Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 442 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה ידעתם שאפשר לראות דרך SMOKE דרך זכוכית סדוקה? גיליתי את זה ואז ראיתי את הסירטון ההוא שאני לא זוכר מי הביא אותו מה שאושיש את טענותיי.

ולמישהו יש משחק למכירה? אני מדבר על מישהו כמו פיס-שלא משחק הרבה. בכלל. ולא מישהו כמו Sniper או DJ שמשחקים לא קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ידעתם שאפשר לראות דרך SMOKE דרך זכוכית סדוקה? גיליתי את זה ואז ראיתי את הסירטון ההוא שאני לא זוכר מי הביא אותו מה שאושיש את טענותיי.

ולמישהו יש משחק למכירה? אני מדבר על מישהו כמו פיס-שלא משחק הרבה. בכלל. ולא מישהו כמו Sniper או DJ שמשחקים לא קצת.

30$ :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל בפורום של ותבדוק ב tradezone, לא פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא, שיחקתי קצת FFA עם AK מושתק אחרי הרבה משחקים עם הTAR, נחמד והכול, אבל עכשיו שחזרתי לTAR פשוט אין תחרות ביניהם, וגם לא בין הTAR לשום רוס"ר אחר במשחק... ברגע שלומדים איך להשתמש בTAR מטווח ארוך הרובה הזה פשוט אוכל כל דבר.

באסה שהAK לא קטלני במשחק הזה כמו שהוא בCOD4.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל TAR אכן יש אותו נזק כמו ל AK אבל Fire Rate גבוה יותר. ל AK יש חדירה מטורפת לקירות שאתה עושה double kills כשאתה יורה על אחד (וגם RPD) 8)

ולמה אתה לא שם את התג? שים, שיהיה לנו שם טוב יותר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב להסתובב עם תאגים של כלמיני קלאנים במולטי במיוחד במשחקי FPS, אני אוהב את הכינוי שלי נקי בלי צבעים ובלי תאגים למיניהם...

לDEEP IMPACT בCOD4 היה שימוש, עם AK היה כיף להוריד אנשים דרך הקירות, אבל בMW2 המפות לא כ'כ בנויות לPENETRATION KILLS ככה שיתרון החדירה של הAK הוא לא משמעותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב להסתובב עם תאגים של כלמיני קלאנים במולטי במיוחד במשחקי FPS, אני אוהב את הכינוי שלי נקי בלי צבעים ובלי תאגים למיניהם...

לDEEP IMPACT בCOD4 היה שימוש, עם AK היה כיף להוריד אנשים דרך הקירות, אבל בMW2 המפות לא כ'כ בנויות לPENETRATION KILLS ככה שיתרון החדירה של הAK הוא לא משמעותי...

למה MW2 המפות לא בנויות לPENETRATION?

יש את QUARY INVASION ועוד המון. רק בWASTELAND לא משתמשים בחדירת הקירות בכלל. אולי ממש טיפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו הרבה-הרבה יותר קירות וחומרים דקים שדרכם יכלת לראות חלקית מישהו רץ ולהוריד אותו דרך הקיר.

בMW2 המפות בנויות באופן הרבה יותר "סגור", לא יודע אם שיחקת COD4 בזמנו (ואם לא אז כדאי לך לנסות) אבל דוגמאות טובות לכך יהיו מפות כמו BACKLOT וAMBUSH.

בקיצור, כרגע כשלמדתי להשתמש בTAR-21 מכל מרחק אין רוס"ר טוב ממנו, וגם לא SMG טוב ממנו בתכלס... ::)

ד"א, זורם לכם פרייבט QUICKSCOPING?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...