Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 449 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חפש בגוגל ALTERIWNET

זה אפילו לא נקרא פרוץ כי הוא קנה את המשחק.

ולפני שאתם מתחילים עם פרוץ\פריצות\לא חוקי לא שמוקי. אין כאן משהו לא חוקי. הוא שילם? יש לו את הזכות להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קיבלתי צ'ופר "אמיתי" ראשון. היום צ'ופר,מחר ניוק,מחרתיים....העולם!!!!!!!מוהאהאהאאהאהאהאאהאהאהאהא >:D

עוד כמה ימים יש לי יומולדת (לא באמת יש לי אבל תזרמו), אני רוצה שתתן לי ניוק מתנה. ואל תאכזב! :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה ימים יש לי מבחן ענקי במשפט מנהלי ואני רוצה לקבל מעל 80 אז נראה שיש ניגוד אינטרסים ביננו.זה לא שאני מעלה צ'ופרים חופשי לאויר כרגע..זה ייקח קצת זמן.אבל אם אתה רוצה אני יכול לתת לך הנחה של 50 שקל אם תצטרך למכירה הקבוצתית של סטרקרפט http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=461629.0. איך אני איתך? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.kickasstorrents.com/cod6-mw2-eam-rank-hack-prestige-1-level-70-everything-unlocked-p-t3380245.html

תתעלמו מהפרופיל רמה 70 שיש שם ויש לכם כלי נהדר.

לא הבנתי , זה כלי שפורץ ועושה הכל רמה 70?

אני רוצה בדיוק ההיפך , אני רוצה משהו שמחזיר את זה אחורה או לפחות נותן אופציה לגבות את הפרופיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה ימים יש לי מבחן ענקי במשפט מנהלי ואני רוצה לקבל מעל 80 אז נראה שיש ניגוד אינטרסים ביננו.זה לא שאני מעלה צ'ופרים חופשי לאויר כרגע..זה ייקח קצת זמן.אבל אם אתה רוצה אני יכול לתת לך הנחה של 50 שקל אם תצטרך למכירה הקבוצתית של סטרקרפט http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=461629.0. איך אני איתך? ;)

מה זה סטארקראפט? בחיים לא ראיתי את המשחק. אם הוא טוב, אז למה לא? למרות שאני דווקא מחכה לקרייסיס 2 ולבלאק אופס. ולא בא לי להתמכר לעוד משחק.

אבל אם אתה נותן לי הנחה, וזה משחק טוב כמו שאתה אומר-אבל אני לא יודע. אז למה לא? תוסיף אותי עם סימן שאלה לרשימת המשתתפים במכירה.

ובזמנך החופשי-תנסה ניוקים, תעשה אותי גאה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה סטרקרפט????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תשחק בראשון הוא עולה היום 50-100 שקל עם תוספות ומדובר בקלסיקה של ממש.אמנם זה משחק אסטרטגיה אבל זה אחד המוצלחים ביותר שהיו אי פעם והפך לספורט הלאומי בקוריאה.בנוסף יש בו ניוקים-בכל מקרה תשחק בראשון קודם רק בשביל להכיר את העלילה הממש טובה לעניות דעתי.

ויש בו ניוקים. :D

מעבר לזה אני מת כבר לניוק ראשון אבל אני חוזר לגיחה רק פעם פעמיים בשבוע אז ייקח לי קצת זמן,נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הפסקתי לעשות ניוקים ב FFA. יותר כיף 5 7 9. אני עם הקילסטריקס של ניוק רק ב dom.

אגב, דגדגן, איך יש לך כזה רצף נצחונות מטורף? לי יש 13, מעל זה אני לא יכול בגלל ש:

א) יש בוסטרים.

ב) לפעמים מצטרפים באמצע/לקראת סיום ואז זה נחשב הפסד.

ג) לפעמים משחקים עם עוד שבעה טיוברים ו G18 runners.

(כל אלה מדברים על FFA)

אז איך יכול להיות רצץ של מעל 60?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הפסקתי לעשות ניוקים ב FFA. יותר כיף 5 7 9. אני עם הקילסטריקס של ניוק רק ב dom.

אגב, דגדגן, איך יש לך כזה רצף נצחונות מטורף? לי יש 13, מעל זה אני לא יכול בגלל ש:

א) יש בוסטרים.

ב) לפעמים מצטרפים באמצע/לקראת סיום ואז זה נחשב הפסד.

ג) לפעמים משחקים עם עוד שבעה טיוברים ו G18 runners.

(כל אלה מדברים על FFA)

אז איך יכול להיות רצץ של מעל 60?

גם לי זה מוזר ,כרגע אני על 161 :-X

לא הבנתי איך זה עובד אבל זה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי , זה כלי שפורץ ועושה הכל רמה 70?

אני רוצה בדיוק ההיפך , אני רוצה משהו שמחזיר את זה אחורה או לפחות נותן אופציה לגבות את הפרופיל

זה כלי שיודע לגבות ולשחזר פרופילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...