Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 450 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר שמישהו כתב כאן איך לגבות את הפרופיל באופן ידני (העתקת קבצים ועדכון הפרופיל מהמחשב שלך במקום מסטים), אבל אני לא מוצא את זה עכשיו. טוב בכל זאת ת'רד של מעל 600 עמודים...

אפשר לקבל שוב את ההסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה, וכשאני משחזר את הפרופיל מספיק רק להעתיק בחזרה את הקבצים? כי אני זוכר שהיה צריך איכשהו לעדכן אח"כ את הפרופיל מהמחשב שלך ולא מסטים (כי הרי הפרופיל בעצם שמור שם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק! הבנאדם מטורף!! אם הייתי משחק נגדו הייתי בטוח שהוא צ'יטר...

לפי דעתי זה סתם ניצול של איזה באג במשחק.

הרי הוא בכלל לא נכנס לכוונת וכבר משחרר ירייה.

ראיתי את זה כבר בכמה מקומות.

היו צריכים לעשות את זה יותר מציאותי : אי אפשר לפגוע אם אתה לא נכנס ממש למצב כוונת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאיזה סרבר פרוץ וקיבלתי את הכל :s07: :s07:

ישר כיביתי את המחשב. לא עזר.

אז הפעלתי את הגיבוי. שהפעם האחרונה שעדכנתי אותו היה לפני יומיים, אין לי FALL CAMO בכלום! יש לי רק URBAN באינטר. ואיבדתי את הEMBLEM של הניוק :-X :-X :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לאיזה סרבר פרוץ וקיבלתי את הכל :s07: :s07:

ישר כיביתי את המחשב. לא עזר.

אז הפעלתי את הגיבוי. שהפעם האחרונה שעדכנתי אותו היה לפני יומיים, אין לי FALL CAMO בכלום! יש לי רק URBAN באינטר. ואיבדתי את הEMBLEM של הניוק :-X :-X :-X

גם לי זה קרה.... בה לי לקחת את הבן אדם שעשה את זה... אבל לא יש לי טונה של בגרויות עכשיו -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ביומיים הצלחת להשיג את כל זה אני בטוח שתוך ימים ספורים תחזיר את ההישגים, אל תדאג ילדון :xyxthumbs:

אני מניח שהוא התכוון שאת הדברים האלה הוא הרוויח הרבה לפני היומיים האחרונים ובכל זאת השחזור של הפרופיל איבד אותם...

לעזאזל עם הIW האלה, מזל לפחות שאת ה COD הבא הם כבר לא יעשו :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...