Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 205 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

תהנה

הלוואי וזה היה כ"כ קל בגרסת הpc..עם כמות הלאגים והdelay שיש לנו צריך נוסחה מיוחדת שלפיה אתה מציב את כמות הפינג ומחשב את זווית הפגיעה ואת התוצאה אתה מחלק בשתיים כדי לדעת אם תפגע ואיפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלוואי וזה היה כ"כ קל בגרסת הpc..עם כמות הלאגים והdelay שיש לנו צריך נוסחה מיוחדת שלפיה אתה מציב את כמות הפינג ומחשב את זווית הפגיעה ואת התוצאה אתה מחלק בשתיים כדי לדעת אם תפגע ואיפה..

שכחת לעשות לתוצאה הסופית עצרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי AK, מישהו פה אמר שהוא לא משהו, ואני כל כך מסכים. פשוט בלתי אפשרי!!!! אני לא מסוגל לפגוע בפיל ממרחק כלום עם הנשק הזה, גם עם משתיק קול. הרתע פשוט מטורף!

אחרי הכשלון עם AK עברתי לצלפות. אז כן, עכשיו אני קצת מתקמפר (במיוחד בשבילך XTZ וגם בשביל מר DAGDEGAN ;)) אני משתמש ב-M21 יש לו רתע ממש נמוך. פתחתי את כוונת ACOG ועכשיו אני לא יכול לעצור את הנשימה עם SHIFT. למה??? ככה זה אמור להיות? עם הכוונת שבאה עם הרובה יכלתי לעשות את זה. מה טוב בכלל ב-ACOG על רוב"צ?

מצלפי הקבוצה, אשמח לטיפים ;D במיוחד לגבי איזה מפות מתאימות לצלפות (חוץ מWASTLAND)

זה היה אני ומצאתי את הבעיה. האנימציה של הנשק מטעה, כשאתה יורה ירי ממושך והכוונת עולה ברוב הנשקים אתה צריך להוריד את הכוונת בשביל לתקן, עם ה-AK אתה מכוון נמוך ממש שהכוונת מראה כשהיא מתחילה לטפס. תעמוד מול קיר ממרחק של 25 מטר ותירה רצוף עם הכוונת ותראה איפה יוצאים הכדורים.

ה AK סבבה,רק צריך להוריד אותו קצת בירי ממושך למטרה רחוקה,או לירות בצרורות של 3 או 2.

אם כבר אתם מדברים על זבל,אז זה הנשק F2000.

שבת שלום לכולם ;)

ה-F2000 דווקא ממש חביב, קצב האש המטורף מחפה על הנזק הנמוך, הבעיה שהרטע הגבוע הופך אותו ללא שימושי במיוחד לטווח רחוק. לעומת זאת חד משמשעית ה-F2000 עם stopping power הוא הנשק הכי קטלני לטווח קצר. לפחות מרובי הסער, ואולי אפילו יותר מ-G18 אקימבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי אותו ולא מצאתי שום סיבה לשיחרור המאוחר שלו.

טווח קצר? התבור +SP קטלני באותה מידה ושימושי גם למרחקים

יצא לי לא אחת להרוג 3 אויבים פנים מול פנים בירי מהמותן עם התבור.

דווקא ה FAMAS לטווחים ארוכים פשוט מצויין

אלו שני הנשקים העיקריים שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא קטלני כי הוא מקשה על אחרים לפגוע בך, הרי כשאתה נפגע הכוונת שלך זזה וה-F2000 משחרר בין כדור וחצי ל-2 על כל כדור של ראשי אחר.

ואתה בטח עשית את הטעות של להיכנס בין כוונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים יש לי לאגים מטורפים

אני בקושי מסוגל לשחק...

אתה לא לבד, זאת גם אחת הסיבות שאני לא משחק

תן לי לנחש, ADSL?

דווקא רובי הצלפים הם היחידים שמתאימים למשחק מלא לאגים, כשאתה פוגע במישהו רחוק ממך (שלרוב אין לו סיכוי לפגוע בך) הוא חוטף את מלוא הנזק (אבל באיחור של כמה עשרות שנייה).

איך הלאגים באים לידי ביטוי אצלכם? אצלי החלו מין תקיעות כאלא, בהן המשחק לא מגיב לשבריר שנייה, לרוב התקיעות האלא מתארכות שאני חוטף אש

בלתי שחיק בעליל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא לבד, זאת גם אחת הסיבות שאני לא משחק

תן לי לנחש, ADSL? דווקא רובי הצלפים הם היחידים שמתאימים למשחק מלא לאגים, כשאתה פוגע במישהו רחוק ממך (שלרוב אין לו סיכוי לפגוע בך) הוא חוטף את מלוא הנזק (אבל באיחור של כמה עשרות שנייה).

איך הלאגים באים לידי ביטוי אצלכם? אצלי החלו מין תקיעות כאלא, בהן המשחק לא מגיב לשבריר שנייה, לרוב התקיעות האלא מתארכות שאני חוטף אש

בלתי שחיק בעליל...

צודק.

זה בעיה כללית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אני ממש גרוע.

מישהו יכול לתת לי טיפים והדרכה כדי להשתפר? :bash:

קודם כל תתמקד בקלאס אחד שאתה יודע שהוא רב שימושי.

תיקח איתך את הPERKS שהכי עוזרים לסגנון המשחק שלך

לדוגמא - אם אתה רגיל לשהוות במקמות גבוהים עדיף שתיקח איתך COMMANDO PRO כדיי שלא תקבל נזק מנפילה

בתור PERK אמצעי אני תמיד מעדיף להשתמש בSTOPPING POWER PRO שמוסיף לך כח פגיעה לכדורים.

בקשר לרובה ראשי ההמלצה שלי היא רוס''ר, כל אחד והעדפות שלו, אני למשל מעדיף את SCAR-H או M4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...