Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 204 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מצליח להבין איך להרוג מישהו עם סכין ההטלה. הזיה.

פלאש.

לכל יש את הסטיה שלו (לא במונח במיני:D),ולכן אתם צריכים לדעת מהי הסטיה בבדיקה פשוטה:

תעמדו קרוב מול קיר,ותירו כמה פעמים ותראו את החורים - ממש כמו במציאות,רק שפה לא עושים איפוס.

ה AK סבבה,רק צריך להוריד אותו קצת בירי ממושך למטרה רחוקה,או לירות בצרורות של 3 או 2.

אם כבר אתם מדברים על זבל,אז זה הנשק F2000.

שבת שלום לכולם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי AK, מישהו פה אמר שהוא לא משהו, ואני כל כך מסכים. פשוט בלתי אפשרי!!!! אני לא מסוגל לפגוע בפיל ממרחק כלום עם הנשק הזה, גם עם משתיק קול. הרתע פשוט מטורף!

אחרי הכשלון עם AK עברתי לצלפות. אז כן, עכשיו אני קצת מתקמפר (במיוחד בשבילך XTZ וגם בשביל מר DAGDEGAN ;)) אני משתמש ב-M21 יש לו רתע ממש נמוך. פתחתי את כוונת ACOG ועכשיו אני לא יכול לעצור את הנשימה עם SHIFT. למה??? ככה זה אמור להיות? עם הכוונת שבאה עם הרובה יכלתי לעשות את זה. מה טוב בכלל ב-ACOG על רוב"צ?

מצלפי הקבוצה, אשמח לטיפים ;D במיוחד לגבי איזה מפות מתאימות לצלפות (חוץ מWASTLAND)

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאש.

אם כבר STUN, אם זורקים עליי אני רץ נשכב וקם כמו מטורף...

יש פה יותר מדי עמודים, אז יש מצב ששאלו את השאלה הזו כבר... אבל בכל זאת :) -

איזה הוא המועדף עליכם?

SCAR גם פה, ובמקום השני ה ACR לטווח רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK...

עזבתי את כל רובי הסער למינהם (לעת עתה), עברתי לסנייפינג ,הולך לי דיי טוב האמת ,בכל מפה זה טוב, הכל תלוי בך כמובן.

אני עדיין לא תותח של צליפות אבל אני בסדר (אני משער).

הנשק המדובר הוא Intervention M-200 ,פשוט פסיכי עם full metal jack .

אתה מקלף ראשים כליל.... ;D

זהו להיום, ואגב, הפסקתי עם ה Daily Nuke , אני מתמקד במשהו אחר, למרות שאני עדיין עושה ניוקים , הגעתי כבר ל38 ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...