Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי אצל המגעילים האלה (KSP) והם אמרו לי ככה זה צריך להיות זה טוען טקסטורה!! איך לך זה רק על איזה הגדרות וכמה fps? אולי תעזור לי בזה שאפילו בירידה מ 60 ל 55 fps ואני מתכוון ירידה חדשה יש תקיעה ואז ממשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאני פה במיעוט, אבל מאוד אהבתי את COD5, אולי אפילו יותר מאשר את 4.

הרגשתי שזה יותר נותן לך הרגשה של "מלחמה זה גיהנום" ומשחק לאנשים מבוגרים יותר.

פה יש הרגשה קצת "מצועצעת" מידי לטעמי, העלילה לא קשורה לכלום (סיפור סתמי לחלוטין, וכל משימה זה כל משהו בפני עצמו), וגם התחושה של "משחק-סרט" לטעמי הרבה פחות טובה מאשר COD4 או COD5 לדוגמא.

מה דעתכם?

דעתי היא שCOD5 הוא אחד המשחקים היותר גרועים שנוצרי בשנתיים האחרונות.

ואפילו גרוע מזה - כל האלמנטים ה"טובים" שקיימים בו, הם אלמנטים שהועתקו ישירות ממשחקים של INFINITY WARD.

טרייארק הם חבורה של מפתחים גרועים, לא יוצלחים, חסרי השראה וזה פשוט ביזיון שהם מפתחים משחקים תחת השם . הם נטו מפתחים ממוצעים עם ים של כסף.

COD5 הוא משחק מחורבן בכל פן אפשרי. בין אם במולטיפלייר, הקו-אופ הבלתי יציב ו\או הסינגל חסר ההשראה.

אין אפילו מה להשוות בין MW2 לCOD5 מרוב שCOD5 הוא מחורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל המגעילים האלה (KSP) והם אמרו לי ככה זה צריך להיות זה טוען טקסטורה!! איך לך זה רק על איזה הגדרות וכמה fps? אולי תעזור לי בזה שאפילו בירידה מ 60 ל 55 fps ואני מתכוון ירידה חדשה יש תקיעה ואז ממשיך

אין דבר כזה, לך אליהם ותגיד להם, לכל הפורום יש את הכרטיס שלי ואין לו אפילו תקיעה אחת, אני רוצה שתעשו משהו עם זה.

תעשה להם בלאגן כי אחריי זה אתה תידפק לא הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו באיזו רמה אם בכלל יהיה אפשר לשים כמה ATTACMENTS על השנק כמו משתיק וכוונת?

זה כבר לא קשור לדרגה שלך, אלא לפי השלמת אתגרים.

לכל יש אתגרים= ככל שתהרוג איתו יותר, ייפתחו בפניך תוספות חדשות.

אז אם אתה רוצה תוספות לנשק ספציפי, פשוט תשחק איתו ותקבל אותן עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, ישראלים תמיד מגעילים וים ילדים קטנים, תרבות הגיימינג בארץ לא מפותחת, לא מפרגנים אחד לשני (כמו בכל תחום), צרי עין ותמיד מחפשים קומבינה כי בטוחים שלאחר יש ואם אין לו אז הוא פראייר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, ישראלים תמיד מגעילים וים ילדים קטנים, תרבות הגיימינג בארץ לא מפותחת, לא מפרגנים אחד לשני (כמו בכל תחום), צרי עין ותמיד מחפשים קומבינה כי בטוחים שלאחר יש ואם אין לו אז הוא פראייר...

תיאור התרבות הישראלית במיטבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בטוח שזה ככה רק בשרתים פרוצים, זה פשוט מכה...

אגב מישהו שם לב שאין את הדגל של , אבל יש דגלים של מדינות שאני די בטוח שהמשחק נאסר להפצה בהם. שלא לדבר על מדינות כאלו שאני בכלל לא בטוח שיש שם מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...