Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

תחליף מחשב אחי,זהו , לפח .......... מה אתה מצפה שנגיד אחרי שכל פעם כשיוצא משחק חדש אתה עושה copy past להודעה מלפני שנה וחצי בערך ורק משנה את שם המשחק?

לא קצת קשה לעזור לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק פשוט מדהים!!

יש כמה שלבים אדירים מרגישים כמו בסרט , רק חבל שבשלבים עם הקרח יש טקסטורות מעפנות כאלה (הדביקו סתם תמונת רקע... כמו בקוד4)

אבל אפשר להבין אותם

יש קטעים שצריך טיפה לאלתר מה עושים, יש קטעים שאין איפה להתחבא ויורים מכל הכיוונים, סוף סוף הם הבינו שהשחקנים לא מטומטמים... זה באמת משחק טוב

והחיבור שהם עשו עם ה פשוט באסה ביאסו לי תחיים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עד כדי כך קצר?

הגעתי למשימה: שאתה זורק סכין על שפרד ופרייס לוקח אותך למסוק, ואז יש כתוביות כאלה נגמר המשחק, אבל ב- MENU כתוב לי על הקמפיין- COMPLETION: 50%

זה לא רק על ההתקדמות שלך במשחק, זה גם כולל את רשימת ההישגים (Achievements)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף איזה מעצבנים אתם אתם חושבים שאני אומר סתם אני בשיא הרצינות אומררר לכם!!!! יש מלא תקיעות במשחק גם במפה של הקרחחח ממש תקיעות!!

אולי הבעיה אצלך... תנסה להוריד הגדרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה על תעזרו,אתם לא רוצים לעזור לא צריך,לאחרים אתם יודעים לענות על השאלות שלהם סבבה,כי מה שמפתיע אותי שהוא יותר מקרטע לי מקרייסיס!!! קרייסיס לא היה ברמה כזאת זה ממש אני רק וכל שנייה זה מקרטע ואיטיי מתי שיורים ויש עשן! אולי שמתי איזה הגדרה דפוקה במשחק? הכל על 4 x aa רזולוצייה 1680X1050 ושמתי הכל על YES YES בכל האפקטים זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק עד כדי כך קצר?

הגעתי למשימה: שאתה זורק סכין על שפרד ופרייס לוקח אותך למסוק, ואז יש כתוביות כאלה נגמר המשחק, אבל ב- MENU כתוב לי על הקמפיין- COMPLETION: 50%

תגמור את המשחק על veteran תקבל 100%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיר, תנסה לכתוב עם פיסוק ובלי 30 סימני קריאה בכל הודעה, אף אחד פה לא חייב לעזור לך וכל מי שעושה זאת עושה את זה מטוב ליבו בלבד, אל תבוא בטענות ודרישות זה פשוט לא מכובד. אני אישית לא מסוגל לקרוא הודעה כזאת. אני די בטוח שאני לא היחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להנמיך כי אחרים פה עם 4850 אומרים שלהם זה פועל על 60 קבוע,ולי איך שמתחיל המשחק כבר יש תקיעות אבל מלא!,וגם מרגישים שהכל איטי,זה ממש מוזר ומבאס שאחרים עם כרטיס חלש יותר מריצים על הכי גבוהה חלק,וגם בקושי יש למשחק דרישות כתוב מינימום 6600 איך? ומומלצות 7800gtx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

fogrid תודה על העזרה לפחות אתה היחיד שעוזר לי פה ולא כמו כולם ישר מתחלים לרדת :facepalm:

ואיזה אחד אמר כאן שהוא על 1680X1050 הכי גבוהה ורק על 60 קבוע,עוד משהוא על איזה הגדרות לך פועל המשחק והאם הוא פועל לך חלק?

עוד משהוא אתה באמת חושב שמחשב כמו שלי לא אמור להריץ על הכי גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שבשעות האחרונות נסיונות התחברות ל Multi מתחילים לצלוע?... המתנות של דקות, קושי במציאת שחקנים, עד שכן מפה סוף סוף נטענת, המשחק נתקע לאיזה 3 דקות על סנכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאני פה במיעוט, אבל מאוד אהבתי את COD5, אולי אפילו יותר מאשר את 4.

הרגשתי שזה יותר נותן לך הרגשה של "מלחמה זה גיהנום" ומשחק לאנשים מבוגרים יותר.

פה יש הרגשה קצת "מצועצעת" מידי לטעמי, העלילה לא קשורה לכלום (סיפור סתמי לחלוטין, וכל משימה זה כל משהו בפני עצמו), וגם התחושה של "משחק-סרט" לטעמי הרבה פחות טובה מאשר COD4 או COD5 לדוגמא.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים - רציתי לדעת אם עוד מישהו סובל מהבעיה המוזרה הזו...

הגעתי למשימה אחרונה [או אחת לפני אחרונה]

ועם הסוף שלה, במסך הטעינה, המשחק פשוט נתקע וחייבים לסגור אותו בCTRL ALT DELETE

לצורך העניין, אם אתם לא מבינים על איזה משימה אני מדבר

אני מדבר על סוף המשימה של הסירה. שאתה רודף אחרי שפרד.

לא יודע אם ענו לך או לא אבל מה שסידר לי בדיוק את אותה הבעיה היה להוריד את השלוש רמות DETAIL מ EXTRA ל HIGH. מסתבר שזה קורה להמון אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...