Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 347 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

נראה לך הגיוני שבתור המפיצה של המשחק היא תפטר אנשים כי היא לא שמה לב שאין לוגו שלה במשחק לפני שהיא הפיצה את המשחק??

"אקטיוויז'ן: איפה הלוגו שלנו על MW2 ?

במסגרת התביעה שהגישה אקטיוויז'ן נגד שני ראשי Infinity Ward מתברר שסטודיו הפיתוח של Modern Warfare 2 סירב לשים את הלוגו של אקטיוויז'ן על המשחק, גם אחרי שבאקטיוויז'ן ביקשו זאת במפורש.

נסו בעצמכם- הפעילו את המשחק וחפשו את הלוגו של אקטיוויז'ן במהלך מסכי ההעלאה או סצינת הפתיחה של המשחק. הוא לא שם, בניגוד לכל המשחקים שיצאו אי פעם שהציגו את הלוגואים של המפתחים והמפיצים (ולפעמים גם חברות נוספות) בפתיחת המשחק."

נלקח מ-Vgames.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

אם ארה"ב הרגה מיליון אנשים בלי גרעיני היא עשתה ניוק?

אתה לא יכול לדעת "מה אם", אם לא היה לך פרדטור יכול להיות שהיית מת. בחול מיכרה, אתא אכלה של סכקן, אתא תאאסה ניוק בכרוב :xyxthumbs:

אתה תואה! הפרתדור לו עבי לי שOOם כיל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אקטיוויז'ן: איפה הלוגו שלנו על MW2 ?

במסגרת התביעה שהגישה אקטיוויז'ן נגד שני ראשי Infinity Ward מתברר שסטודיו הפיתוח של Modern Warfare 2 סירב לשים את הלוגו של אקטיוויז'ן על המשחק, גם אחרי שבאקטיוויז'ן ביקשו זאת במפורש.

נסו בעצמכם- הפעילו את המשחק וחפשו את הלוגו של אקטיוויז'ן במהלך מסכי ההעלאה או סצינת הפתיחה של המשחק. הוא לא שם, בניגוד לכל המשחקים שיצאו אי פעם שהציגו את הלוגואים של המפתחים והמפיצים (ולפעמים גם חברות נוספות) בפתיחת המשחק."

נלקח מ-Vgames.

עזוב , אתה כנראה לא מבין משהו עקרוני - איך המשחק הופץ אם המפיצה שלו לא הסכימה שהוא יופץ??

אם הם ידעו שהמשחק לא נושא את לוגו שלהם אז למה להפיץ אותו מלכתחילה??

דבר שני , למה רק חצי שנה אחרי תאריך היציאה של המשחק הם החליטו לפטר את השניים??

תגגל על ראיונות של ווסט וזמפלה - תראה שזה ממש לא מה שאתה מתאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי לא נראה לי רעיון טוב לשים את זה בחתימה.. ממילא הקוראים לא יבינו במה מדובר :P

IWNet הרסו את המשחק, Activation איתם. אין צדיקים פה. כל אחד עשה צעדים מסויימים אשר גורמים לנו להקיא את הנשמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Xtazy-Mike אני לא ממש יודע מה קרה איתם ולא ממש אכפת לי, שישברו את הראש מצידי.

לא וגם לא IW צדיקים, הם חברות שפשוט לא מועילות לגיימרים, רק דופקים אותם.

מקווה שבקרוב תהיה לפחות חברה אחת נורמאלית, שמכבדת את הגיימרים ונותנת את מה שדרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאומנם IW וactivition יצאו ממש ברע בסיפור הזה, כאילו הם מנסים בכוונה לדפוק אותנו עם המחירים והמערכת הגרוע, אבל מה לעשות, הם הרשו לעצמם בגלל שהם ידעו שהמשחק הזה הוא פשוט משחק שכיף לשחק בו, ואני אתן הכל בשביל לשחק בו ביותר הנאה.

אני עושה כאן בדיוק מה שהם רוצים שנעשה, נתעצבן על הטעויות שלהם ובכל זאת נגיד-איזה כיף יהיה לשחק בעוד מפות! ולקנות. מה לעשות? אני אוהב ת'משחק ואני אתן הכל בשביל לשחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, ואם אתה תקנה את המפות האלו עכשיו ואז יצאו עוד מפות חדשות שעולות בידיוק ככה (לך תדע אולי יעלו להם את המחיר), אתה תמשיך לקנות?

משחק כייפי משחק כייפי אבל ברגע שאתה קונה את המפות אתה נותן להם אישור לעוד אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם בשביל ההנאה.

לדעתי המפות החדשות שוות יותר מכל משחק חדש שהייתי קונה והן גם יותר זולות.

מצידי שיוציעו פעם בשנה DLC ואני אקנה אותו.

כי זה כיף!

או! הינה מישהו מדבר! יפה! אמרת נכון!

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

(למי שיש את המשחק הזה שיצרף אותי לרשימת החברים שלו, הכינוי שלי הוא TiTAxs , נא לא לצחוק על הדירוג ;D רק התחלתי שם)

מי שמשלם לחזירים האלה שיבושם לו.

כל אחד והעקרונות שלו.

רק קחו בחשבון שלא מחכה לכם גן עדן במפות הללו,

הכל בדיוק אותו דבר רק הוסיפו בריכה, כמה ומסדרונות

תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משלם בשביל ההנאה.

לדעתי המפות החדשות שוות יותר מכל משחק חדש שהייתי קונה והן גם יותר זולות.

מצידי שיוציעו פעם בשנה DLC ואני אקנה אותו.

כי זה כיף!

נכון!

אותו דבר אומרים גם שזה לא רק כיף זה גם מעולה!

זה כל כך כיף שהם יוציאו עוד 10 חבילות של מפות ואתם תקנו אותם ביוקר!

כי זה פשוט כיף!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...