הפרעות בסאונד כל פעם שהמחשב עסוק - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרעות בסאונד כל פעם שהמחשב עסוק

Psibeast

Recommended Posts

Flokster: עוד לא ניסיתי את התרגיל עם הזיכרונות. אני מאוד מסופק בקשר לזה, אבל בלית ברירה אני אנסה הכל כדי לפתור את התעלומה הזאת.

itamarz: רעיון יפה, אבל אין לי עדיין שום אנטי-וירוס מותקן עם המחשב. מדובר במחשב חדש לחלוטין, כל מה שהיה מותקן עליו ברגע שהבעייה נתגלתה לראשונה זה ה 2000, ו winamp.

בדקתי את מצב ה processes, לא ראיתי משהו חריג בזמן הקפיצות. הקפיצות כמובן קורות רק כשמשהו אחר רץ (או בתחילת הטעינה של השיר), אבל זה לא אמור לקרות במחשב כל כך חזק. המחשב הישן שלי מעולם לא גיהק אפילו גם כשדברים מאוד כבדים רצו ברקע. אפילו כשהמחשב היה נתקע הדבר האחרון שעוד היה מנגן היה ה winamp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעל DXDIAG ובדוק את האצת החומרה.

ניסיתי גם על האצה מלאה וגם על standard. זה הדבר הראשון שניסיתי :)

אף אחד לא ענה לי על נושא ה dma של כרטיס הקול. אני נוטה לחשוב שהבעייה קשורה לזה, אבל אין לי מושג איך לסדר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב, הצלחתי לסדר את זה, ובאתי לספר לכם מה היתה הבעיה, אולי זה יעזור לעוד מישהו שיתקל בבעיה דומה בעתיד.

מההתחלה חשדתי שכרטיס ה ATA ש Western Digital סיפקו הוא המקור לבעיה, אבל כשחיברתי את ה hard-disk ל controller על ה motherboard הוא לא זיהה את כל 160 הג'יגות שלו. בניסיון להפטר מהכרטיס איכשהו ניסיתי לחפש באתר של MSI (יצרנית ה Motherboard) איזשהו patch ל 48 bit Logical bit addressing שזה מה שדרוש בשביל לזהות דיסקים מעל 128 ג'יגה. לא מצאתי, אבל מצאתי ב Hardware compatibility chart שהלוח עבד עם דיסק 160 ג'יגה של מקסטור, מה שגרם לי להאמין שה דווקא כן תומך ב 48bit LBA ורק 2000 לא. אז חפרתי ב Knowledge base של , ובסוף מצאתי שצריך לאפשר ידנית את ה 48bit LBA דרך סוויץ ברג'יסטרי. אחרי שעשיתי את זה, ועברתי את ה HD לבקר על לוח האם במקום על הכרטיס אז הכל הסתדר באורח פלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...