Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 81 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער, אני עדיין לא מבין....

חוץ מחשד לשימוש בצ'יטים לא הייתי אומר דבר... אתה באמת, אבל באמת רוצה שנאמין שלא הייתם מפעילים NUKE שלוש פעמים ברצף (ולהתחבש בעובדה שגם הוא היה כנראה בשוק שהצליח...)?

מילה אחת יש לי לומר - בולשיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , הכל אצלי היה פתוח ויכולתי להמשיך לשחק ככה ובחרתי לאפס את הרמות , תאמין לי שאני אומר לך שלא הייתי משתמש בניוק.

אתה יכול לחפש גם אחורה ששאלתי איך נראה הניוק וראיתי סרטון ביוטיוב ורשמתי שהוא עלוב ומאכזב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע , הכל אצלי היה פתוח ויכולתי להמשיך לשחק ככה ובחרתי לאפס את הרמות , תאמין לי שאני אומר לך שלא הייתי משתמש בניוק.

אתה יכול לחפש גם אחורה ששאלתי איך נראה הניוק וראיתי סרטון ביוטיוב ורשמתי שהוא עלוב ומאכזב...

יש אנשים שהמשחק מאכזב אותם, ויש שלא, יש אנשים שאין DEDICATED SERVER מאכזב אותם, ויש כאלה שלא, יש כאלה שאין MOD TOOLS זה מאכזב אותם ויש כאלה שלא, יש כאלה ש TACTICAL NUKE מאכזב אותם ויש כאלה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא Cpt.Price?

אני זה פרייס, כניראה אני אשנה את השם כי יש בוחטא של פייקרים ( ::))

אבל השם בסטים (בשביל להוסיף לרשימת חברים ) זה maximskv

ובקשר לפלדין האפל

זהו אחד החסרונות של מחסור בDS. מכיוון שכמו שאני מבין לבחור יש סקיל טהור של שחקן פרו מוד מצטיין, ומיניסיון העבר שלי עםCOD4 אני דיי מבין אותו

גם אותי גידפו וקיללו וקראו לי צ'יטר, והחברה היותר מתורבתים היו עוזבים או אומרים שאני הורס את ההנאה... אבל בפרומוד הייתי משחק עם חברה פחות או יותר שווים לי.

חכו חכו עוד חצי שנה יצוצו מלא דארק פאלאדינים שיוציאו את המיץ מהסטאטוס הנוצץ שלכם ;)[br]פורסם בתאריך: 22.11.2009 בשעה 18:19:26

PALADIN

תוסיף אותי כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...