Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 226 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

וואו, OVERGROWN עם אמצעי הקאמפינג שהתפתחו בMW2 פשוט מצויין

אגב, הסאבוטאז' פשוט מת. מזה לעזזל? לימיט נצחונות מוגבל ל1? ומה עם רוח התחרותיות? ומה עם המשמעות במילים שבסוף הראונד - "WE LOST THIS ROUND, BUT NOT THE WAR"

אם הם לא מחזירים את הסאבוטאז' של קוד4 אני מוכר את המשחק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הורג אותי האנשים שמתבכיינים שאני מתקמפר... כיאלו הם דורשים ממני לבוא לכוונת שלהם. :D

Daedra היקר!

אתה camper ,אבל זה בסדר מבחינתי... כל אחד ושיטת המישחק שלו,זו השיטה שלך אז סבבה.

פשוט מעצבן לשחק מולך (לא כי אתה הורג אותי, אל תרגיש שחקן כזה טוב)... כולם הורגים את כולם ,וכן, אין מה לעשות ,זה שפוחד הורג הכי הרבה, אבל TEAM WORK ?? שום דבר שנוגע לזה בכלל... שוב, אני אוהב להיות איתך בקבוצה, אבל לא מולך ,שונא לשחק נגד קאמפרים.. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Daedra היקר!

אתה camper ,אבל זה בסדר מבחינתי... כל אחד ושיטת המישחק שלו,זו השיטה שלך אז סבבה.

פשוט מעצבן לשחק מולך (לא כי אתה הורג אותי, אל תרגיש שחקן כזה טוב)... כולם הורגים את כולם ,וכן, אין מה לעשות ,זה שפוחד הורג הכי הרבה, אבל TEAM WORK ?? שום דבר שנוגע לזה בכלל... שוב, אני אוהב להיות איתך בקבוצה, אבל לא מולך ,שונא לשחק נגד קאמפרים.. זה הכל.

הוא דווקא כן שחקן טוב לדעתי ..

וקאמפינג לפעמים זה חלק מטקטיקה, ואני לא מדבר על המגזימים שכל המשחק יושבים בפינה ומחכים שיבוא להם מישהו מול הכוונת.

כי הם פשוט נובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה יופי! Overgrown ו-Crash מהמפות האהובות עלי. :yelclap:

רק מעצבן לחשוב שצריך לחכות עכשיו לשחרור של ה-DLC ובנוסף 30 יום בגלל הבלעדיות שה- קיבל.

דבר נוסף שהייתי רוצה לראות- הארכת זמן המשחק ב-TDM.

מה הם חשבו לעצמם שהם עשו משחק עד 7,500 נקודות? אנשים מסיימים שם משחק עם 20-30 הריגות כשהם טובים.

בגלל זה אני משחק רק Domination, שם אפשר להנות מה-Killstreaks שהרווחת, בניגוד ל-TDM הקצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דווקא כן שחקן טוב לדעתי ..

וקאמפינג לפעמים זה חלק מטקטיקה, ואני לא מדבר על המגזימים שכל המשחק יושבים בפינה ומחכים שיבוא להם מישהו מול הכוונת.

כי הם פשוט נובים.

לא אמרתי שהוא לא שחקן טוב, ברור שהוא כן, גם campers צריכים ךדעת להרוג, הוא לא תמיד camper כמובן, אבל בהרבה מקרים כן, גם כשלא צריך, שוב, אין לי בעייה איתו בכלל, אוהב לשחק איתו ,לא מולו.

הוא שחקן טוב, זה לא קשור .. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו זמן שבכית על זה שאני מתקמפר זה היה שכבשנו לכם את כול הדגלים ואני התרוצצתי לכם בבניין שלכם עם קלאס שמיועד להתקמר יותר... מן הסתם משתיק קול עם FAL אומר לך משו? הוא לא טוב בקרב חזיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...