Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 179 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמות הנובים בשרתים גורעת שחקים... סיימתי משחק TDM עם 72-5 כשכל הקבוצה לא עשתה צעד! כולם התקמפרו ולא זזו! שלא נדבר על הקבוצה האוייבת שהתקמפרה עם מטולים...

כל החברה החדשים האלא שקנו את המשחק הרסו אותו ואת IWNET

צריך להעביר מבחן לפני שמוכרים לבן אדם את המשחק , אם הקונה לא עובר את המבחן המוכר מפנה אותו לSIMS

וואו.. איזה הגזמה פרועה.. תגיד - קראת מה כתבת לפני ששלחת?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי הרבה יותר מרגיז שאני הורג מישהו עם מטול (בדרך כלל כשאני עובד על shotgun שבו אני אף פעם לא משתמש) והוא מתחיל לילל...

ואז בהזדמנות הראשונה שאני מת (בדרך כלל 3 שניות אחר כך), אני צריך להתחיל להתנצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו.. איזה הגזמה פרועה.. תגיד - קראת מה כתבת לפני ששלחת?!

הגזמה פרועה? העובדה שצריך להחליף שרת 20 פעם בשביל להגיע למשחק בו החברה יודעים לשחק (או לפחות לזוז ) זאת הגזמה? אתה כניראה חדש למשחק כמו רבים אחרים כמוך שהורסים את החווייה שהייתה בימיו הראשונים של המשחק בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bashash: ראה הודעתי מאתמול על הנוצה ותפסיק לילל גם אתה - יש משימות שצריך להשתמש בהן במטול כדי להרוויח אותן. אם אתה בוחר לוותר על 12500 נקודות (כלומר 2500 על המשימה של המטול ו-10000 על התמחות בנשק) זו בעיה שלך.

המטול זה כלי לגיטימי במשחק - זה לא hack, זה לא צ'יט.

--

maximskv: אתה טועה: יש לי את המשחק מהשבוע הראשון מאז שהוא יצא.

אני אולי לא שחקן בחסד עליון אבל אני לא מתקמפר אף פעם ואם אני משתמש בסנייפר אני מתבעס מהמשחק לגמרי.

להסיק שכל מי שקנה את המשחק אחריך הוא שחקן גרוע ורק אתה "השחקן האמיתי" שעושה הכל כמו שצריך - יש להגיד על זה רק דבר אחד: פחחחחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהחלט צריך להתנצל.... :nixweiss:

אם זה מעצבן אותך, תפסיק להשתמש במטול ואז לא תצטרך יותר להתנצל...

הוא יצטרך להתנצל ברגע שאנשים יפסיקו עם קפיצות חתוליות, ריצות אמוק עם סכין ורימון סימון (וגם בלי הרימון), התקמפרות במקום אחד כל המשחק עם רובה צלפים, אקימבו של נשקים.....

אמממממ..... שכחתי משהו? לא, לא ניראה לי..... בעצם אולי גם הפלת רימון חי אחרי מוות

לסיכומו של עניין, הוא לא צריך להתנצל

וגם אני לא מתכוון להתנצל על זה שיש לי קלאס מיוחד עם מטול ו-danger close

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bashash: ראה הודעתי מאתמול על הנוצה ותפסיק לילל גם אתה - יש משימות שצריך להשתמש בהן במטול כדי להרוויח אותן. אם אתה בוחר לוותר על 12500 נקודות (כלומר 2500 על המשימה של המטול ו-10000 על התמחות בנשק) זו בעיה שלך.

המטול זה כלי לגיטימי במשחק - זה לא hack, זה לא צ'יט.

--

maximskv: אתה טועה: יש לי את המשחק מהשבוע הראשון מאז שהוא יצא.

אני אולי לא שחקן בחסד עליון אבל אני לא מתקמפר אף פעם ואם אני משתמש בסנייפר אני מתבעס מהמשחק לגמרי.

להסיק שכל מי שקנה את המשחק אחריך הוא שחקן גרוע ורק אתה "השחקן האמיתי" שעושה הכל כמו שצריך - יש להגיד על זה רק דבר אחד: פחחחחח.

מתי אמרתי שאני הוא השחקן האמיתי וכל מי שקנה את המשחק אחרי הוא אפס? אני אמרתי שכמות החברה החדשים למשחק (או לFPS בכלל) עלתה בימים אלו ורמת המשחק הכללית ירדה, אם פעם היה כיף לשחק כי המשחק היה שומר על הטרנד של המהירות והאקשן הרי עכשיו הוא הפך לFPS באנאלי בו אתה רץ מבית לבית ומנקה אותו מקאמפרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות הנובים בשרתים גורעת שחקים... סיימתי משחק TDM עם 72-5 כשכל הקבוצה לא עשתה צעד! כולם התקמפרו ולא זזו! שלא נדבר על הקבוצה האוייבת שהתקמפרה עם מטולים...

כל החברה החדשים האלא שקנו את המשחק הרסו אותו ואת IWNET

צריך להעביר מבחן לפני שמוכרים לבן אדם את המשחק , אם הקונה לא עובר את המבחן המוכר מפנה אותו לSIMS

הנה - אמרת את זה פה.

בכל מקרה, אני מסכים - כמות הקמפרים עלתה אבל מצד שני, יש משחקים שבהם פתאום נהיה בלאגן - כלומר כולם על כולם ויש פחות קמפרים. פשוט צריך ללמוד להתמודד גם עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

72 אומר שעשיתה 7200 נקודות ומישהו התמזל מזלו ועשה עוד 3 קילים לניצחון?!

אפשר להרוג הרבה בDOM... עוד משהו מרגיז שהישראלים נתפסים רק על הTDM כי זה הכפתור הראשון אין להם סבלנות לקרוא.

אבל אתמול דווקא הרגשתי שיש שיפור רציני בקהילה כי שיחקתי רק נגד ותיקים במשחק יותר והיה יחסית קשה. שהמאזן שלי היה על כול הריגה - הריגה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאסור לתת לקיטורים הפנימיים שלנו להרוס את רצף הקיטורים שלנו על IWNET. הם האויב האמיתי!

בכל מקרה המחשב שלי קרס היום שוב..אני מקווה שהוירוסים היו הסיבה ללאגים האדירים שלי היום ושאחרי הפרמוט הזה לא אשמע יותר את המילה וירוס ב500 השנים הקרובות. :kopfpatsch:

עוד כמה פנינים על המשחק שמצאתי בVGAMES: "מכסחי המיתוסים"..חביב מאוד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשחק עם מטול זה רק אומר שהוא לא יודע לשחק בשיט,ולכן הוא משתמש בשביל להשיג הריגות וקצת בטחון וריגוש..

אני זוכר שבשרתים של MW1 היתה חסימה של מטולים וC4,כל מי שהיה משתמש היה מת ועף מהשרת.

הכי מרגיז זה שאני בא לכבוש את הדגל ב DOM,ופתאום איזה חולה עגבת דופק בי מטול מתחילת השלב ב respown..תופעה!

אתמול או שלשום אני מודה ששחקתי (סיבוב וחצי) עם מטול באופן קבוע בשביל challenge,ועשיתי תוצאות מטורפות.

בלי להשתחצן או משהו,אבל אם אני הייתי משתמש במטול,הייתי נותן nuke כל סיבוב.

הצעת השף:

Scavenger

Stopping Power

SitRep

+

ACR או תבור

תנסו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...