Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 437 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

היה כיף לשחק איתך גוני בוי עכשיו אתה יודע כמה שאני נוב ^^

קיצר שיניתי את הניק אבל זה עדיין לא מעדכן אותו במשחק עצמו, אין לי כוח להתעמק בזה עכשיו יש לי עבודה באקסס לעשות (אני יודע איך לעשות את זה אבל זה לוקח כלכך הרבה זמן...) ובגרות בתנ"ך מחר, קיצר יש לי סיבה לא לשחק, ד"א, לא שאני שונא עד כדי כך אנשים שמשתמשים בRPG או במטולים אבל זה קצת מעצבן, אני מכוון לראש, הוא גוסס מוות, מעיף לי יריה מאחורי הגב ואני מת, אתה יכול לקרוא לזה טקטיקה אבל אישית לדעתי זה מאוד מעצבן

אותו סיפור אם אנשים שרצים אלי עם MARATHOM+UNLIMT SPRINT+STUN GRENADE והם מספיק מהירים שהם דופקים בי סכין לפני שאני מוציא יריה או לוחץ על E

בלי להעליב, לדעתי אפילו יותר טובים מי קמפרים\אנשים שמתמשים במטולים וRPG, למה? כי מודים שהם , אנשים שמשתמשים במטולים\RPG או קמפרים יתרצו את העובדה ורובם ישתמשו בתרוץ "טקטיקה", סבבה טקטיקה אבל מתי ש3\4 מהאנשים מתקמפרים במשחק, מה שיוצא (וזה יצא לי בהמון משחקים) שהמשחק לא זז, ואני ועוד שני אנשים היחידים שזזים, ברגע שאמרתי להם להפסיק לנוע אפשר היה לראות בבירור שאין הריגות ואין מיתות, דבר כזה מוציא את כל הכיף מהמשחק ואז אני דופק תראש ושואל את עצמי אם על זה שילמתי כמעט 300 שקל, אני לא משחק בשביל לנצח\אקספי\יחס הריגות גבוה, אני משחק בשביל להנות, ומה לעשות אני לא נהנה שהמשחק לא זז, עובדה שאני הבן-אדם היחידי בכל המשחק הזה שלא מקלל שהורגים אותו

קיצר די עם החפירה, הבנתם את הנקודה שלי :\ אני יכול להתרגל לקמפרים, אבל שהם לוקחים Heartbeat sensor או G18 AKIMBO זה כבר עסק מלוכלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AC130 נגד אנשים בבניין זה בלתי אפשרי.

מה אתה מדבר.. AC מחסל כל מה שזז בתוך בניין.. השיטה שלי להצליח לקלוע עם הטיל הענק לתוך מקום קטן זה להחליף לכוונת של הרובה הבינוני, לראות איפה אני אפגע, ואז לעשות "zoom out" לפגז ולירות.

ו chaosruler, ציינתי בפירוש שאני לא משתמש בזה בקרב פנים אל פנים (אמרת שהם גוססים רצח ואז יורים עליך טיל), אלא כדי לירות דרך נגיד ולהוריד קאמפרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AC130 יותר טוב מהכל, עשיתי איתו שלשום ארבעה ניוקים בשני סיבובים.

בכל מקרה, לי קצת נמאס מכל המודים הרגילים, עברתי לKILL STREAK של 3-4-5 קבוע, UAV CARE ו- ,

למה? כי אני משחק רק S&D ,אגב ,במוד הזה יש את כל המפות החדשות חופשי ,יש שם המון המון נובים ,אבל זה יותר כיף כי המשחק ממש משעמם אותי בימים האחרונים ,לנצח כל הזמן בDOM ,לעשות ניוקים וכו' וכו'..... נשמע קצת כמו "חלאס" :cool2:

אז אם בא לכם לשנות פאזה אתם מוזמנים אליי לפארטיות של S&D ,

cya guys :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך אתה מביא ניוקים בכזאת קלות. אני מביא AC130 כל איזה שניים-שלושה סיבובים, אבל לי אין ניוק כל פעם שיש לי AC130, פשוט בגלל שאני לחוץ, קשה לי לכוון ואני מת 2-5 הריגות לפני הניוק.

טוב, כנראה שזה רק עניין של תרגול :P

ד"א, למה שלא תנסה לעשות ניוקים ב SnD? טכנית זה אפשרי, אבל אתה חייב מרתון ו lightweight ולהרוג מלא אנשים, או שאתה יכול לבקש מהקבוצה שלך לא להרוג אף אחד :P

יהיה ממש מגניב אם תעשה שם ניוק, בעיקר אם זה יהיה ביו טיוב :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית זה אפשרי - אבל זה יהיה ממש קשה

כי הרי בקבוצה השנייה יש מקסימום 6 שחקנים

ז"א שאתה צריך שיהיו יותר מ4 סיבובים במשחק ולהיות פחות או יותר היחיד שהורג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילים אחרות, צריך שכולם חוץ ממך יהיו ממש גרועים.

או שפשוט תסכם עם הקבוצה שלך לא להרוג אף אחד... והאויבים לא צריכים להיות כל כך נובים בשביל למות.. הרי ליד דגדה כולם נראים נובים :smile1:

נ.ב

חוץ מהסוסים האלה מMACHINIMA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי שהבאתי AC בווייסטלאנד.

ישב לי אחד עם משגר טילים בדיוק בקצה של המפה (מתחת למטוס) ולא הצלחתי לכוון עליו... :facepalm:

איזה מפגר זה. פעמיים אני רואה אותו מוציא עלי טיל ואני מנסה הכל בשביל להוריד אותו ולא מצליח.

טייס מטומטם, לא יכול להשכיב את המטוס עוד קצת???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי שהבאתי AC בווייסטלאנד.

ישב לי אחד עם משגר טילים בדיוק בקצה של המפה (מתחת למטוס) ולא הצלחתי לכוון עליו... :facepalm:

איזה מפגר זה. פעמיים אני רואה אותו מוציא עלי טיל ואני מנסה הכל בשביל להוריד אותו ולא מצליח.

טייס מטומטם, לא יכול להשכיב את המטוס עוד קצת???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

וואיייי איך אני מכיר את החרא הזה, רק שתדע שככה עובד AC130 ,קראתי על זה קצת, אין לו טווח של 360 מעלות ,זה שיכפול של המציאות.

או שפשוט תסכם עם הקבוצה שלך לא להרוג אף אחד... והאויבים לא צריכים להיות כל כך נובים בשביל למות.. הרי ליד דגדה כולם נראים נובים :smile1:

נ.ב

חוץ מהסוסים האלה מMACHINIMA

תודה רבה על המחמאות אבל בוא לא נגזים ,אני כבר לא ממש אתגר, אתם כולכם כבר מרסקים אותיהמון פעמים ,נשבר המיתוס ;D

ולגבי משינמה ,כמו שאחיך היקר אמר ,הם משחקים בקונסולות ,זה סרט אחר ,שם יש המון המון נובים ,שימו לב שרוב ההריגות שם (כולל היפות והנדירות) הן הריגות נובים שפחות מוצאים את עצמם עם הגיים פאד, אני מאמין שאם תשימו אותם עם התנועה של המחשב, הפינגים של המחשב ,הנובים\קמפרים וכו'... של המחשב :P

+ עכבר ומקלדת ,לא יהיה להם כזה קל. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...