Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 79 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי חברה

היום סימתי את הסינגל , אני חייב לציין שזה אחד , אם לא היחיד שמאוד נהנתי לשחק, אומנם שלבים קצרים , אבל מישחקיות מדהימה , הסוף קצת מאכזב , אבל לא קריטי , כל הכבוד לחברה שיצרה את המישחק עם מנוע גרפי שטוב לרוב המחשבים , אני רוצה לשחק בMP אבל כרגע אין לי אפשרות :-\, מקווה שבקרוב יהיה ניתן זאת , ניראה לי שבנתיים אשחק בשלבים שאפשר לבחור.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה

אני משחק במשחק הזה כבר יומיים ופתאום שמתי לב שהמשחק הוא בגוף ראשון

הוא לא היה אמור להיות בגוף שלישי כפי שהתפרסם באחת הכתבות?

לא , יש מצב במשחק של גוף שלישי (הוא נפתח כשאתה עולה ברמות)

dark-paladin צ'יטר סמוי ?

שלוש משחקים ברצף עם nuke.זה לא מוזר,זה שקוף !

סלח לי על הלשון הרע,אבל פשוט לא יכולתי לעמוד בזה..

כן , גם אנחנו (עוד כמה חבר'ה פה) שיחקנו איתו והוא עשה 2 או 3 ניוקים ברצף , האמת היא שזה פשוט מרגיז והורס את "הזרימה" של המשחק.

אישית לא מעניין אותי אם הוא מרמה או לא , רק שיבין שהוא הורס לכולם את המשחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dark-paladin צ'יטר סמוי ?

שלוש משחקים ברצף עם nuke.זה לא מוזר,זה שקוף !

סלח לי על הלשון הרע,אבל פשוט לא יכולתי לעמוד בזה..

הוא ממש לא צ'יטר , אנחנו חברים ומשחקים יחד.. הוא פשוט נורא התלהב מלעשות את זה ותאמין לי שאם היית הורג 25 ברצף והיה לי אפשרות לNUKE היית עושה את זה..

אני יסביר לך איך הוא מגיע לזה בקלות , בתור אחד שאין לו את הNUKE אני עשיתי 35 הריגות בלי למות בלי הרבה מאמץ..

הוא הורג 7 ברצף ומקבל Harrier שזה שילוב של AIRSTRIKE + CHOPPER ( למי שלא יודע ) הוא נשאר חיי וכל הריגה של הHARRIER מוסיפה לו לKILLSTREAK , זאת אומרת 4 הריגות מינימום יש לו והוא מפעיל Chopper gunner, שזה למי שלא יודע , אפשר להגיד מסוק ללא טייס שהוא מכוון אותו לאן לירות ( והוא רואה את כולם במפה כמו AC130) השילוב של זה + הHARRIER מקנה לו את 14 ההריגות הנותרות לNUKE במהירות ובקלות.

הכל מובן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפות קטנות עם הרבה שחקנים ברגע שאתה מגיע ל-harriar או ל-attack chooper די קל להגיע ל-chooper gunner או ל-AC130, וברגע שהגעת לזה זה כבר שטויות, האתגר הוא לא למות בין ה-killstreak, במיוחד כששולטים בתותחן. למרות שאם אתה מת בזמן שאתה שולט בתותחן, אתה ממשיך לשלוט ונראה לי שאם הגעת (גם אחרי שמתת) ל-25 אז אתה מקבל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, כל אחד ודעתו אבל ניוק לדעתי הורס את כל המשחק , זה לא הAC130 שאתה רואה את כולם מהאוויר ואתה יורה , זה להפעיל פצצה שגומרת את המשחק.

עכשיו מתלהב או לא מתלהב , עצם העובדה שהוא עשה את זה הרבה פעמים (וזה הרבה) מראה על ילדותיות מסויימת.

אני לא אתפלא עם זה יגיע למצב שאנשים לא ירצו לשחק איתו וזאת למרות שהוא אולי לא צ'יטר אבל זה יגרום לאנשים לחשוב שהוא אחד כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי להגיע לניוק גם לא טרחתי לפתוח אותו כי לא חשבתי שאי פעם אגיע לרצף של 25. בנתיים הכי גבוהה שהגעתי זה 19 כי עד שהגעתי ל-gunner נגמר הסיבוב. האמת שגם לא ראתי אף פעם ניוק אבל אני מאמין לך שזה הורס את הרצף, רק רציתי לציין שברגע שאתה gunner אתה מגיע מהר מ-11 ל-25.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...