Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 75 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אהבתי אותו בגלל שהוא לא אוטו'

למישהו גם מתעדכן המשחק?

יש לכם מושג מה הולך להיות בעדכון?

זה הקטע שהוא ממש מקוון ובצרור של 3 כדורים שהוא משחרר הוא הורג

נכון לא הכי טוב לCLOSE COMBAT אבל עדיין אני מוציא איתו 2-3 הריגות לפעמים גם שקרובים אליי.

פתחתי אותו רק היום בצהריים וכבר השגתי איתו איזה 250 הריגות עם הנשק.

תנסו אותו הוא ממש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק זה לא הגיוני בשיט,המשחק מקרטע מאוד.

יש עוד חבר'ה שזה קורה להם?

1920X1080P

ALL MAXEDOUT.

<==

יכול להיות שפשוט הכרטיס לא עומד בהגדרות האלה ::)

וגם אני לא מצליח להיכנס למשחק

כל הזמן כותב scanning for game updates וכלום לא קורה

ניסיתי את מה שREZA אמר אבל אצלי זה מעודכן :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המשחק הראשון שאני לא מצליח להתקין אותו ואין לי מושג גם למה. המשחק הגיע אליי היום מארקדיה (השתתפתי בהזמנה הקבוצתית של HWZONE) ואני התחלתי להתקין מהדיסקים אבל ברגע שהחלק של ה- מתחיל ההתקנה כבר לא משתמש יותר בדיסקים ונראה לי שזה מתחיל להוריד ישר מה- עצמו. הוא היה כמעט שעתיים על תהליך של "preparing cache files" או משהו כזה ובסופו הוא נתקע. ובלי קשר ה- עצמו נתקע קבוע ובקושי מתחבר אפילו למשתמש שלי. ניסיתי להתקין הכל מחדש כמה פעמים וזה נראה ממש ממש דפוק. אפילו כשהתקנתי את hl2 התקנתי את המשחק עצמו מהדיסק קודם ואח"כ פשוט צירפתי אותו ל- שלי. כאן אין לי מושג מה הולך.

אשמח לעזרה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימתי את הסינגל פלייר, דעתי עליו:

העלילה מסופרת כל כך גרוע שזה פשוט אסון, משחקים כל כך הרבה דמויות ויש כל כך הרבה טוויסטים ובגידות שאי אפשר לעקוב אחרי מה שהולך. מה גם שחצי מהם בכלל לא מוסברים, אתה אמור להבין אותם מההקשר או משיחות רדיו באמצע קרב סוער. הכי הטריד אותי שיש דמות שבוגדת בכם, דמות שהיא חלק חשוב מהעלילה, ולא מוסבר למה, הייתי צריך לקרוא בעמוד ויקי על למה היא בגדה בנו, זה פשוט מגוכח... יש רגעים שאתה פשוט מרגיש כאילו אתה רואה אופרת סבון, כשפיספסת חלק מהפרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...