Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 438 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

לא מסכים איתך. בתור שחקן אקס בוקס הרבה שנים אני יכול להגיד לך שהרמה שם בכלל אחרת ואפילו יותר נוח עם השלט (של ה PS3 השלט חרא לאללה )

זה מה שאמרתי ,הXBOX ממש נוח ,אני מכיר ,יש לאחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרה לי שהבאתי AC בווייסטלאנד.

ישב לי אחד עם משגר טילים בדיוק בקצה של המפה (מתחת למטוס) ולא הצלחתי לכוון עליו... :facepalm:

איזה מפגר זה. פעמיים אני רואה אותו מוציא עלי טיל ואני מנסה הכל בשביל להוריד אותו ולא מצליח.

טייס מטומטם, לא יכול להשכיב את המטוס עוד קצת???

אני שונא שזה קורה לי. זה למה אני מתלבט אם לעבור לצ'ופר ב wasteland במקום AC (גם ב derail).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש לי תחושה שהטייסים של המסוקים במשחק הזה מפגרים לגמרי, הצ'ופר הזה בקילסטריק 7 שווה לתחת.

הוא יורה עליך את זז קצת נכנס לביניין והוא שוכח ממך גם כשאתה יוצא, נהרגתי מהחרא הזה אולי 3 פעמים בכל ה 400 שעות משחק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בהארייר זה אותו הדבר... יש לו ימים שהוא טוחן אנשים בלי סוף ויש לו ימים שהוא סתם עומד שם את החצי דקה שלו וטס.

גהינום מתחתיו והוא בעננים כאילו כלום. דפקט.

היחיד שאפשר לסמוך עליו זה ה- Pave Low. הוא תותח לא משנה מה :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החצי דקה הדקה.

מה, חשבת שחסר בלאנס רק בנשקים או בפרקים של המשחק? ;D

לקח לי שעה להבין שאתה אומר balance. לא הבנתי מה אתה אומר "in the lance"? בלאנס? :P

אגב מישהו ניסה vector עם FMJ? המשתיק קצת מחליש אותו, בלי משתיק הוא אכזרי עוד יותר. אני פשוט מת על הרובה הזה. טעינה מהירה, דיוק גבוה (ה SMG הכי מדוייק), ו fire rate מטורף. הבעיה היחידה היא שהוא מרוקן מחסניות בשניה. חובה scavanger. אפילו לא OMA-צריך להחליף קיט כל דקה :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקטור יש PENETRATION RATE נמוך למדי, FMJ לא יעזור פה הרבה.

הווקטור מרוקן מחסניות בשנייה וזה מעצבן, הרי שאי אפשר לתת 3 טאפים של 3 פגיעות כדי להרוג מרחוק, בלי ריקויל בכלל צריך פשוט לרסס כי אנערף כמה פגיעות לוקח לו להרוג... :-\

מתחיל להמאס עליי הUMP, במיוחד עם הלאגים שיש לאחרונה.. זה כאילו IWNET הוגדר בפאטצ' האחרון לבחור את ההוסט הכי גרוע או משהו.

מוזר שכמעט כולם עכשיו משחקים עם UMP בFFA, אף אחד לא מוכן לוותר על קצת MOBILITY וללכת על רוס"ר.

איפה הTAR-21 FANS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר לי על הלאגים.... הייתי עכשיו ב-SND.

הרגתי מישהו וראיתי מאיפה השניים האחרונים שלהם ירו.

הייתי האחרון בקבוצה ועשיתי איגוף מעולה.

דקרתי בנאדם (הוא מת כמובן) אבל בדיוק היה Host migration.

איך שהוא סיים לבחור הוסט (גרוע עם לאגים) אני רואה את הבנאדם חי ומכוון את הרובה שלו לפרצוף שלי.

אין צורך להסביר שהוא הרג אותי והפסדנו.

כבר אין לי כח למשחק הזה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקטור יש PENETRATION RATE נמוך למדי, FMJ לא יעזור פה הרבה.

מה זאת אומרת? העובדה שיש FMJ עוזרת להתגבר על ה Bullet penetration הנמוך. וממרחק יורים צרורות צרורות של איזה 4-5 כדורים. פשוט צריך "ללמוד את הריקוד שלו", כמו ש DJ אומר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...