Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא יכול למכור את חשבון הסטים P:

הסינגל מדהים

המולטי חרא - אין רקויל , אין שרתים ישראלים , כל NOOB יכול להרוג אותך - חוסר סקיל ולמה לעזאזל אין LEAN ?!?!?!

השתן עלה לראש לIW ולACTIVISION

אל תקנו את זה ! ביזבוז כסף אידיוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הסינגל פלייר הכי מדהים ששיחקתי מימיי!

והמולטיפלייר! אין מה לדבר בכלל!

עכשיו שיחקתי עם המגן במפה של הנמל תעופה וזה היה הדבר הכי חזק שעשיתי!

מי שרוצה לשחק ב- co op או לא יודע איך קוראים לזה, שיוסיף אותי בסטים

isrhammer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים, ביקורת קצרה שלי למי ששוקל אם לקנות את המשחק או לא.

אם אתם רוצים לעמד על עקרון ולא לקנות - אתם צודקים.

אך אם כמו רבים מאיתנו, כולל אותי יש לכם אפשרות להשיג את המשחק בזול, לקנות בלי לחשוב.

אני עדיין בדעתי שהמשחק לא חידש הרבה מאז COD4 אבל הוא עדיין משחק מ-ע-ו-ל-ה, ועדיין לא שיחקתי בסינגל.

קצת על מערכת האונליין, לדעתי ההשתלבות עם סטים מעולה, אני ממש אוהב את התוכנה וחוץ מקצת עצבים בהורדה - אין בעיות

לא הרגשתי לאגים בכלל. ב2 מתוך שלושת המשחקים שעשיתי היו לי שלושה קווים ירוקים. במשחק אחד היו שניים צהובים - וזה גם היה שחיק בהחלט.

לא עוד התפרציות וחירורים - מתים כאן מכדור או שניים בגוף ולכן צריך להקשיב טוב טוב ולהיעזר בציוד שלכם וברארד לפני שפורצים לסימטה חשוכה.

המון אפשרויות ואופציות במולטי :)

דברים מעצבנים :

- הכי חמור! אי אפשר למזער את המשחק, זה כל כך טיפשי.

- כשאני לפחות מחפש משחק הוא מתחיל לבדוק מ50 פינג ומטה, רק ב120 הוא מוצא וזה לוקח איזה 10-20 שניות עד שהוא מגיע לשם.

-שיש לאוייבים שלי סנייפרים טובים ולי לא !@!$!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השורה האחרונה שלך ממש אבל ממש לא נכונה...

הסנייפרים הכי חזקים הם השניים הראשונים, כל השאר יותר מדוייקים אבל אין להם הריגה בכדור יחיד, אלא אם כן אתה יורה לראש

דעתי על המולטי-

אם אין לכם סקיל והורגים אתכם כל שנייה המולטי ניראה משעמם, אבל כשמתרגלים אליו כל הכיף מתחיל לעלות לשחקים

אגב, הSPEC OPS (עם חבר, לא לבד) זה הדבר הכי טוב במשחק הזה... זה גם החידוש הכי דראסטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי קצת במולטי וקצת סינגל,המולטי סבבה אבל רק אם ההוסט טוב,אם לא זה פשוט על הפנים :kopfpatsch:

שיחקתי עם כמה ישראלים שהזמינו אותי מהסטים,היינו 2על2 סה"כ, Tomer G. Quntix NuntaK, היה כיף (הייתי woodymaN עכשיו S6 |avi2k3)

שיחקת איתי, אני הייתי ההוסט ;D

היה אחלה משחק.

יש לי רשימה מלאה של ישראלים עם MW2 - אז אני מארגן הרבה משחקים בין ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו השלמתי את כל הטריילרים שלא ראיתי לפני המשחק..הinfami trailer כששומעים את מאקרוב מדבר the soil is not your own ועם בטח של זימר ברקע ענק.ראיתי אותו כבר כמה פעמים(בקירוב).

למרות שאני בד"כ ביקורתי, (מאוד), אני לא מצליח להבין איך אנשים ששיחקו בSPEC OPS יכולים להתלונן.

כמו שאמר פעם פלאקי "זה חלומו של כל ברווז!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה

בשעה טובה חזרתי הביתה וסוףסוף שיחקתי במשחק שאני כלכך ציפיתי לו

קניתי אותו דרך הקנייה פה ב HWZONE

התקנה מהירה 20 דקות בערך

התרשמות שלי מהמשחק:

חיכיתי כמו כולם, הרבה זמן ולא לשווא. אקשן טהור שלבים כיפיים ומהנים נשקים חדשים ומולטי פצצנ עם חידושים משלו

אין לי עדיין הרבה שעות משחק עדיין(רק שעתיים) אבל ביניים עולה על כל דבר שהכרתי.

יאלה אני זז לשחק

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

דברים מעצבנים :

- הכי חמור! אי אפשר למזער את המשחק, זה כל כך טיפשי.

- כשאני לפחות מחפש משחק הוא מתחיל לבדוק מ50 פינג ומטה, רק ב120 הוא מוצא וזה לוקח איזה 10-20 שניות עד שהוא מגיע לשם.

-שיש לאוייבים שלי סנייפרים טובים ולי לא !@!$!@

ניסת במקרה ALT +TAB ? זה עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...