כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך שלי אצל TMSFOX והם נסגרו - מה לעשות?

HiTRuN

Recommended Posts

• תגובות 439
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העניין שאם התביעה תבוצע בבית משפט לתביעות קטנות, הוא חייב להציג את כל האשמות לפני...

הוא לא יוכל להביא מיקרים אחרים.

כלומר הוא יוכל להביא מיקרים אחרים, אבל רק בתור עדים בשבילו, לא בשביל התביעה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אות חיים מ TMSFOX, רשום את זה באתר הבית:

סניפינו סגורים כעת

הודעה על המשך פעילות וחזרה לשגרה בהקדם!!

לשרות לקוחות נא לפנות למייל mail@tmsfox.co.il

זה לדעתי הודעה שפורסמה על ידי FOXPC כי TMS אמרו שאין להם גישה לאתר ולסניפים שהיו במקור של FOXPC, ולכן הם רשמו את ההודעה באתר שלהם, אז אם רשום עכשיו באתר TMSFOX הודעה בטח FOXPC רשמו אותה..

נקווה שיהיה טוב לכל מי שקנה מחשב מהם..חשבתי לקנות גם מחשב עם ה HAF במחיר של 550 עד שהגיע הדבר הזה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לצערי אין עדיין התקדמות בנושא פתירת המחלוקות בין TMS ל FOXPC, היום היתה פגישה ראשונה מזה חודש בין הצדדים אך היא התפוצצה כעבור מספר דקות כיוון שלא הגענו להסכמה על חשיבות הטיפול בנושאים מסויימים והתחלת הטיפול בהם, צר לי שאני לא יכול להרחיב יותר מזה בנושא.

קיבלתי תשובה מטל קמה שהוא אחד הבעלים של FOXPC שכל מי ששלח וישלח מייל לmail@tmsfox.co.il יקבל תשובה ויטופל.

לאחר קריאת הדיון הזה ראיתי שהם גם פרסמו את זה בדף הראשי של TMSFOX.CO.IL ואני מקווה שכך יהיה ואכן שארית הלקוחות שלא טופלו יזכו לטיפול בהקדם האפשרי.

כמו שציינתי בעבר, כיוון שאני בד"כ לא מגיע לפורום לקרוא את הדיונים, אשמח אם שאלות שיש ללקוחות פה לגבי TMSFOX\TMS שאני יכול לסייע בהם יגיעו למייל tmshop@tms.co.il והם יקבלו תשובה בהקדם, כמו כל מי ששלח עד היום.

על גבי הפורום קשה לי לענות ללקוחות בנושאים שהם לא לפרסום הכלל מבמחינתי, מה שהלקוח יחליט לעשות עם המידע לאחר שקיבל ממני זאת כבר החלטה שלו.

בברכה,

גיא גרניט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לפרט מה בדיוק יהיה בהמשך כי כרגע זה בעיקר השערות שלי.

גם לגבי לוח הזמנים אינני יכול להרחיב כי אין כזה, העניינים יכולים להתסדר תוך יום בפשרה או תוך חודשים-שנים בדרכים אחרות.

שיהיה מידע נוסף שאני יכול לחלוק אני אעדכן בדף הראשי של TMS.CO.IL ואשתדל גם פה.

גיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שלחתי עוד מייל לאחר שבאתר שלהם כתוב שהם יגיבו למיילים.

עוד לא הגיבו.

אני מקווה שבאמת כמו שכתוב הם יחזרו לפעילות...

בינתיים כל מי שענו לו או יש לו מידע נוסף לגביהם שיודיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים! , אין תשובה מ FOXPC , ביום ראשון הקרוב אני מגיש תביעה לשני החברות.

זה לא עולה הרבה 150 שקל לפתיחת תיק .. ,

במידה ויהיה זימון משפטי אני יפרסם פה ומי שרוצה יגיע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...