כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שתובע כל הכבוד! אני חושב שהתשובות המטופשות שיש כאן לא תורמות למאום! כולל תשובת TMS

מה זה הקישקושים האלו? אפשר ללכת לתביעה ולהורות בצו לחברת FOXPC להסיר ומיד את האתר כי זאת הטעיה מכוונת של צרכנים! יש לא מעט אנשים שלא מודעים לבעיתיות ונכנסים ואולי אפילו מזמינים.

אני לא מקבל את הגישה שלא ניתן להכריח את FOX לבצע ומיד את הראוי שנאר, יש בית משפט ויש צו שיכול במיידי להורות להם על הפסקה.

אני רק מקווה שאנחנו והלקוחות לא יושבים על הגדר, בכל מקרה גם "קימה לתחיה" של חברת TMS מוטלת בספק עם התנהלות כזאת, לא הייתי קונה מהם שרוך אחרי תשובות והתחמקויות כאלו, פשוט קישקוש שזה נמשך כל כך הרבה זמן, אבל גלובלטק הייתה ידועה לכאורה בהתנהלות שחסמה לה את כל הדרכים להתבססות בשוק, והיא החליטה לא לטבוע לבד, אלא להטביע עוד חברה יחד אתה. מה שאני לא מבין..איך TMS נפלה ברשת הזאת?

סלידה וגועל נפש מההתנהלות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית המשפט מחליט על פשיטת רגל של חברה בע"מ עקב בקשה מהחברה עצמה או מנושיה.

ולא אמרתי שלא ניתן לתבוע, אמרתי שחבל על ה-150 שקל שכן אפילו אם תזכה בתביעה, אתה בחיים לא תראה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הם גם ענו,

אמרו שבמהלך השבוע המחשב יישלח אלי על ידי חברת UPS וביקשו כתובת.

נקווה שבאמת המחשבים יגיעו, יכול להיות שהם על סף פשיטת רגל אז לפחות כדי לא לצאת חארות הם מחזירים את המחשבים.

רק שלא יתבלבלו ויישלחו לי מחשב של מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...