Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 71 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי ששרפתי את השעה וחצי השעה האחרונות במולטיפלייר הגעתי למסקנה שאו שאני לא מבין איך משחקים או שאני ממש גרוע (בהחלט יכול להיות שניהם).

למישהו יש כמה דקות להסביר לי בצ'ט איך מתמודדים עם הטירוף הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה רק מחזק שזה לא המקום לדבר על זה.... תפתח ת'רד חדש ואם אתה רוצה אני יכול לנסות לעזור...

היה לי ת'רד בתמיכה תכנית לבעיות חומרה, לא כ"כ עזרו לי שם (לא שלא ניסו). אני אקפיץ את הדיון הקודם, מקסימום אם אני לא אמצע אותו אני אפתח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששרפתי את השעה וחצי השעה האחרונות במולטיפלייר הגעתי למסקנה שאו שאני לא מבין איך משחקים או שאני ממש גרוע (בהחלט יכול להיות שניהם).

למישהו יש כמה דקות להסביר לי בצ'ט איך מתמודדים עם הטירוף הזה?

רואים שלא חויות מולטי בעבר... :silly:

זה ענין של תרגול אין מה לעשות...

רק כדאי שתבחר CLASS מתאים ליכולות שך. שאת זה אתה צריך לפענח לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מישהו שלא יושן עכשיו בבוקר?

מה אתם אומרים על CO-OP בסביבות השעה 9-10?

אגב, איך אני עושה שם צבעוני?

עוד מוקדם מקסים... :sleep:

שם צבעוני , לפני כל אות שאתה רוצה צבע , תשים את הקידומת הבאה 1^ (כמו שזה רשום - משמאל לימין , כובע או איך שקוראים לזה ואז כל מספר מ1-10)

אם אתה שם את זה בהתחלה , זה ייצבע לך את כל השם עד שתשים עוד אחד במקום אחר בתוך השם , מקווה שהבנת אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי את כל הקהילה של HWZONE לסטים ואני רואה מי מחובר וכו'...

עדיין אני לא מוצא שום שרת להתחבר אליו.

כתוב לי שאני צריך לחכות עד שיהיו עוד 7 או 3 אנשים... כל פעם אותו מספר. לא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוספת את האנשים וכולם משחקים לבין זה שאתה לא מוצא שרת אין קשר , אני מקווה שאתה מבין את זה....

לגבי המשחק , אני למשל נהנה לשחק עם סיימון אז כל פעם שהוא משחק , אני לוחץ על החץ הקטן שיש ליד השם שלו ולוחץ על JOIN GAME , ככה אני מגיע לשרת שהוא משחק (כנ"ל לגבי אחרים) , זה קצת מקל על העניינים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שלא חויות מולטי בעבר... :silly:

זה ענין של תרגול אין מה לעשות...

רק כדאי שתבחר CLASS מתאים ליכולות שך. שאת זה אתה צריך לפענח לבד.

נו, מה לעשות - ככה לומדים.. :P

העניין הוא שכשאני מסתכל על השחקנים האחרים, אני תמיד מרגיש שהם הרבה יותר מהירים ממני. אני גם לא מבין איך אני מוצא את האוייבים שלי - עד שאני מגיע לנקודה האדומה היא כבר נעלמת כי מישהו כבר טיפל בה. הדבר שאני הכי לא מבין זה איך יכול להיות שאני עושה בערך 7 קילים במשחק ואחרים עושים 20-30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהוספת את האנשים וכולם משחקים לבין זה שאתה לא מוצא שרת אין קשר , אני מקווה שאתה מבין את זה....

לגבי המשחק , אני למשל נהנה לשחק עם סיימון אז כל פעם שהוא משחק , אני לוחץ על החץ הקטן שיש ליד השם שלו ולוחץ על JOIN GAME , ככה אני מגיע לשרת שהוא משחק (כנ"ל לגבי אחרים) , זה קצת מקל על העניינים...

אז זהו שזו פעם ראשונה שאני משתמש בסטים.

בכל מקרה כשאני רואה אנשים אחרים האופציה JOIN נמצאת באפור. ואז אני לא יכול להתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי...

בסטים יש לך טאב שנקרא Friends , שם אתה רואה את כל מי שנמצא במשחק או בכלל מחובר לסטים.

ליד כל שם יש חץ קטן , שאתה לוחץ עליו יש לך את האופציה להצטרף למשחק שאותו חבר משחק.

אצלי בתוך המשחק , בלחיצת Shift+Tab הCommunity של סטים עולה לי ושם אני רואה את רשימת החברים שמשחקים ועושה בדיוק את מה שרשמתי לך קודם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי...

בסטים יש לך טאב שנקרא Friends , שם אתה רואה את כל מי שנמצא במשחק או בכלל מחובר לסטים.

ליד כל שם יש חץ קטן , שאתה לוחץ עליו יש לך את האופציה להצטרף למשחק שאותו חבר משחק.

אצלי בתוך המשחק , בלחיצת Shift+Tab הCommunity של סטים עולה לי ושם אני רואה את רשימת החברים שמשחקים ועושה בדיוק את מה שרשמתי לך קודם...

אני הבנתי אותך. אתה לא הבנת אותי.

אני לוחץ על אחד החברים המחוברים למשחק (הם כבר בפנים) ואני לא יכול ללחוץ על JOIN. זה באפור (כלומר האופציה לא עובדת לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...