Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה יכול עקרונית להשתמש ביוזר שלך בכל מחשב , הדבר היחיד שאסור לך זה ששניהם יהיו מחוברים לSTEAM במקביל.

בזמן שאתה משחק במחשב אחד , אסור לשני להיות מחובר לסטים וכנ"ל ההיפך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים, ביקורת קצרה שלי למי ששוקל אם לקנות את המשחק או לא.

אם אתם רוצים לעמד על עקרון ולא לקנות - אתם צודקים.

אך אם כמו רבים מאיתנו, כולל אותי יש לכם אפשרות להשיג את המשחק בזול, לקנות בלי לחשוב.

אני עדיין בדעתי שהמשחק לא חידש הרבה מאז COD4 אבל הוא עדיין משחק מ-ע-ו-ל-ה, ועדיין לא שיחקתי בסינגל.

קצת על מערכת האונליין, לדעתי ההשתלבות עם סטים מעולה, אני ממש אוהב את התוכנה וחוץ מקצת עצבים בהורדה - אין בעיות

לא הרגשתי לאגים בכלל. ב2 מתוך שלושת המשחקים שעשיתי היו לי שלושה קווים ירוקים. במשחק אחד היו שניים צהובים - וזה גם היה שחיק בהחלט.

לא עוד התפרציות וחירורים - מתים כאן מכדור או שניים בגוף ולכן צריך להקשיב טוב טוב ולהיעזר בציוד שלכם וברארד לפני שפורצים לסימטה חשוכה.

המון אפשרויות ואופציות במולטי :)

דברים מעצבנים :

- הכי חמור! אי אפשר למזער את המשחק, זה כל כך טיפשי.

- כשאני לפחות מחפש משחק הוא מתחיל לבדוק מ50 פינג ומטה, רק ב120 הוא מוצא וזה לוקח איזה 10-20 שניות עד שהוא מגיע לשם.

-שיש לאוייבים שלי סנייפרים טובים ולי לא !@!$!@

אפשר למזער רק שאתה בתפריט... בזמן משחק אי אפשר... אולי לעתים רחוקות ( אני הצלחתי לא יודע איך).

בנוגע לסניפרים, טיפ שלי תשיג משתיק קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגעתי לא כי המידע נשמע ב CLOUD

מה שתעשו זה פשוט שאחד יסיים את המשחק (שהוא קצר ממילא) והשני יתחיל אותו מחדש במחשב השני

או שפשוט תשימו רמה הכי קשה ותשחקו ביחד...

אחרי 3 פסילות ...(איך שבא לכם לפי הרמה שלכם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לשחק COOP (שנייים נגד המחשב) ביחד ?

הכוונה שלי היא לSP עם המשימות.

אין COOP בסינגל פלייר כמו שהיה ב-COD5.

כן תוכל לשחק COOP עם שחקן נוסף ב-Special Ops שאלה משימות שלא קשורות לעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה ככה זה אמור להיות?? בשלב השני שיש מלא פיצוצים ויריות המשחק ממש מקרטע והוא עם הגדרות 1680X1050 והכל על הכי גבוהה

ויש לי מעבד e8400

כרטיס 9800gtx+

זיכרון 4gb

ושאני מתכוון מקרטע זהה ממש תקיעות כאלו וה fps ירד מ 60 ל 45!! למה זה ככה? ואני אמור להרגיש בתקיעות האלה?? כי 45 זה אמור להיות בסדר אבל שמתי לב שאפילו עם ה fps יורד מ 60 ל 55 יש ממש תקיעה מורגשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...