Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 229 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אדיר.אחד החזקים.אגב בלי כל קשר, מישהו באמת יודע אם יש צבאית מעשית כלשהי לקטע של EMP? שיעשו את זה כנשק שסוגר אתכל התקשורת ומערכות האלקטרוניקה נטו כמו במולטי,או שבמציאות זה רק תוצר לוואי של פצצות אטום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:xyxthumbs:פששששש..מגניב ביותר.ואז גיליתי ששמת שני מאמרים. :kopfpatsch: פשוט נשמע שמדובר בדבר מאוד יעיל.מה שהפתיע אותי זה שהאמריקאים בונים על זה כבר מהמלחמה הקרה,הרבה לפני הסרט "קוד שבור".בטח איינשטיין השמן מרד אלרט עזר להם. הבנאדם גאון יה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא יכול לשחק במשחק! זה ממש מטריף אותי :pissed:

תראו את הת'ראד הזה: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1115338 מהפורום של סטים. יש שם די הרבה עם אותה בעיה כמו שלי.

למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות עם זה?

שלחתי כבר שני מיילים לתמיכה של IW והם לא ענו לי. בפורום שלהם גם לא עזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גדול !!! איזה רעיון יפה , מתאים אולי קצת יותר ל LEFT 4 DEAD

מי יודע איזה עוד רעיונות יש לחברים של ב או :)

הענין של ה MULTI PLAYER קצת מציק כי יש הרבה לאגים :(:kopfpatsch:

לא ממש לא יותר מתאים לנובים של MW2 עם שיטת הסכין D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הדיסק של המשחק השאלה היא אם אני יכול לתת אותו לחבר כדי שהוא ישחק רק את הסינגל פלייר או שברגע שהוא מותקן אצלי זה בילתי אפשרי?

אתה יכול להתקין לו על המשתמש שלך והוא יוכל להפעיל את הסינגל ב OFF LINE בלי שום צורך להתחבר לסטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתשלח לIW מייל נזעם שכתוב בו "אל תטריף אותי! אל תדליק את רבי!" תתנחם בעובדה שאם להרבה אנשים יש את אותה בעיה כמוך אז הגיוני להניח שIW יפתרו אותה מהר ככל האפשר.בהנחה שכבר ניסית את הפתרון של FIRE13RINGER שמובא בעמ' האחרון. עוד אופציה שתלויה ברמת ההתמכרות שלך,זה לנסות להחליף ,הזדמנות לשדרג ל7,או לחזור לXP עד שיתקנו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את מה FIRE13RINGER הציע וזה לא עזר. אין לי כרגע אפשרות לשדרג את מערכת ההפעלה לצערי.

באחד הפורומים כתבו לי שהבעיה הזאת היא חסימה של IW לפריצה. כשהמשחק רק יצא, שיחקתי קצת בפרוץ ואז החלטתי לקנות את המקורי. לפני שהתקנתי את המקורי מחקתי לגמרי את הגרסה הפרוצה. יכול להיות שבגלל שבהתחלה שיחקתי בפרוץ הם לא נותנים לי לשחק, למרות שבסוף קניתי את המשחק? יש פה מישהו שבהתחלה שיחק עם פרוץ ואז קנה את המשחק וזה כן עובד לו עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את מה FIRE13RINGER הציע וזה לא עזר. אין לי כרגע אפשרות לשדרג את מערכת ההפעלה לצערי.

באחד הפורומים כתבו לי שהבעיה הזאת היא חסימה של IW לפריצה. כשהמשחק רק יצא, שיחקתי קצת בפרוץ ואז החלטתי לקנות את המקורי. לפני שהתקנתי את המקורי מחקתי לגמרי את הגרסה הפרוצה. יכול להיות שבגלל שבהתחלה שיחקתי בפרוץ הם לא נותנים לי לשחק, למרות שבסוף קניתי את המשחק? יש פה מישהו שבהתחלה שיחק עם פרוץ ואז קנה את המשחק וזה כן עובד לו עכשיו?

אני שיחקתי בפרוץ לפני שקניתי את המשחק.

והיום אני משחק בסדר גמור, שום בעיות!

כנראה אתה לא מחקת את הגירסה הפרוצה לגמרי.

אתה השתמשת בהסרת תוכנות של ווינדוס? כי זה משאיר את קבצי הרגיסטרי של המשחק הפרוץ, אז כנראה שהמשחק המקורי גילה שיש לך קבצים של הפרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לענ"ד הסמטקס.גם מבדר יותר,כשנדבק למישהו,או למישהו עם מגן.גם מאוד יעיל בדומיניישן כי אתה לא יודע מי משתלט לך על הקונטרול פוינט אם הוא רק אחד או אולי יש מישהו שמחפה עליו,אתה יכול לטעות,אבל הסמטקס לא..אתה יכול לחטוף כדור,אבל הסמטקס לא.רימון לא נותן לי מספיק ביטחון בדברים האלה.מצד שני,רימון מוסיף המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...