Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 216 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשמדביקים לי סמטקס למגן נידלקת הפונקציות החבויות במספר הגנים שהוריש לי סבו של סבי של סבו של סבו של סבו של סבו של סבו שלסבו של סבו של סבי שאכל חומוס ערבי אמיתי שגרם למוטצייה בגנום שלו, דבר שגורם לי להסתער על האחד שהדביק לי סמטקס למגן בשביל לקחת את הכופר הזה איתי לספאון הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני מצטער מנהל שאני אומר את זה אבל שיחקתי במשחק הפר*ץ עכשיו שם הכל עבד לי טוב

החלטתי ליקנות את המשחק קניתי את המשחק והכל סבבה הורדתי אותו וכשאני פותח אותו כלום לא קורה הוא יוצא ממנו אחרי כמה שניות לא עולה לי המניו יש פשוט תתמונה הזאת של השתי אנשים שעומדים שם עם אקדחים וזהו ואז יוצא אחרי בערך 5-10 שניות

ואני שילמתי על המשחק ונורא בא לי לשחק בו

בבקשה תעזרו לי

ותגידו יש מצב אני יכול לבקש מהם החזר כסף למה אני שילמתי עליו אז לא חבל על הכסף כאילו זה נורא חבל על הכסף אז שלפחות יחזירו לי את הכסף

דרך אגב המשחק לא עולה לי דרך הסטים אבל דרך השולחן עבודה זה עובד לגמרי טוב פשוט במציאת סרברים שבתוך המשחק אין סרברים ולא ניראה לי שאמורים ביכלל הליות כי צריך להתחיל תמשחק דרך הסטים אז הבעיה שלי היא בסטים שהוא לא מעלה את המשחק איך אני מתקן את זה????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני מצטער מנהל שאני אומר את זה אבל שיחקתי במשחק הפר*ץ עכשיו שם הכל עבד לי טוב

החלטתי ליקנות את המשחק קניתי את המשחק והכל סבבה הורדתי אותו וכשאני פותח אותו כלום לא קורה הוא יוצא ממנו אחרי כמה שניות לא עולה לי המניו יש פשוט תתמונה הזאת של השתי אנשים שעומדים שם עם אקדחים וזהו ואז יוצא אחרי בערך 5-10 שניות

ואני שילמתי על המשחק ונורא בא לי לשחק בו

בבקשה תעזרו לי

ותגידו יש מצב אני יכול לבקש מהם החזר כסף למה אני שילמתי עליו אז לא חבל על הכסף כאילו זה נורא חבל על הכסף אז שלפחות יחזירו לי את הכסף

:facepalm:

דרך אגב המשחק לא עולה לי דרך הסטים אבל דרך השולחן עבודה זה עובד לגמרי טוב פשוט במציאת סרברים שבתוך המשחק אין סרברים ולא ניראה לי שאמורים ביכלל הליות כי צריך להתחיל תמשחק דרך הסטים אז הבעיה שלי היא בסטים שהוא לא מעלה את המשחק איך אני מתקן את זה????

תעיף לגמרי את המשחק הפרוץ ואת המשחק המקורי, ורק אז תתקין את המשחק המקורי. עדכן אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Modern Warfare 2 Anti-Hack PC Patch Released 1.0.175

The 'hack-proof' Modern Warfare 2 has been hacked time and again, and typically Infinity Ward quietly pushes out a fix for the week's worst exploit, but today they've fixed several at once and offered patch notes, which is a first:

* Fix for latest texture hacks

* Fix to prevent players from getting inside geo

* Fix to prevent players with illegally pirated copies of Modern Warfare 2 from matchmaking with legitimate Modern Warfare 2 players

* Connection improvements for NAT-PMP routers

* Fix for "elevator" glitch that allows players to get out of playable area

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: :yelclap:

yet...

fuck IWnet

cheers mate!!!

רק חזרתי מהבסיס, עדכון ... או יופייי אולי עכשיו יזחל טיפה יותר מהר.

על המשחק הראשון קרטועים ולאגים דוחים.

מה שDjelectric אמר שוב ושוב ושוב ושוב שוב ושוב.

also

כולם לשים חתימה כמו שלי :)) עשיתי לה שינוי קטן וצודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל מפה מתאימה למגן, אבל במפות עם מספיק איזורים סגורים (סטייל קאראצ'י או סקידרואו) "צוות מגן" בעל יתרון מובהק אך ורק אם קיימת עבודת צוות בין נושא המגן לרובאי, וכמובן הפינג. אני לא יכול לשחק עם המגן בגלל הפינג הנוראי. אני רואה מאיפה מגיעה האש בזמן אמת כשלמעשה היא הגיעה מאותו כיוון לפני כמה עשרות שנייה... כמו כן שמתי לב שאחרי העידכון האחרון המגן איבד מכוחו, הרבה פעמים מתקפה חזיתית של נושא מגן אלי ניגמרה במותו ע"י דקירת סכין בחלקו הקידמי (הממוגן) שלפני ההגיון היה צריך לבלום את הסכין שלי...

עוד גליץ' מוזר שמצאתי- אתמול הדביקו לי סמטקס בהריגה ה24, מרוב עצבים "דחפתי קלות את העכבר לפנים" מה שגרם לשחקן להתקופף, ומכיוון שהוא עמד ליד קיר חלק מראשו ניכנס לתוך הקיר- דבר שגרם לי לשרוד את הפיצוץ של הסמטקס

OMFG :o

מקסים אתה כל-כך מצחיק.

הגליץ' הזה מתואר באתר שאתה המלצת לנו לעיין בו בחום.

מתברר שאתה בעצמך לא עיינת בו בחום... :P

http://www.modernwarfail2.com/

אתר אקאטאלי ושימושי, ממליץ בחום לעיין :xyxthumbs:

והלינק הישיר לתיאור הגליץ':

http://www.modernwarfail2.com/2010/01/07/semtex-bug-avoid-death-when-stuck-with-semtex/

קטעים, הוסיפו שם תוכנה בשם The ModernWarfailCounter, סופרת את כל הבעיות שקורות לכם תוך כדי משחק.

It counts the FAILs in ModernWarfare2 you occur such as Closed Lobbys, Migrations Fails, Ultra Lag etc.

מעניין איזה מספרים נקבל איתה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...