Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 475 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

אגב, בדומיניישן, מה זה משנה לקבוצה שלי, אם היא מחזיקה בA/B/C, אם בסופו של דבר המנצחים, זה אלו שהגיעו ל200 הריגות?

הקבוצה הראשונה שצוברת 200 נקודות מנצחת.

המטרה היא להחזיק יותר דגלים, לאורך יותר זמן כדי שקצב צבירת הנקודות שלכם יהיה גדול משל הקבוצה היריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם רק כל החשקנים היו יודעים על SPAWN TRAPPING, שיטה שבה גם מחזיקים 2 מתוך 3 דגלים לאורך כל המשחק וגם הופכים את עניין ההריגות למשחק ילדים בשביל הקבוצה... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא התקמפרות.

זה מעודד את הקבוצה היריבה לנסות בכל הכוח לצאת מהSPAWN שלהם, ומעודד את הקבוצה שלך להסתובב מסביב לSPAWN שלהם ולהחזיק אותם בתוכו.

אם זה מעודד התקמפרות לדעתך אז כל דבר מעודד התקמפרות. BULLSHIT. לפעמים זה נראה כאילו אנשים אובססיביים להתקמפרות ועוד דברים בסגנון במשחק הזה בצורה לא בריאה.

If you wanna take your kids camping, play COD4.©

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים לשחק מסריח ולשעות spawn lock, תעשו, אני לא אוהב לעשות את זה, אני רוצה לתת ליריב שלי סיכוי 50% להרוג אותי, אם אני יודע מאיזה כיוון הוא בא והוא לא יודע מאיזה כיוון אני בא אז אני ביתרון, ואני מרגיש מעפן גם אם אני הורג אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו שטויות. הדבר הכי גרוע במשחק זה להיות בקבוצה של נובים.

כשהם לא הורגים את האוייב זה פשוט מביא אותך למצב שהאוייב תמיד בחיים לידך ויש הרבה ממנו.

אין לי בעיה שיעשו מלכודת דגלים אבל שהקבוצה תדע איך לצאת משם.

במינימום, שהקבוצה תדע לברוח ולנסות לתפוס דגל רחוק בכדי שהמלכודת לא תתפוס יותר.

כשאתה משחק עם אהבלים שדופקים ספרינט ישר מהספון לתוך הכוונות של האוייב גם לך הסיכוי להישאר בחיים צונח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו שטויות. הדבר הכי גרוע במשחק זה להיות בקבוצה של נובים.

כשהם לא הורגים את האוייב זה פשוט מביא אותך למצב שהאוייב תמיד בחיים לידך ויש הרבה ממנו.

אין לי בעיה שיעשו מלכודת דגלים אבל שהקבוצה תדע איך לצאת משם.

במינימום, שהקבוצה תדע לברוח ולנסות לתפוס דגל רחוק בכדי שהמלכודת לא תתפוס יותר.

כשאתה משחק עם אהבלים שדופקים ספרינט ישר מהספון לתוך הכוונות של האוייב גם לך הסיכוי להישאר בחיים צונח.

:xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא התקמפרות.

זה מעודד את הקבוצה היריבה לנסות בכל הכוח לצאת מהSPAWN שלהם, ומעודד את הקבוצה שלך להסתובב מסביב לSPAWN שלהם ולהחזיק אותם בתוכו.

אם זה מעודד התקמפרות לדעתך אז כל דבר מעודד התקמפרות. BULLSHIT. לפעמים זה נראה כאילו אנשים אובססיביים להתקמפרות ועוד דברים בסגנון במשחק הזה בצורה לא בריאה.

If you wanna take your kids camping, play COD4.©

תראה, כל המטולים וההתקמפרויות לא מפריעים לי יותר מדי בסך הכל.

אבל השיטה הזו היא שיטה שכל מהותה הוא להישאר באיזור מסויים ולהרוג כל מי שמגיע לטווח שלך. זוהי התקמפרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כל המטולים וההתקמפרויות לא מפריעים לי יותר מדי בסך הכל.

אבל השיטה הזו היא שיטה שכל מהותה הוא להישאר באיזור מסויים ולהרוג כל מי שמגיע לטווח שלך. זוהי התקמפרות.

התקמפרות זה שאתה יושב בפינה נידחת ומחכה למישהו במשך שעות עד שיבוא

This.

SPAWNTRAPPING זה לא כל מה שאמרתם, ולא יתרון, זה לשחק חכם. בטח שמי שחכם יותר הוא ביתרון על מי שפחות חכם ולא מנצל את המשאבים שסביבת המשחק מאפשרת לו לנצל. ;) (מופנה אל "סרגל כאוס")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

This.

SPAWNTRAPPING זה לא כל מה שאמרתם, ולא יתרון, זה לשחק חכם. בטח שמי שחכם יותר הוא ביתרון על מי שפחות חכם ולא מנצל את המשאבים שסביבת המשחק מאפשרת לו לנצל. ;) (מופנה אל "סרגל כאוס")

סרגל כאוס? יפה שאתה עדיין לומד אנגלית

דרך אגב, גם התקמפרות זה לשחק חכם, זה נקרא טקטיקת מארב, וכמו שראיתי אתה לא טורח להפסיק להשתמש בטקטיקה הזאת, אז אתה בטח יודע כמה זה מעצבן להתקמפר ולראות שהאויב גם מתקפמר, והמשחק נתקע... אתה בתור קמפר בטח אוהב את זה נורא כי אתה ממשיך, אבל אני בתור מי שמת מקמפר כמוך ורואה את שניכם בתור קמפרים אפסים מתקמפרים אחד לשני במשך 3 דקות ומתעייף מלחכות לSPAWN בחיפוש והריסה כבר דופק תראש מרוב שאתם נובים ולא יכולים לשחק נורמאלי

משמעו, לשחק חכם זה לא תמיד לשחק לכיף, זה או לשחק בשביל ההריגות או לשחק בשביל הXP, גם אם את הXP אפשר לערוך, אני בספק אם 1. כל הנובים הקמפרים האלה מודעים לכך 2. יש להם המון בושות, הם קמפרים, מטוליסטים, חלקם משתמשים בHBS וG18 אקימבו, אתה רוצה לבייש אותם עוד יותר בלהגיד להם לפרוץ תמשחק? הם לא יהיו , למרות שחלקם גם , אבל לא עד כדי כך, הם "רק" WH...

רוצה לשמוע עוד משהו? גם מטוליסטים הם טקטקיה הרבה יותר חכמה, שימוש בכדורים הרבה יותר קטלניים אמור להיות יותר קטלני מאשר שימוש בכדורים רגילים, והם יכולים להרוג כמה אנשים במכה, אה? אתה בטח גם אוהב להשתמש במטול, אז זה לא אומר לך כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרגל כאוס? יפה שאתה עדיין לומד אנגלית

דרך אגב, גם התקמפרות זה לשחק חכם, זה נקרא טקטיקת מארב, וכמו שראיתי אתה לא טורח להפסיק להשתמש בטקטיקה הזאת, אז אתה בטח יודע כמה זה מעצבן להתקמפר ולראות שהאויב גם מתקפמר, והמשחק נתקע... אתה בתור קמפר בטח אוהב את זה נורא כי אתה ממשיך, אבל אני בתור מי שמת מקמפר כמוך ורואה את שניכם בתור קמפרים אפסים מתקמפרים אחד לשני במשך 3 דקות ומתעייף מלחכות לSPAWN בחיפוש והריסה כבר דופק תראש מרוב שאתם נובים ולא יכולים לשחק נורמאלי

משמעו, לשחק חכם זה לא תמיד לשחק לכיף, זה או לשחק בשביל ההריגות או לשחק בשביל הXP, גם אם את הXP אפשר לערוך, אני בספק אם 1. כל הנובים הקמפרים האלה מודעים לכך 2. יש להם המון בושות, הם קמפרים, מטוליסטים, חלקם משתמשים בHBS וG18 אקימבו, אתה רוצה לבייש אותם עוד יותר בלהגיד להם לפרוץ תמשחק? הם לא יהיו , למרות שחלקם גם , אבל לא עד כדי כך, הם "רק" WH...

רוצה לשמוע עוד משהו? גם מטוליסטים הם טקטקיה הרבה יותר חכמה, שימוש בכדורים הרבה יותר קטלניים אמור להיות יותר קטלני מאשר שימוש בכדורים רגילים, והם יכולים להרוג כמה אנשים במכה, אה? אתה בטח גם אוהב להשתמש במטול, אז זה לא אומר לך כלום

ממ... אני אנסה לא ליפול לתגובה הילדותית הזו אבל אגיב בכל אופן.

קודם כל אנגלית אני יודע לא פחות טוב מעברית, והפסקתי ללמוד אנגלית עוד לפני שאתה התחלת ללמוד אותה, אז תעשה לי טובה. סה"כ צוחקים איתך.

דבר שני - אתה שיחקת איתי כמה משחקים אז אין לי מושג על מה אתה מבסס את זה, אבל לקרוא לי קמפר? ;D בחיים שלי לא ניסיתי אפילו לשבת בפינה ולחכות לאנשים. I'm all about run n' gun. סמוך עליי.

אולי אתה מתכוון לאיזה KILLCAM שראית אותי מחכה לאויב שמן הסתם ציפיתי לבואו וראיתי אותו מתקדם לכיוון מקודם? זה לא נקרא להתקמפר, זה נראה לתפוס את השכל ולעצור לפעמים כדי לתפוס את האויבים מהתחת.

כמובן, תאמין למה שבא לך להאמין ודעתך על איך שאני משחק לא מעניינת אותי יותר מדי, אבל מוזר שאתה קורא לי קמפר כששיחקת איתי ובטח ראית איך אני משחק.

הבנתי שגם לעומרי יחד איתי קראת קמפר? ;D מצחיק אתה.

ובכל אופן GET YOUR SHIT STRAIGHT לפני שאתה פונה לשחקן מסויים באופן אישי ומאשים אותו באיך שהוא משחק, כשהוא בכלל לא משחק בצורה שבה תיארת את זה, אבל שיהיה.

ד"א יש כ'כ הרבה WRONG בפוסט שלך (מה שנוגע לטקטיקות המשחק וכו') שאני לא אטרח אפילו להתחיל לפענח ולהגיב על זה. :lol:

רק שלא יגרר לאיזה ריב ילדותי... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...