Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 217 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקסים אתה כל-כך מצחיק.

הגליץ' הזה מתואר באתר שאתה המלצת לנו לעיין בו בחום.

מתברר שאתה בעצמך לא עיינת בו בחום... :P

והלינק הישיר לתיאור הגליץ':

http://www.modernwarfail2.com/2010/01/07/semtex-bug-avoid-death-when-stuck-with-semtex/

קטעים, הוסיפו שם תוכנה בשם The ModernWarfailCounter, סופרת את כל הבעיות שקורות לכם תוך כדי משחק.

It counts the FAILs in ModernWarfare2 you occur such as Closed Lobbys, Migrations Fails, Ultra Lag etc.

מעניין איזה מספרים נקבל איתה ::)

אני עיינתי בכותרת הראשית של האתר לזמנו (התמונה של חשבון הטויטר של באולינג בה הוא אומר שהוא הרג את כל קבוצת האוייב בSND וענו לו תשובה יפה ואקטואלית) ולא התעמקתי בו כ"כ, בכל מקרה הגליץ' הזה עובד. בדוק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב לפיוס עם IWNET? בכל מקרה היום היו כמה משחקים ממש טובים.מעבר לזה שJONIAR הצטרף והרביץ כמה חיסולים,נפלנו על קלאן אחד עם קמפר ואחד עם הקר פקאג',ובכל זאת נצחנו,ואחרי זה נפלנו על חבורת נובים(מסתבר שאפילו יותר ממני)שרצו ישר לתוך קו האש שלי.זה נהדר,הרגתי 3 פתאום ארבעה רצים לתוך היריות שלי כמעט בטור,קיבלתי מסוק במתנה...הלוואי שנפגוש אותם שוב.יאללה שבת שלום כולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG

היה איזה הומו שקרעתי לו תצורה בMW2 והוא כול הזמן התבכיין שאני ציטר... הוא חפר לי האפס הזה... ניסיתי לדבר איתו ואז אחרי זה אני קולט...

http://steamcommunity.com/profiles/76561198000054331

הוא קיבל באן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בפוקוס אני לא בפוקוס....

מה עושים?!?!

יצא לי לשחק שבוע אחד כמעט ברצף והייתי קורע כמו פסיכופט.

עכשיו שחזרתי מהבסיס אני כמו סבתא שגולשת באתרי בישול!!?! אני לא מצליח להתרכז בשיט :[

אני רואה שחקנים מולי רצים, מסתכל עליהם חולפים ורק אז קולט שצריך לירות WTF

יש סמים ,משהו שיכולים לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תצחק אבל זה הדבר הראשון שעשיתי....

יריתי על איזה מישהו מחסנית של intervention ובסוף, אחרי שפיספסתי הכל, היה לי מזל שאיזה חבר קבוצה קפץ עליו משום מקום כי אם לא הוא היה פשוט בא עד אלי עם אקדח יורה לי בראש מרוב נכה שהייתי.

נורא נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...