Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 446 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז הוא החזיר את התג בחזרה עד שביקשתי ממנו (שוב)

בכל מקרה העפתי אותו גם מרשימת ה"חברים".

והיום קיבלנו תוצאה יפה בדומיניישן:

חחחח :lol: :lol: :lol: איך יכול להיות 0? מה הם לא כובשים על ההתחלה את A /C?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א מאוד השתפרתי ב QS, גיליתי שמאוד עוזר לעמוד במקום לחצי שנייה ב QS או אפילו להתכופף. ו Steady Aim לא מועיל בשיט (רק ל NSים).

רק עכשיו גילית את זה? היית צריך לראות קצת TUTORIALS ביוטוב לQS... בכל מקרה רמת הביצועים שאליהם אפשר להגיע בQS במחשב כל-כך נופלת מהקונסולות שאני בכלל לא מנסה אפילו לעשות QS במשחקים רגילים... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הוא החזיר את התג בחזרה עד שביקשתי ממנו (שוב)

בכל מקרה העפתי אותו גם מרשימת ה"חברים".

והיום קיבלנו תוצאה יפה בדומיניישן:

:-*

אתמול בלילה היו לנו כמה משחקים הזויים לא סימון? או שיותר מידי קלים ,או שעם צ'יטרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן. היה טוב אתמול.

שיחקנו איזה סיבוב 6X6 ומספר ההריגות של שנינו היה גבוה יותר מכל העשרה האחרים יחד :lol:

אוקיי מצטער על הבילבול.

אני חדש בכל הקטע של הסטים..

ערכתי את הפרופיל ואישרתי את כל מי ששלח לי הזמנה.

:)

כל החברימוס כאן:

http://steamcommunity.com/groups/HWzone

תצטרף ותצרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי להעלות סנייפר מונטאז' בגלל שמאוד השתפרתי, באים אלי שניים שלושה ואני מחסל אותם אחד אחד רק ב QS / NS, אני מתחיל להיות מקום ראשון ב FFA רק עם סנייפר. אגב סתם לשתף אתכם, אלה הם "אינסטינקטי הצליפה" שלי: נסיון QS / NS ראשון. אם אני מפספס-זורק סכין. אם מפספס שוב (שזה כבר נדיר) מחליף בשנייה ל Deagles שלי. אם אני פוגע אבל לא הורג אני או זורק סכין או מחליף לאקדחים. 8)

אני אעלה את המונטאז' ברגע שירד קצת הלחץ של הבגרויות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיון QS / NS ראשון. אם אני מפספס-זורק סכין. אם מפספס שוב (שזה כבר נדיר) מחליף בשנייה ל Deagles שלי. אם אני פוגע אבל לא הורג אני או זורק סכין או מחליף לאקדחים. 8)

כל זה בהנחה שלא פותחים לך את התחת עם איזה 2 SHOT ASSAULT RIFLE עוד לפני שאתה מצליח לכוון. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אני פוגע כבר בירייה הראשונה, כך שזה לא הכי רלוונטי בעולם. אבל כן, לפעמים קורעים אותי עם איזה TAR לפני שאני מספיק להתחיל להכנס לכוונת :hat:

בכל מקרה, אני הכי נהנה לצלוף כי אחרי כל QS או זריקת סכין מוצלחים אני מרגיש מגניב כזה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אני פוגע כבר בירייה הראשונה, כך שזה לא הכי רלוונטי בעולם. אבל כן, לפעמים קורעים אותי עם איזה TAR לפני שאני מספיק להתחיל להכנס לכוונת :hat:

בכל מקרה, אני הכי נהנה לצלוף כי אחרי כל QS או זריקת סכין מוצלחים אני מרגיש מגניב כזה :cool2:

אני מבין שאתה אחד השחקנים הכי טובים ברשת ;)

לפי התיאורים שלך יש לנו המון המון מה ללמוד...אולי נעשה פרייבט? תראה לי מה למדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה אחד השחקנים הכי טובים ברשת ;)

לפי התיאורים שלך יש לנו המון המון מה ללמוד...אולי נעשה פרייבט? תראה לי מה למדת?

אשמח להצטרף דגדה, בכלל גם לעשות הרבה 1ON1ים, סכינים ורימונים יעופו באוויר, יהיה EPIC.

ובכלל, תתחבר לסטים גם כשאתה בעבודה ולא משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...