Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 447 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הגעת לנקודה שבה בTDM-FFA אתה בוחר לעצמך רק סנייפר וסומך על עצמך שרק איתו אתה מנצח אז אין לך ממש לאן להתקדם...

אני נעשתי טוב יותר רק בגלל שכפיתי על עצמי את השימוש למרות שבכל רגע יכולתי להגיד לעצמי "fuck it, אני לוקח עכשיו את הסקאר ומשסע את דרכי שוב לראש הטבלא" אבל הרבה פעמים סיימתי שני-שלישי ואפילו בתחתית הטבלא, למרות שניסיתי כמה שאני רק יכול.

עכשיו המצב הרבה יותר טוב, הרבה פחות טעויות הרבה יותר הריגות "בטוחות". ולמשני אגב בחרתי לי את הרפיקה. אני מודע שהPP2000 יכול להיות לא פחות טוב, אני פשוט אוהב את הכח המרוכז של צרור שלשה. הנשק הזה מדוייק בערך לכל טווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא אמרתי fuck it, פשוט הכרחתי את עצמי להשתמש רק באינטר במשך כמה ימים, זה עושה פלאות. אני כבר נלחם ליד כל הרוס"רים, אם הם שחקנים ממוצעים סביר להניח שאני אשחט אותם, אם הם שחקנים טובים-טובים מאוד+ אז הסיכוי שלי קטן. לא נורא, משתפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע תורי:

אתמול נכנסתי למשחק ואיזה האקר דפק לי את הפרופיל. למזלי יש לי גיבוי שלו, אבל אני לא מצליח לגרום לסטים לעדכן מהקבצים במחשב במקום מהענן.

איך עושים את זה? הוא לא שואל אותי מה לעשות, אלא עושה SYNC אוטומטי מהענן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתתף בצערך...

(ושמח שיש עוד אנשים כמוני!! חה חה )

לא סתם, באמת מה עושים עם זה עכשיו...גם אני לא יודע איך לשחזר את זה דרך ...יש לי גיבוי לקובץ

:P

אגב מי שרוצה שיוסיף אותי, אני כרגע עם הכינוי המוצנע של Hot Vagina

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה קרה היום

למרות שהרוב פתוח שם עכשיו אני רואה גם פינגים וצבעים שונים

שימו לב לפינג של המארח :facepalm:

ואאי! צריך להשאיר את זה ככה! הכי טוב שאתה רואה את הפינגים. זה טיפשי שלא יודעים.

אבל לי יש 3 גיבויים ליתר ביטחון. מה הם לא שווים כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כיף בזה? לוקח שעה לכוון ואחרי שעה וחצי של משחק פרק כף היד כואב. שיחקתי בזה איזה שבועיים, אבל זה פשוט לא זה :-\

אם היית מתרגל לXBX360 ומתחיל לעשות QUICKSCOPING היית מבין מה זה, והיית מבין איזה מסריח זה QS במחשב.

מה גם שMW2 הרבה יותר כיפי בקונסולות והרבה יותר אקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כיף בזה? לוקח שעה לכוון ואחרי שעה וחצי של משחק פרק כף היד כואב. שיחקתי בזה איזה שבועיים, אבל זה פשוט לא זה :-\

תלמד אחי, להכל מתרגלים

שווים שווים.

הצילו לי פעם את הפרופיל.

לא יודע למה אצלכם הוא לא שואל מאיפה לעדכן.

בעיקרון זה אמור לעבוד. תמיד עדיף שיהיה גיבוי לפרופיל.

גם לי זה קרה אתמול,ראבכ אין לי כח כבר

שוב רמה 1!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...