Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי - עמוד 84 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call Of Duty: Modern Warfare 2 - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 8.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שני כמעט אף פעם לא משתמש בקילסטריקס..הכי יעיל מבחינתי זה הsentry gun כי כשאני נמצא באויר עם או אפילו ההתקפת שאחריו אני פשוט לא מספיק למצוא במפה אויבים,ובטח שלא לחשבן אם הם בשטח פתוח או לא..מה גם שאני חשוף,ככה שמבחינתי עדיף לי פשוט להצמד לתבור ולא לבזבז זמן הריגה ולהסתכן בזה שמישהו ישחט אותי..כבר כמה פעמים ירדתי מקום או הפסדתי משחק בגלל הניסויים האלה..מצד שני אני נוב פעור ככה שמי שרוצה מוזמן להאיר את עיני,אך לקחת בחשבון שאם אלמד איך להשתמש בהם בסוף אגיע לניוק ואהרוס לכולם את המשחק..אבל נראה לי שיש לי זמן עד שבכלל נתקרב אליו אז לא לדאוג.. [br]פורסם בתאריך: 23.11.2009 בשעה 08:58:58

אה,ולגבי המוזאון שמתם לב שאינפיניטי ניהיו פתאום פוליטיקלי קורקטים,כי אפשר להרוג במוזאון רק את הרעים והוא לא נותן לך לירות בטובים..

לא קצת מאוחר מידי בשביל זה,אחרי שהמשחק כמעט מכריח אותך לטבוח באזרחים תמימים מאבטחים ושוטרי יממ במשימת הטבח? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כן הבעיה היא שהטיל של הפרדטור כבר משוגר איך שהפעלת אותו ואין מספיק זמן לחשוב איך איפה לזרוק אותו.גם המטוסים נראה לי יש בעיה דומה..אבל תודה בכל מקרה..ובסוף לא סגור לגבי המוזאון,נראה שהוא נותן להרוג כל מי שאתה רוצה אם אתה רחוק מהם..באופן אישי הלכתי ישר על מאקרוב..זאת בושה שלא נתנו לנו להרוג אותו במשחק אחרי מה שהוא עשה,דווקא הוא ממשיך לבא?עם שפרד לעומת זאת היה בוגד בסוף המשחק וממשיך לבא זה היה יכול להיות מגניב..בכלל היתי שמח אם שפרד היה ממשיך לבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כן הבעיה היא שהטיל של הפרדטור כבר משוגר איך שהפעלת אותו ואין מספיק זמן לחשוב איך איפה לזרוק אותו.גם המטוסים נראה לי יש בעיה דומה..אבל תודה בכל מקרה..ובסוף לא סגור לגבי המוזאון,נראה שהוא נותן להרוג כל מי שאתה רוצה אם אתה רחוק מהם..באופן אישי הלכתי ישר על מאקרוב..זאת בושה שלא נתנו לנו להרוג אותו במשחק אחרי מה שהוא עשה,דווקא הוא ממשיך לבא?עם שפרד לעומת זאת היה בוגד בסוף המשחק וממשיך לבא זה היה יכול להיות מגניב..בכלל היתי שמח אם שפרד היה ממשיך לבא.

זאת לא בעיה, הקבוצה הגדולה ביותר של אויבים שנמצאת בשטח פתוח היא זאת שחוטפת. מכוונים אותו תוך כדי חשיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הקופיקט, זה עוזר מאוד לשחקנים במצב קשה כמוני :smile1:

גם אם כן הבעיה היא שהטיל של הפרדטור כבר משוגר איך שהפעלת אותו ואין מספיק זמן לחשוב איך איפה לזרוק אותו

אני מניח שזה נעשה בכוונה.

אני לא בטוח לגבי זה כי אני משחק בביטא של BF-BC2 והוא טוב אבל לא מצויין

וכמו שרובם המשיכו לשחק ב COD4 כשיצא הראשון ימשיכו גם בנוכחי,

אלא אם כן יהיו שיפורים ממש גדולים אבל בוא לא נכנס עכשיו לאוף טופיק שכזה...

תתחדש ידידי :xyxthumbs:

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם כן הבעיה היא שהטיל של הפרדטור כבר משוגר איך שהפעלת אותו ואין מספיק זמן לחשוב איך איפה לזרוק אותו

אני מניח שזה נעשה בכוונה.

;D נו מילא תתחדש ותהנה..

ואלכס,זה מן הסתם איפושהוא בתיקיה של סטים,אני אישית לא יודע אבל מן הסתם איזה מומחה יסביר לך איפה בדיוק עוד מעט..יכול להיות שלא הרבה מהחברה בפורום התעוררו עדיין[br]פורסם בתאריך: 23.11.2009 בשעה 11:29:57

מילא,הנה זה,תיקית הסייב נמצאת ב C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי את המיקום.הנה שוב,תיקיית סייב נמצאת ב: C:\Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players. יכול להיות שכדאי לגבות את כל תיקיית players כי אולי יש בה נתונים על ההתקדמות באינטרנט וכאלה..אני על אמנם,אולי בויסטה זה אחרת.אם זה לא שם תנסה לחפש בתיקיה של סטים את הקובץ config_mp שנמצא בתיקיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...