Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

קניתי היום את המשחק, ויש לי שאלה קטנה:

איך אני מוסיף אנשים מהקבוצה של הפורום בסטים? איך אני יודע מתי אתם משחקים?

תיכנס לקישור הבא:

http://steamcommunity.com/groups/HWzone

תעשה log in למעלה כדי שתהיה מחובר לאתר של ואז תלחץ join this group.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב- תחת Friends תוכל לראות את חברי הקבוצה.

כך שלהבא כשישחקו יוכלו לשלוח לך הזמנה להצטרף כי אתה בקבוצה.

כמו כן, תוכל לראות חבר שכבר יהיה רשום שהוא במשחק וללחוץ join game כדי להצטרף לשרת משחק שהוא בתוכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אם מישהו מנסה להתקין ומקבל הודעה בסגנון ticket has expired וזה מבקש לעשות לוגין מחדש, אל תנסו להמשיך להתקין, ההודעה הזאת עוצרת את ההתקנה. זה אומר שזה ימשיך אבל זה לא. אז אם אתם מקבלים את ההודעה תעשו לוגין מחדש תבטלו את ההתקנה ותתחילו מחדש (זה קורה ממש בהתחלה אז אל תדאגו לגבי בזבוז זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימון ראיתי אותך בחדשות בערוץ 10

עשו כתבה על המשחק

אתה עם הכובע האדום עברת לשניה -ועוד כמה מהחברה פה.

בעע חחחח אז באמת זה הגיע לחדשות...

נחפש באתר הרשמי שלהם.

מתי זה היה היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונא את סטים, שונא את מי שעשה את סטים, שונא את מי שעשה את מי שעשה את סטים, שונא את אקטיביזן שהכריחו אותנו להשתמש בסטים, שונא את ארקדיה על שלא אמרה לנו כמה בעיות יש בסטים, שונא את אלה שכן יכולים לשחק עכשיו בסטים, נושא את הגוש שווה לזבל הזה שקניתי ב172 כדאי לאכול זין ולראות את הסטים צוחק עלי בזמן שכולם משחקים.

למה רק לי זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שונא את סטים, שונא את מי שעשה את סטים, שונא את מי שעשה את מי שעשה את סטים, שונא את אקטיביזן שהכריחו אותנו להשתמש בסטים, שונא את ארקדיה על שלא אמרה לנו כמה בעיות יש בסטים, שונא את אלה שכן יכולים לשחק עכשיו בסטים, נושא את הגוש שווה לזבל הזה שקניתי ב172 כדאי לאכול זין ולראות את הסטים צוחק עלי בזמן שכולם משחקים.

למה רק לי זה קורה?

אם אתה כ"כ סובל- אני אסכים לשלם לך 180(ועוד תרוויח) כדי לפטור אותך מהסבל הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...