Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 244 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

dugdegun,גנבת לי את התמונה שרציתי להדביק ל Dj.. :)

מר Dj היקר,עכשיו הוצאת את עצמך נקניק X2 !

אם אני משחק עם צלפים במפה קטנה,ואתה משחק עם רובה סער,זה אומר שאתה צריך לקרוע אותי..

אבל במקרה שלך,מה שעשית זה לבכות ולהשתמש במטול !!!... והכי מצחיק שקרעתי אותך בכל זאת :lol: :lol: :lol:

אתה סופר מטוליסט (וזאת לא הפעם הראשונה),ולא חסר לך שאתה משתמש גם באקימבו,שעכשיו אתה רוצה להחרים שחקנים..

זה בסך הכל משחק,אם אני קורע אותך קצת,זה לא אומר שצריך להתלכלך ולהרוס משחק :-\

אחלה יום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

באונה איזה גזורים אתם!!

ילדים ,לא לריב :o

מזה משנה?

כל אחד נוב מידי פעם, ו DIMER ,אל תשתמש בזה שאתה נוב, אתה לא,אז זה לא תירוץ ;D

לכולנו יש משחקים שבא לנו להשתעשע עם מטול ואקימבו סתם כנקמה, חלק דיי FUN של המישחק לדעתי,מצד שני אני יכול להתרכז ולפרק אנשים עם סנייפר, תאמינו לי, גם במפות מאוד קטנות עשיתי ניוקים רק עם סנייפר, אז הכל שטויות. תהנו וזהו...

הכל זמני :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dugdegun,גנבת לי את התמונה שרציתי להדביק ל Dj.. :)

מר Dj היקר,עכשיו הוצאת את עצמך נקניק X2 !

אם אני משחק עם צלפים במפה קטנה,ואתה משחק עם רובה סער,זה אומר שאתה צריך לקרוע אותי..

אבל במקרה שלך,מה שעשית זה לבכות ולהשתמש במטול !!!... והכי מצחיק שקרעתי אותך בכל זאת :lol: :lol: :lol:

אתה סופר מטוליסט (וזאת לא הפעם הראשונה),ולא חסר לך שאתה משתמש גם באקימבו,שעכשיו אתה רוצה להחרים שחקנים..

זה בסך הכל משחק,אם אני קורע אותך קצת,זה לא אומר שצריך להתלכלך ולהרוס משחק :-\

אחלה יום !

אם הצלחתי לגרום לך ולשחקנים האחרים בקבוצה שלך לגנות אותי ולהתעצבן, במבחינתי העבודה שלי הסתיימה, אני רק שם מראה במפניכם.

מבחינתי הניצחון הוא לא אישי אלא קבוצתי ואין לי דרך יותר טובה לתאר את הניצחון שלנו בDOM על פני קבוצות אחרות חוץ ממעשי סדום.

אגב אני שמח שנפגשת עם ה-Asshole treatment Class שבניתי במיוחד לאירועים האלה, יש שם כל מיני פינוקים כמו Danger close

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצלחתי לגרום לך ולשחקנים האחרים בקבוצה שלך לגנות אותי ולהתעצבן, במבחינתי העבודה שלי הסתיימה, אני רק שם מראה במפניכם.

מבחינתי הניצחון הוא לא אישי אלא קבוצתי ואין לי דרך יותר טובה לתאר את הניצחון שלנו בDOM על פני קבוצות אחרות חוץ ממעשי סדום.

אגב אני שמח שנפגשת עם ה-Asshole treatment Class שבניתי במיוחד לאירועים האלה, יש שם כל מיני פינוקים כמו Danger close

יש לך class לכל פושטק xD

וואיי אי אפשר להיכנס כבר למשחק כמו שבעבר

connecting to IWNET=SHIT

השארתי את זה למשך שעה,חזרתי וזה עדין היה כך...

עדיין עם הבעיה הזו.

איך מתקנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ם הצלחתי לגרום לך ולשחקנים האחרים בקבוצה שלך לגנות אותי ולהתעצבן, במבחינתי העבודה שלי הסתיימה, אני רק שם מראה במפניכם.

עדיין לא הגעתי למצב שאני מקלל שחקן על שני מטולים.ואם נפגעת אז קח את זה בספורטיביות (כמו השופט).

עצם העובדה שאתה בוכה על אקיבמבו,זה מה שמדליק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה.

הבן זונה הזה מסרב להתחבר. ניסיתי כל שיטה שהצלחתי לגגל וכלום.

אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נפלתי קורבן לבעיית

connecting to IWNET

כבר יומיים אני לא מצליח להתחבר למולטי!

:pissed:

יש למישהו הצעות, תובנות, דברים לנסות?

אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה. אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה.

הבן זונה הזה מסרב להתחבר. ניסיתי כל שיטה שהצלחתי לגגל וכלום.

אמא של מי שיצר את ה IWNET זונה.

חברה הפתרון הוא פשוט ביותר, כנסו לBETA של BC2 ותהנו!

אני כבר חודש לא נגעתי בMW2 ומרגיש הרבה יותר רגוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...