Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 441 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי אמר שאני מצפה למשהו? אני נהנה מMW2.

בניגוד לרבים פה שמתעמקים ולוקחים את כל השטויות כמו שלל הקאמפרים והמטוליסטים במשחק קשה וברצינות אני משחק באיזי בשביל הכיף.

אני פשוט מאמין שלא שווה למהר ולהוציא כסף על משחק שלא חסרים בו פאקים משמעותיים כשעומד לצאת משחק חדש שצפוי להיות טוב יותר מהנוכחי.

ורק מעצם העובדה שTREYARCH ידועים על העבודה שלהם וההקשבה ללקוחות, זה שהם אשכרה עושים בטא כדי שוב, להקשיב ללקוחות, זה שהם מודיעים מראש מתוך דאגה ותשומת לב ללקוחות שהתלוננו על כך בMW2, שיהיו DEDICATED SERVERS מעיד באופן ישיר על כך שנוכל לצפות להרבה פחות פאקים וחוסר בלאנס כמו שיש בשפע בMW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת יודע איך AK47 נשמע באמיתי

וזה ממש לא דומה למה שיש במשחק

ממה שיצא לי לשמוע AK במציאות, יש לו באמת אשכרה רעש של עץ. כאילו אתה נותן מכות על קרש :P

במשחקים האלו זה תמיד שונה...מה שכן, לנשר מדבר יש רעש דומה סבבה.

אגב מה קורה עם הקטע הזה של הסרברים..מה זה החרא הזה? כל פעם אני נכנס ל TDM ואז זה עובר לי משרת לשרת, משנה לי HOST, לפעמםי אנשים אומרים לי שאני HOST איטי מדי, ולפעמים אחרים, ואז זה עושה לי הגירה של HOST, ומפה פתאום UNABLE TO CONNECT TO HOST והלך המשחק.

אני לא מאמין שעל זה שילמתי 60$, כדי שיפרצו לי תמשחק ויתנו לי RANK של 70, כדי שכל שניה יפול שרת, ועוד לשלם תוספת 15 על מפות חדשות.

הם מוזמנים לאכול לי תנקניקיה כי זו פעם אחרונה שאני קונה משחק שלהם...עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול כמעט להשבע שאותה ההודעה שקראתי עוד לפני שאני בעצמי רכשתי את המשחק הייתה שלך, זה היה משהו כמו "התאהבתי במולטיפלייר של המשחק הזה, פשוט לא יכול להפסיק לשחק! ;D"

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיו DEDICATED SERVERS מעיד באופן ישיר על כך שנוכל לצפות להרבה פחות פאקים וחוסר בלאנס כמו שיש בשפע בMW2.

כפי שלמדתי על בשרי , DS הם רק חלק מהמשוואה , אם לא יהיו MODDING TOOLS אז ייתכן ויהיו בדיוק את אותן הבעיות שיש היום.

בBC2 יש DS ועדיין יש פאקים,באגים,חוסר באלאנס וכד' - ההבדל היחיד הוא שיש לנו אדמינים ושניתן לאזן את המשחק גם באופן "ידני" (גם אם זה טיוב נובס וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים שבפרוץ אין את הבעיות האלה... גם יש את כל המפות בחינם :lol:

מוזר שהם שומרים על אותו התמחור גם אחרי שהמשחק נפרץ להם. הייתי בטוח שהם יחתכו מחירים בחצי.

ההיגיון אומר שאף אחד לא יקנה אם אפשר להשיג אותו בחינם.

מה שמצחיק מעבר לזה - הפרוצים יכולים להשתמש ב-Console בשביל לבטל Host Migration...

מוצאים איזה מישהו עם חיבור 5Mbit שיהיה השרת וזהו.

לא יודע מה איתכם אבל אני מרגיש פראייר רציני שקניתי את המשחק הזה.

הוא אצלי חודש וקצת וזו היתה אחת ההשקעות היותר גרועות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסה"כ אתם צודקים אך יש במשחק הזה גם לא קצת דברים טובים וכיפים...

מתלוננים על הפאקים אבל זה לא משחק גרוע.[br]פורסם בתאריך: 8.06.2010 בשעה 10:22:22

ולנושא אחר-ילד מהכיתה שלי רוצה לקנות את המשחק, מישהו מוכר בזול?

ודגדה... את ההצעות שלך אני לא הולך לקבל. גם אם זה יהיה בחינם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני מרגיש פראייר רציני שקניתי את המשחק הזה.

הוא אצלי חודש וקצת וזו היתה אחת ההשקעות היותר גרועות שלי.

אפשר להפוך את זה, אפשר לסובב את זה, אפשר להסתכל על זה בדרכים שונות

אלו ה165 שקלים הכי כיפיים שהשקעתי בחיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...