דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400 - עמוד 19 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי: ATi Radeon HD5000 VS nVIDIA GeForce GTX400

djelectric

Recommended Posts

חום וחשמל לא מפילים כרטיסים. אם כבר, מסכים אפורים, תמיכה לוקה בחסר וביצועי DX11 או 2D נחותים... מפילים כרטיסים.

אם נחזיר את הדיון לכמה עמודים אחורה, קניתי לחבר כרטיס 5770 והוא מקלל אותי עד היום. את בעיית המסכים האפורים נאלצתי לתקן בשבילו אחרי חפירות בפורומים השונים (אם מישהו רוצה את הפתרון שיפנה אליי, חחחח) , ולקח להם אשכרה כמה חודשים טובים לתקן את בעיית העכבר הגדול, אפילו לא שאלתי אותו אם סופסוף הבעיה נפתרה.

גם אני נתקלתי עם ה-4850 בנפילות בזמן משחקים, ניסיתי לעדכן ביוס ללוח אם, העדכון נכשל והחלפתי בגלל ATI הנכבדים . רק אחרי זה הבנתי שהבעיה היא כמובן בדרייברים של הכ"מ ונאלצתי לעשות לו underclock. רק חבל שהלוח אם עולה כמו הכ"מ, ניסיתי לחסוך ובסוף אכלתי אותה.

או לסיכום - אני בחיים לא קונה יותר ATI ובטח שלא ממליץ לאף אחד לקנות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, לפני שעה קיבלתי את הכרטיס שהזמנתי מחו"ל 5770 ואני בטוח שאתה סתם מכליל.

התקנתי את הדרייבר הרישמי האחרון (10.3) וטפו טפו הכל טס כמו שצריך.

יש מצב שנפל על כרטיס בעייתי.

משתמשים מנוסים יכולים גם להשתמש בהגדרות ביוס להמהרת הכרטיס:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נחזיר את הדיון לכמה עמודים אחורה, קניתי לחבר כרטיס 5770 והוא מקלל אותי עד היום. את בעיית המסכים האפורים נאלצתי לתקן בשבילו אחרי חפירות בפורומים השונים (אם מישהו רוצה את הפתרון שיפנה אליי, חחחח) , ולקח להם אשכרה כמה חודשים טובים לתקן את בעיית העכבר הגדול, אפילו לא שאלתי אותו אם סופסוף הבעיה נפתרה.

גם אני נתקלתי עם ה-4850 בנפילות בזמן משחקים, ניסיתי לעדכן ביוס ללוח אם, העדכון נכשל והחלפתי בגלל ATI הנכבדים . רק אחרי זה הבנתי שהבעיה היא כמובן בדרייברים של הכ"מ ונאלצתי לעשות לו underclock. רק חבל שהלוח אם עולה כמו הכ"מ, ניסיתי לחסוך ובסוף אכלתי אותה.

או לסיכום - אני בחיים לא קונה יותר ATI ובטח שלא ממליץ לאף אחד לקנות אותם.

היה יותר זול להרכיב את הכרטיס על מחשב אחר .. לא יותר פשוט?

בכל מקרה תמיד יש יותר טוב ופחות טוב, גם לי היו בעיות עם NV.. אבל מה אני בכל זאת אמשיך לקנות כי על מוצר אחד או דרייבר אחד

אי אפשר להגיד שהחברה גרועה. תראה מה קרה לטויוטה, במשך שנים היו רכבים מצויינים פתאום תקלה אחת ואנשים הפכו את הרכב לדבר הכי גרוע

שקיים.. זה נכון? ברור שלא.. טויוטה עדיין מאוד אמינה וכו' רק שכרגע לא מומלץ לקנות דגמים חדשים..

ושאלה יותר עיניינית,

הבנתי שהכרטיסים צריכים ב12 (מחר) לצאת להפצה כלל עולמית.. זה אומר שסוף סוף נראה אותם בחנויות כבר השבוע?

הגיע הזמן שהתחרות תתחיל, החנות הראשונה שתמכור ב1600 שקל אני קונה.

ואני לא פאסימי, יש לי סבלנות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לסכם את זה אחרת:

הייתם קונים היום כרטיס בלי DX11? לא.

עם זאת שDX10 רואים מספיק טוב וגם הכרטיסים של DX11 לא מספיק חזקים תמיד מה שהופך אותם לחסרי ערך למטרתם הסופית

אבל בכל זאת אתם תלכו על DX11 .. למה? כי זה נותן "יותר", לא בכל המשחקים אבל כנראה ברוב המשחקים, חלקם עם הבדלים בולטים וחלקם פחות

עכשיו, אם יש כרטיס שנותן לכם יותר מDX11.. כמובן ששוב בחלק מהמשחקים ולפעמים יותר מאחרים .. אבל כרטיס אחר לא נותן את האפשרות כלל..

במה תבחרו?

ואז באים עם תירוצים של חום, צריכת חשמל.. אז בדיוק מאותה סיבה שאתם רוצים לחסוך בהוצאות האלה אתם תחסכו מעצמכם דברים אחרים

ואני מקווה שלפחות את זה אתם מבינים.. אולי נקבל את אותם פריימים, ואולי נקבל 2FPS פחות, אבל העין שלנו תראה יותר ובתוצאה סופית זה מה שחשוב.

ראיתי טריילרים של MAFIA 2 ואני מאוד שמח שאני מחכה לNV בסבלנות.

ואני יודע שיהיו עוד הרבה משחקים שיציגו דברים דומים בכרטיסים האלה..

דבר אחד אני יכול להגיד על ATI.. ביצועים לכל כיס.

ושלא תחשבו נכון אני מחזיק מאוד מהכרטיסים האחרונים שהוציאו, אבל אני לא מוכן להתפשר על קידמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו לא מובן? קשה לכם להתאפק שלא להגיב לכל דבר?! ואז להמשיך ולגלוש בנושא?

ההודעות נמחקו.

אני ממש לא רוצה לחלק אזהרות אבל דחיל רבאק שמרו את הדיון הזה נקי מצ'יטוטים ומלא במידע שיעזור לכולם!

ביקורות חדשות מרחבי הרשת:

Sapphire Radeon HD 5670

sapphire_radeon_hd_5670_3_klein.jpg

GIGABYTE Radeon HD 5830 1GB Video Card

3228_07.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר גבוהה בארץ:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=6372

כרטיס מסך GAINWARD GTX480 1536MB GDDR5 - RETAIL

2818 ש''ח

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=6373

AINWARD GTX470 1280MB GDDR5 - RETAIL

1927 ש''ח

זה עוד סבבה,

איבורי מוכרים ב2490 שח את GTX470

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=5231

ו GTX480 ב3150 שח

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=5230

במחירים כאלה באמת פראייר מי שקונה.

אני ציפיתי למחירים גבוהים באיזור ה 1800 וה2500 לא יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Z O O O O O O O O O M M M M M M M M . . . . . .

הכרטיס המהיר בעולם ( כרגע ) - אללה יוסטור ...

RADEON 5970 TOXIC 4GB

http://www.tweaktown.com/articles/3230/sapphire_radeon_hd_5970_toxic_4gb_video_card/index.html

מפלצת !!!

ממשיכים להשוות כרטיס דו ליבתי של ATI לחד ליבתי של NV.. עושים צחוק מעצמם. (כנראה שהוא צורך חשמל מסיבה טובה! היא נקראת ביצועים.)

וההבדלים בין הרגיל לTOXIC לא כאלה עוצרי נשימה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...