקים שגובים על חבילה של 5 מפות סכום דומה, הייתם משתינים מצחוק :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה הוא חפירה עמוקה של 500+ עמודים אז מה.

למי שלא שם לב, אני כבר הפסקתי לשחק, אולי בסופ''ש אחזור לשחק שוב בשביל לסיים את דרגה 70 הזאת.

סיימון, דגדה, אפשר להתחבר לסטים גם סתם כדיי להגיד שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי ולא אשחק בBF BC2.

כרגע מקדיש את כל זמני כפאנבוי של Assassin's creed למשחק השני בסדרה.

אחת הסיבות שאני לא משחק MW2 היא פשוט שנעלם החשק. אני משחק משחק כלשהו וההרגשה היא פשוט שום דבר, ריקנות.

הייתי שם, עשיתי את זה. זה פשוט כבר לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ אולי תמשיך עם הכוון והניסוח הזה ותכתוב שיר מחאה רשמי בשם הקלאן? ננסה לשכנע את סיימון שמונסון יבצעו אותו מול משרדי אקטיויז'ן.

דרך אגב זה אתה שמארגן את המשחקי צלפים ההמוניים האלה בימי שישי?באופן עקרוני צריך יותר כאלה אם כי אני חוזר למשחק רק שבוע הבא +מצאתי עבודה ב"ה אז בטח יהיה לי פחות זמן לשחק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJ אולי תמשיך עם הכוון והניסוח הזה ותכתוב שיר מחאה רשמי בשם הקלאן? ננסה לשכנע את סיימון שמונסון יבצעו אותו מול משרדי אקטיויז'ן.

דרך אגב זה אתה שמארגן את המשחקי צלפים ההמוניים האלה בימי שישי?באופן עקרוני צריך יותר כאלה אם כי אני חוזר למשחק רק שבוע הבא +מצאתי עבודה ב"ה אז בטח יהיה לי פחות זמן לשחק..

לא מישהו קבוע. לפעמים סיימון, DJ, אני פעם אחת. מה זה משנה? העיקר שלומדים לצלוף :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי קלאן פרטיים - אני תמיד בעד.

מחשיב את זה כאימון קבוצתי מעולה. כשכולם טובים עם סנייפרים זה נותן לנו פשוט המון כקלאן בשטח.

הייתי מאוד שמח דווקא לערוך משחקים כמו SABOTAGE במשחקי פרייבט, להוסיף קצת מח לכל הכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+מצאתי עבודה ב"ה אז בטח יהיה לי פחות זמן לשחק..

:yelclap:

סוף סוף! מה מצאת? מנהל רשת? מלצר? סרסור?

מה עוזב?? מה לא נספיק לחגוג לך 10,000 הודעות? :'( :'( :'( :biglaugh:

לאף אחד פה לא אכפת ממונה ההודעות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(למה הת'רד הזה הפסיק להכיל הודעות שהן בעצם כן על נושא הת'רד AKA המשחק?)

תגידו, איך יותר נוח לכם לראות אוייבים מרחוק במפות נניח כמו AFGHAN או SUB BASE שבהן קצת קשה יותר לראות, על BRIGHTNESS ברירת המחדל, גבוה יותר או נמוך יותר?

ואם נמוך יותר אז עד כמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...